Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
pakiet CANAL +
Autor Wiadomość
stivi 
ultra master

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 25 Paź 2009
Posty: 1108
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 26-06-2017, 19:30   

Łapu Capu
  stivi
 
Pawop 
ultra master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Cze 2012
Posty: 956
Skąd: Warszawa
Wysłany: 26-06-2017, 22:31   

Fornacis napisał/a:
Ot i od 18 do 21 LM i LE w Polsacie.
Ciekawe co C+ będzie puszczać? :)


LM w siatce, która od najbliższego sezonu w C+ :roll:
 
 
Marjo 
light master


Dołączył: 15 Kwi 2013
Posty: 50
Skąd: Gdynia
Wysłany: 27-06-2017, 11:37   

Już nie długo i Polsat łyknie prawa do Ekstraklasy
http://www.fangol.pl/view...ie-rowniez?ekst
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 27-06-2017, 11:44   

jak nie Polsat to "11"

jedno jest pewne - żabojadom już dziękujemy za 25 lat dojenia z nas kasy i żegnamy z naszego rynku PAY-TV
 
 
LNR 
chello master


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 28 Wrz 2012
Posty: 1508
Skąd: Warszawa
Wysłany: 27-06-2017, 12:44   

Ciekawe gdzie idzie kasa ze sprzedaży horrendalnie drogich paczek C+ w kablu skoro ciągle ubywa im praw. To wygląda jakby zdzierali z polaków gdzie ciągle (dzięki ekstraklapie) Canal+ ma się nieźle na rzecz rynków zagranicznych gdzie widmo upadku zagląda im w oczy od dłuższego czasu. Chyba już tylko w Polsce i na rynkach afrykańskich C+ ma się dobrze. Oby w końcu to się jakoś ustabilizowało bo płacić tyle za C+ do tego 11 a być może niedługo jeszcze jakiś nowy pakiet z LM od Polsatu nie będzie za fajnie. A niestety fan piłki zrobi wiele żeby móc oglądać mecze na żywo w dobrej jakości.
_________________
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 27-06-2017, 14:23   

Ubawiłem się setnie:

Platforma nc+ podkreśliła, że „wykorzystała wszystkie dostępne możliwości”, żeby zatrzymać transmisje piłkarskiej Ligi Mistrzów i Ligi Europy, przy czym musi też „w zrównoważony sposób podchodzić do rosnących cen za prawa do transmisji sportowych”. Zaznaczyła, że niektóre mecze będą transmitowane w ogólnodostępnym Polsacie, więc będą dostępne także dla jej abonentów.

Czytaj więcej na: http://www.wirtualnemedia...dostepne-u-nas#


nie ma to jak robić idiotów z własnych abonentów
 
 
MrPepka
[Usunięty]

Wysłany: 27-06-2017, 15:49   

Błagam niech ktoś canalshitowi+ odbierze ekstraklasę. Nie pozwólmy na to aby się tam marnowała.
 
 
Pawop 
ultra master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Cze 2012
Posty: 956
Skąd: Warszawa
Wysłany: 27-06-2017, 16:48   

Canalshitowi? Ile ty masz lat?

[ Dodano: 27-06-2017, 17:49 ]
GDA napisał/a:
Ubawiłem się setnie:

Platforma nc+ podkreśliła, że „wykorzystała wszystkie dostępne możliwości”, żeby zatrzymać transmisje piłkarskiej Ligi Mistrzów i Ligi Europy, przy czym musi też „w zrównoważony sposób podchodzić do rosnących cen za prawa do transmisji sportowych”. Zaznaczyła, że niektóre mecze będą transmitowane w ogólnodostępnym Polsacie, więc będą dostępne także dla jej abonentów.

Czytaj więcej na: http://www.wirtualnemedia...dostepne-u-nas#


nie ma to jak robić idiotów z własnych abonentów

Z czym robią idiotów? Chcieli kupić, nie udało się i piszą jak sprawa wygląda.
 
 
MrPepka
[Usunięty]

Wysłany: 27-06-2017, 16:51   

Pawop napisał/a:
Canalshitowi? Ile ty masz lat?

Przepraszam, ale co ma mój wiek do mojej opinii? Czemu Ty w ogóle bronisz wszystkich stacji? Niby co takiego ma canal+ do zaoferowania oprócz ligi angielskiej i ekstraklasy co? Chętnie wysłucham Twoich argumentów.
 
 
morro 
classic master

Dołączył: 06 Paź 2009
Posty: 162
Wysłany: 27-06-2017, 16:53   

Żabojadów zgubiła ich pazerność na szmal.Pojawiła się stacja sportowa Eleven i pokazała ile meczów można transmitować za 5 zł od abonenta. Utrata na rzecz Polsatu LM i LE świadczy o tym że C+ leży i kwiczy na dnie. Współczuję tym, którzy są z nimi na zobowiązaniu 2 letnim.
  morro
 
MrPepka
[Usunięty]

Wysłany: 27-06-2017, 16:54   

morro napisał/a:
Współczuję tym, którzy są z nimi na zobowiązaniu 2 letnim.

No niestety mnie trzyma przy C+ ekstraklasa. Ale gdy Polsat lub 11 kupią ekstraklasę to uciekam od C+ bez żalu.
 
 
morro 
classic master

Dołączył: 06 Paź 2009
Posty: 162
Wysłany: 27-06-2017, 17:09   

Ja im już podziękowałem wcześniej, jakby przeczuwając to co nastąpiło i nastąpi. Klakierom życzę większego abonamentu, bo przecież prawa drożeją i na nic im nie starcza.Polska to taki sklep kolonialny dla żabojadów . Chodzi im tylko żeby jak najwięcej kasy ściągnąć.
  morro
 
LNR 
chello master


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 28 Wrz 2012
Posty: 1508
Skąd: Warszawa
Wysłany: 27-06-2017, 17:19   

Swoją drogą upadek C+ w Polsce zwiastowałby także spore zamieszanie, a wręcz koniec lub przynajmniej zmiany nazw całego NC+ i wszystkich kanałów z "+" (Planete+ itd). Być może nie przypadkiem chodziły jakiś czas temu słuchy że będzie jedna platforma satelitarna w Polsce.
_________________
 
 
eLBeG 
chello master

Pomógł: 9 razy
Dołączył: 30 Mar 2013
Posty: 1854
Wysłany: 27-06-2017, 17:25   

morro napisał/a:
Żabojadów zgubiła ich pazerność na szmal.Pojawiła się stacja sportowa Eleven i pokazała ile meczów można transmitować za 5 zł od abonenta. Utrata na rzecz Polsatu LM i LE świadczy o tym że C+ leży i kwiczy na dnie. Współczuję tym, którzy są z nimi na zobowiązaniu 2 letnim.

Najpierw przelicz ile kosztowały prawa, które były w C+, a i te z Eleven, nie zapomnij odjąć ceny za prawa filmowe. (Kanały bliźniaczo podobne do kanałów HBO (20-25PLN) w tej kwestii.)
 
 
morro 
classic master

Dołączył: 06 Paź 2009
Posty: 162
Wysłany: 27-06-2017, 18:21   

Sam sobie przeliczaj jeśli Ci to ulży, ja nie mam takiego zamiaru. Wiem jedno, że C+ leży i kwiczy. W dodatku te ich żałosne oświadczenia po nabyciu praw do siatkówki, że "Nabycie nowych praw jest konsekwencją naszej strategii dostarczania abonentom tego,co najlepsze oraz zapewnienie im szerokiego zakresu dyscyplin". To jest szczyt chamstwa i bezczelności. W dodatku podkreślają , że prawa do siatkówki podkupili polsatowi :shock: Zenua Za rok stracą angielską, a Polsat dokupi Ekstraklapę. Zostaną w "premium" żagle , siatka , koniki i tenis buahaha :mrgreen:
  morro
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,43 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: