Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
pakiet CANAL +
Autor Wiadomość
LNR 
chello master


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 28 Wrz 2012
Posty: 1508
Skąd: Warszawa
Wysłany: 03-10-2017, 23:28   

Tylko na co komu takie prawa... Ręczna, siatkówka, golf, konie... to jest zapychanie oferty byle czym co sie im nawinie. Skoro biorą takie prawa to chyba nie jest tak źle z kasą. Po za tym za prawa LM to chyba już dawno zapłacili i to raczej Polsat teraz szuka na to kasy. Zmniejszyliby ilość kanałów po utracie LM zobiliby serwis VOD on-line coś jak HBO GO i wzorem HBO OD poprawiliby C+ Na Zyczenie (brakuje tresci w HD) i powtorki stają sie zbedne. Do tego cena 30zl max za calosc i byłoby jeszcze ok. Po za tym tyle lat jak mieli topowe ligi kosztowali o wiele mniej. Chyba wszyscy pamiętamy paczki po 25-29zł i było więcej filmu i więcej sportu (doszły im prawa z eNki). Taki Eleven potrafi być w atrakcyjnej cenie. Z resztą w UPC w najlepszych ofertach wychodzi taniej posiadanie paczek HBO, Cinemax, Filmbox, Eleven niż sam full C+.
_________________
 
 
Pawop 
ultra master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Cze 2012
Posty: 956
Skąd: Warszawa
Wysłany: 03-10-2017, 23:41   

Zgadzam się, że UPC cena jest stanowczo za wysoka. Bardziej się odnosze do ceny w nc+, gdzie wynosi ona ok 30-35 PLN. Kiedyś prawa były tańsze, od tamtej pory podrożały one kilkukrotnie.
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 04-10-2017, 06:47   

Cytat:
Kiedyś prawa były tańsze, od tamtej pory podrożały one kilkukrotnie.

Przecież to już nie dotyczy Canal+
Oni już dawno zapłacili za LM i ESA

Ale masz rację teraz ich nie stać na odnowienie tych praw więc i cena powinna być adekwatnie niższa po zakończeniu pokazywania LM
 
 
canaletto 
light master

Dołączył: 12 Kwi 2013
Posty: 124
Wysłany: 04-10-2017, 13:42   

GDA napisał/a:
Pies trącał UPC
mam Androida w telewizorze i oglądam wszystko z odtworzenia z Netflix, z Playera i innych aplikacji VOD

pytanie w jakiej cenie będzie ten C+ w aplikacji
mecze w dobrej jakości ,na żywo też ??
_________________
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 04-10-2017, 14:34   

To zależy "od źródła"
dlatego też czekam na cenę C+ GO
 
 
morro 
classic master

Dołączył: 06 Paź 2009
Posty: 162
Wysłany: 04-10-2017, 19:51   

NBA też już chyba nie pokażą. Niebawem zostaną im żagle, puchar Rosji, koniki, WRC. Koniec nastąpi gdy utracą Ekstraklapę. Wejście Eleven to dla nich głęboki szok, z którego do dzisiaj nie wyszli. A jak przeczytałem, że TVP ma również prawa do LM to otworzyłem sobie szampana. :mrgreen:
  morro
 
Andrew150 
light master

Dołączył: 18 Mar 2015
Posty: 65
Wysłany: 05-10-2017, 10:16   

morro napisał/a:
NBA też już chyba nie pokażą. Niebawem zostaną im żagle, puchar Rosji, koniki, WRC. Koniec nastąpi gdy utracą Ekstraklapę. Wejście Eleven to dla nich głęboki szok, z którego do dzisiaj nie wyszli. A jak przeczytałem, że TVP ma również prawa do LM to otworzyłem sobie szampana. :mrgreen:


Na razie NBA najbliższy sezon w C+, więc nie ma się o co martwić. Później się zobaczy. :D
 
 
kate333 
easy master

Dołączyła: 19 Wrz 2016
Posty: 31
Wysłany: 06-10-2017, 13:30   

Andrew150 napisał/a:

Na razie NBA najbliższy sezon w C+, więc nie ma się o co martwić. Później się zobaczy. :D


źródło? link?
 
 
krzysztof.ka1 
Klikacz

Dołączył: 04 Gru 2016
Posty: 18
Wysłany: 11-10-2017, 00:52   

Chciałem zapytać o taką rzecz. Mam C+ Prestige. Chciałem nagrać coś na kanale Canal+ Seriale, a dekoder pokazuje mi, że nie mam uprawnień do nagrywania.
Nie wiem w czym problem. Mam Horizon z nagrywarką. Jakieś kilka tygodni temu zlecałem nagrania na tym kanale i wszystko działało, a dziś już nie. W sumie to przedłużyłem umowę w piątek na kolejne 2 lata, ale pozostawiłem te same pakiety, jedynie zmniejszyłem prędkość internetu, a C+ Prestige pozostał bez zmian, to znaczy, skorzystałem z promocji za 59 PLN, dotąd płaciłem 69 PLN.
Przeczytałem warunki promocji i nic nie wynikało z tekstu, że nagrywanie na tym kanale nie jest dostępne. Dziwne. Może ktoś się orientuje w czym problem?
 
 
katowicer 
light master

Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 68
Wysłany: 11-10-2017, 16:33   

69 zł za C+ świat oszalał. Potem się nie dziwie takim cenom jak tyle jest jeleni co bulą taką kasę.
  katowicer
 
kubucha 
light master

Dołączył: 05 Lut 2016
Posty: 62
Skąd: Warszawa
Wysłany: 11-10-2017, 16:53   

katowicer napisał/a:
69 zł za C+ świat oszalał. Potem się nie dziwie takim cenom jak tyle jest jeleni co bulą taką kasę.


Ktoś musi płacić więcej, żeby ktoś płacić mniej mógł. :)
_________________
 
 
LNR 
chello master


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 28 Wrz 2012
Posty: 1508
Skąd: Warszawa
Wysłany: 11-10-2017, 17:26   

Został tydzień do rozpoczęcia sezonu 2017/18 NBA a w C+ cisza. Chyba kolejne wydarzenie sportowe (dla wielu znaczące) znika im z anteny. Jeśli się nie mylę to prawa mieli wykupione tylko do sezonu 2016/17. Dodatkowo duet Smokowski & Twarowski odchodzi szybciej niż by się tego można było spodziewać. A skoro odchodzą spece od kopanej to chyba wiedzą nieco więcej i można przypuszczać że C+ wkrótce może w ogóle zostać bez piłki nożnej. Co raz słabsza ta paczka, a cena komicznie wysoka.
_________________
 
 
krzysztof.ka1 
Klikacz

Dołączył: 04 Gru 2016
Posty: 18
Wysłany: 11-10-2017, 18:07   

katowicer napisał/a:
69 zł za C+ świat oszalał. Potem się nie dziwie takim cenom jak tyle jest jeleni co bulą taką kasę.


Masz coś do powiedzenia merytorycznego?
Właściwie to powinieneś nosić nick Bucer albo Buraker.
Korzystałem w oferty pod adres. A to, że pakiet C+ był drogi, nie daje ci możliwości sądzić, że przepłacałem za całość. Wręcz przeciwnie.
A przy przedłużeniu umowy udało się mi jeszcze zbić cenę.
Czy ktoś się jednak wypowie na temat problemów z nagrywaniem, czy tylko znudzeni RASiowie mają ochotę na personalne przytyki?
 
 
Pitrek 
chello guru


Pomógł: 211 razy
Dołączył: 08 Lis 2013
Posty: 4608
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 11-10-2017, 18:43   

krzysztof.ka1 napisał/a:
Chciałem nagrać coś na kanale Canal+ Seriale, a dekoder pokazuje mi, że nie mam uprawnień do nagrywania. Mam Horizon z nagrywarką. W sumie to przedłużyłem umowę w piątek na kolejne 2 lata, ale pozostawiłem te same pakiety, jedynie zmniejszyłem prędkość internetu, a C+ Prestige pozostał bez zmian,
Jeżeli normalnie możesz oglądać "Canal+ Seriale" to znaczy, że uprawnienia, jako takie, w Twoim abonamencie są OK. Jeżeli tylko nie możesz nagrywać, to Twój Horizon ma problem z odczytem uprawnień. Spróbuj zresetować prądowo Horizona, jeżeli to nic nie pomoże to zgłoś to do UPC.
_________________
 
 
LNR 
chello master


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 28 Wrz 2012
Posty: 1508
Skąd: Warszawa
Wysłany: 12-10-2017, 11:30   

Od 14 do 22 października otwarte okno Canal+Sport i Canal+Sport2
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,31 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: