Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
pakiet CANAL +
Autor Wiadomość
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 29-06-2017, 16:25   

atomix napisał/a:
Wimbledon od 3 lipca będzie w Polsacie Sport (z reklamami) + na Tenis Premium (szerzej i bez reklam)

i dokładnie to samo będzie można napisać o LM
 
 
eLBeG 
chello master

Pomógł: 9 razy
Dołączył: 30 Mar 2013
Posty: 1854
Wysłany: 29-06-2017, 16:28   

Po co ta gorączką, jeszcze 15 miesięcy do tego co wymyśli Krok z LM. Ale prawdopodobna jest wersja jak z Euro. Jakiś tam mecz na głównym, jakieś ochłapy na PS i PSE, najlepsze mecze w dodatkowo płatnych PF. Jeszcze by to może uszło, bez reklam za dodatkowe pieniądze i pełny dostęp bez reklam w PF, ale jak mam słuchać jak się Rojek wita i żegna po 15 razy to mam dość. O 17 przywita się w PF, o 18 w PS i PF, a o 18.40 w Polsacie, PS i PF... :lol: Poza tym martwi mnie poziom komentarza i ekspertów w Polsatach. LM z Kowalskim, Rojkiem vel "mam materiał", Michalewskim to będzie katorga. Nie wspominając o ekspertach typu Dziekanowski (nawet nie potrafi polskich nazwisk poprawnie wymówić, nie wspominając o zagranicznych), Łapińskim, czy Iwanie, którzy nie maja nic sensownego do przekazania dla widza, tylko oklepane slogany...

Polsat ma pokazać wszystkie mecze, więc co najmniej 2 nowe kanały (przy założeniu , że we wtorek i środę będzie mecz na głównym) musi posiadać. o 21 będzie 6 meczów, a o 19 dwa.
 
 
atomix 
chello guru

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 3540
Skąd: Śląsk
Wysłany: 29-06-2017, 18:54   

Na innym forum wrzucono zdjęcia z ankiety, z której wynika, że chcą rozdzielić tak:

1) Sport+: Canal+, Canal+1, Canal+ Sport, Canal+ Sport2 i... Canal+ Discovery :D
2) Film+: Canal+, Canal+ 1, Canal+ Film, Canal+ Family, Canal+ Seriale (Canal+ VOD)
3) Full pakiet

Taki rozdział mieliśmy już dwa lata temu, gdzie film lub sport kosztował jakieś 25 zł, a full 30 zł. Teraz na moje oko... 40 zł za sport, 30 zł za film, 60 zł za full :mrgreen:
_________________
 
 
irroo 
light master

Dołączył: 16 Lip 2012
Posty: 62
Wysłany: 29-06-2017, 20:29   

GDA napisał/a:
Nie bardzo rozumiem co napisałeś?

nie zmieni sie dla kogo? dla tego kto abonuje C+?



Nie zmieni się nic w oglądaniu LM. Teraz oglądałeś w c+ wybrane mecze i w CP też oglądniesz wybrane, oczywiście w UPC. W NC+ mogłeś oglądać wszystkie.
_________________
 
 
atomix 
chello guru

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 3540
Skąd: Śląsk
Wysłany: 29-06-2017, 20:32   

Gdy LM i LE były w Polsat Futbol, w UPC były wszystkie mecze, także te na dodatkowych kanałach serwisowych uruchamianych podczas transmisji równoległych. Bez dodatkowych opłat - w pakiecie Max :)

Cyfrowy Polsat, w przeciwieństwie do nc+, sieciom kablowym oferuje PEŁNĄ ofertę :)
_________________
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 29-06-2017, 20:42   

Cytat:
Nie zmieni się nic w oglądaniu

Jeżeli nie patrzeć na finanse to masz rację
 
 
MrPepka
[Usunięty]

Wysłany: 29-06-2017, 21:06   

atomix napisał/a:
Cyfrowy Polsat, w przeciwieństwie do nc+, sieciom kablowym oferuje PEŁNĄ ofertę

Bo oni mają inną - lepszą politykę. Z drugiej strony co takiego w tych dodatkowych kanałach nc+ jest takiego premium, że mogą być tylko w tej jednej platformie?
 
 
irroo 
light master

Dołączył: 16 Lip 2012
Posty: 62
Wysłany: 30-06-2017, 09:10   

GDA napisał/a:
Cytat:
Nie zmieni się nic w oglądaniu

Jeżeli nie patrzeć na finanse to masz rację


Finansowo za podstawowe mecze, jesteśmy do przodu.
_________________
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 30-06-2017, 10:05   

irroo napisał/a:
Finansowo za podstawowe mecze

taa
topowe drużyny na pewno będzie w otwartym polsacie :lol:
 
 
atomix 
chello guru

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 3540
Skąd: Śląsk
Wysłany: 30-06-2017, 11:02   

MrPepka napisał/a:
Bo oni mają inną - lepszą politykę. Z drugiej strony co takiego w tych dodatkowych kanałach nc+ jest takiego premium, że mogą być tylko w tej jednej platformie?


Oni po prosu są nieudolni technicznie, by dodatkowe kanały + Canal+ Sport Online udostępnić kablówkom. Bo kablówki są zainteresowane.
_________________
 
 
swat997 
plus master

Dołączył: 22 Lis 2014
Posty: 626
Skąd: 3City
Wysłany: 01-07-2017, 11:51   

Ja w kwestii formalnej.
Czy przedłużając umowę na usługi UPC automatycznie przedłuża się dotychczasową umowę na Canal+
(która może być zawierana w innym terminie),
czy ten termin pozostaje niezmienny?

Np umowę na C+ zawarta została od września 2016 roku, nowa umowa na UPC od kwietnia 2017r.
Czy C+ też jest 12 miesięcy począwszy od kwietnia 2017 r? ( do nowej umowy dołączony jest druk z promocją C+).
_________________
 
 
atomix 
chello guru

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 3540
Skąd: Śląsk
Wysłany: 01-07-2017, 14:48   

Umowa na pakiety premium "lecą" swoim torem, bez względu na główne usługi.

Chyba, że... przy okazji przedłużania głównych usług odświeżałeś także Canal+
_________________
 
 
MrPepka
[Usunięty]

Wysłany: 01-07-2017, 16:53   

atomix napisał/a:
Umowa na pakiety premium "lecą" swoim torem, bez względu na główne usługi.

Czyli jak by przykładowo skończyła by mi się umowa na główne usługi UPC, ale ta na pakiety premium byłaby dalej ważna to nie rozwiązaliby mi?
 
 
swat997 
plus master

Dołączył: 22 Lis 2014
Posty: 626
Skąd: 3City
Wysłany: 02-07-2017, 12:21   

@atomix - dzięki za odpowiedź.
Po prostu zerknąłem w nową umowę, a tam razem z innymi dot. TV, Internetu i telefonu, była wpleciona informacja co do czasu trwania umowy na C+ (12 miesięcy, a nie 24 jak na inne usługi)) i rodzaju pakietu. Nie zwracałem wcześniej na to uwagi, gdyż sądziłem, że jest tak, jak napisałeś.
_________________
 
 
atomix 
chello guru

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 3540
Skąd: Śląsk
Wysłany: 02-07-2017, 14:29   

MrPepka napisał/a:
Czyli jak by przykładowo skończyła by mi się umowa na główne usługi UPC, ale ta na pakiety premium byłaby dalej ważna to nie rozwiązaliby mi?


Rozwiązać umowę (odłączając usługi) zawsze możesz, ale w tym przypadku zapłacisz karę za pakiet premium. W regulaminach jest zapis, że obowiązkiem abonenta jest utrzymanie dostępu do kanałów premium na czas zobowiązania.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 1,91 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: