Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
pakiet CANAL +
Autor Wiadomość
brtk 
chello master

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 20 Mar 2017
Posty: 1621
Skąd: Warszawa
Wysłany: 12-12-2018, 19:16   

Masz do tego prawo. :) Tylko jest jedno ale, nie kupisz np. telewizora LG o takim samym wyglądzie i podzespołach co Sony,też wtedy napiszesz, kup sobie LG bo tańsze?
Ostatnio zmieniony przez brtk 12-12-2018, 19:18, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
MrPepka
[Usunięty]

Wysłany: 12-12-2018, 19:17   

brtk napisał/a:
I od tego jest forum, by taką opinią się podzielić.

Nie no pewnie. I stąd potem biorą się ludzie którzy ciągle narzekają na UPC tylko dlatego bo komuś promocji się nie udało uzyskać, a popularność takich opinii bierze się stąd, że ludzie tylko komenty negatywne czytają. Na szczęście to tylko paru żołądkowców dzięki czemu UPC dalej ma milionową bazę klientów.

[ Dodano: 12-12-2018, 19:19 ]
brtk napisał/a:
Masz do tego prawo.

Tylko, że ja z takiego trollingu nic nie wyczytam poza opinią jakiegoś żołądkowca-pechowca który jak mantra mówi wszystkim, że:
"hurr durr u mnie TV Sony nie działajo, to jakieś buble są, hurr durr". Nie dowiem się czemu nie działają tylko, że nie działają. Co taki trolling ma mi dać?
 
 
brtk 
chello master

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 20 Mar 2017
Posty: 1621
Skąd: Warszawa
Wysłany: 12-12-2018, 19:28   

Różnica jest też taka, że nie trzeba być pechowym by UPC wciskalo ci pakiet po wygórowanej cenie, bo to są ich praktyki na większy zarobek i wieksza premia dla tego, co taki pakiet wciska.

Ja ostatnio 1.5h na czacie spędziłem by wynegocjować najtańsze możliwe warunki przy przedłużeniu umowy. Na początku było tak, że nie da się świątecznej promocji dla mnie, tylko dla nowych klientów, gdzie tam nie da się, już to piszę panu któryś raz. Poprosiłem o bardziej kompetentna osobę, przełączyło do działu DUK. Tam też, pierwsza oferta 20zl droższa od końcowej, potem pisanie, że do mojego konta nie da się telefonu za 0.98zl, potem znowu, jednak się da. Cudem dało się też bezkosztowa instalacje o której nie chcieli słyszeć na początku.

Osoba inna już by odpuściła, ale taka co dowie się, że pakiet jest drogi w tej i tej cenie, będzie walczyć dalej.. i od tego jest przydatne to forum.
 
 
MrPepka
[Usunięty]

Wysłany: 12-12-2018, 19:32   

Należy pamiętać, że jeśli chodzi o promocje uznaniowe to konsultanci mogą je przyznać albo i nie. W przypadku tego drugiego nic z tym nie zrobisz bo konsultant nie musi Ci tej promocji przydzielić. To, że Ci się udało to tylko łut szczęścia ;)
 
 
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 12-12-2018, 19:40   

brtk napisał/a:
Może pójść do konkurencji i dalej jęczeć i uwazac, że w UPC drogo.

Mówisz, że jak przejdzie do tańszej konkurencji, to będzie sobie głowę zawracał tym co było kiedyś? - poważnie :twisted:
No to to już jest nie wiem, masochizm - mieć obecnie taniej i marudzić, że kiedyś u kogoś innego było drożej :mrgreen:

Skoro za 40, 50 zł to kupujecie od UPC, to dla mnie (i nie tylko dla mnie) wniosek jest jeden - nie jest drogo.
Ale kupujcie to dalej, kupujcie, płaćcie i jęczcie, że drogo - Prezes UPC lubi takich jak wy, pogardłujecie jak zwykle i potulnie 50 zl za to UPC położycie.
_________________
 
 
atomix 
chello guru

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 3540
Skąd: Śląsk
Wysłany: 12-12-2018, 20:57   

MrPepka napisał/a:
I stąd potem biorą się ludzie którzy ciągle narzekają na UPC tylko dlatego bo komuś promocji się nie udało uzyskać, a popularność takich opinii bierze się stąd, że ludzie tylko komenty negatywne czytają. Na szczęście to tylko paru żołądkowców dzięki czemu UPC dalej ma milionową bazę klientów.


No popatrz...

Masz pakiet głównych usług X, wchodzisz na stronę główną UPC i widzisz, że ten sam pakiet kosztuje np. 100 zł w promocji "dla nowych".
Klientowi kończy się umowa. Dzwoni do UPC i słyszy, że to samo otrzyma "w specjalnej ofercie dla niego" za 150 zł. Bo "taniej się nie da", a to co na stronie "nie dla Pana/Pani", "skończyło się", "nie pod tym adresem", "system nie przyjmuje" itd.

Faktycznie... winni są klienci. Ach ci niedobrzy ludzie. Be! :mrgreen:

OK. Klienci są różni. Są bardziej i mniej świadomi,. Tym drugim można wcisnąć wszystko. Ich problem - niewiedza kosztuje. Ale jak ktoś jest zorientowany w ofercie, sprawdził na stronie www, to chyba nie warto robić z firmy pośmiewiska.

Mam od lat usługi u operatora komórkowego, przedłużając umowę, nigdy nie spotkałem się z sytuacją, żeby proponowano mi gorsze warunki niż ogólnodostępnej w danym momencie promocji "dla nowych". W UPC to notoryczne. Ja sobie daję radę, bawię się w wypowiedzenia. Inni po takiej rozmowie prostu zostawiają opinię. I mają prawo do krytyki, gdy czują, że są źle traktowani. Nic tak dobrze nie działa, jak opina znajomych.

Co do Canal+, stwierdziłem po prostu, że cena jest mało atrakcyjna. I tyle. Bo to prawda. I zawsze może być lepiej, mądrzej, z korzyścią dla obu stron. Bo nie chodzi o to, by straszyć odejściem czy rezygnować z pakietu, ale by być zadowolonym z oferty i polecać innym.
_________________
 
 
MrPepka
[Usunięty]

Wysłany: 12-12-2018, 21:25   

atomix napisał/a:
Masz pakiet głównych usług X, wchodzisz na stronę główną UPC i widzisz, że ten sam pakiet kosztuje np. 100 zł w promocji "dla nowych".
Klientowi kończy się umowa. Dzwoni do UPC i słyszy, że to samo otrzyma "w specjalnej ofercie dla niego" za 150 zł. Bo "taniej się nie da", a to co na stronie "nie dla Pana/Pani", "skończyło się", "nie pod tym adresem", "system nie pokazuje" itd.

Może dlatego, że UPC to korpo i im jak każdej korpo zależy na kasie? Zresztą jak komuś takie warunki nie odpowiadają to może negocjować coś lepszego
 
 
atomix 
chello guru

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 3540
Skąd: Śląsk
Wysłany: 12-12-2018, 21:32   

Jak zależy im na kasie, to niech wszystkim sprzedają po 150 zł (biorąc pod uwagę powyższy przykład)?
Po co się rozdrabniać. Będzie równo i sprawiedliwie :P

Ale mam wrażenie, że troszkę nie zrozumiałeś mojego wpisu.
Na szczęście opinia o UPC to nie moja sprawa. Każdy ma własną. I każdy podejmuje, czy chce podpisać nową umowę.

A ofertę zawsze można uatrakcyjniać. Tak jak wspomniałem, nawet w miarę drogi pakiet można fajnie sprzedać z innymi usługami. Jeśli dziś C+ Prestge dają za 40 zł + 10 PSP, to może niech zrobią C+ Prestige 40 zł + 10 zł HBO. Premiowanie zakupu kilku usług premium zawsze się sprawdza ;)

Miłego wieczoru ;)
_________________
 
 
MrPepka
[Usunięty]

Wysłany: 12-12-2018, 22:01   

atomix napisał/a:
A ofertę zawsze można uatrakcyjniać. Tak jak wspomniałem, nawet w miarę drogi pakiet można fajnie sprzedać z innymi usługami. Jeśli dziś C+ Prestge dają za 40 zł + 10 PSP, to może niech zrobią C+ Prestige 40 zł + 10 zł HBO. Premiowanie zakupu kilku usług premium zawsze się sprawdza

Ale nadawca (czyli C+) musi się na to zgodzić. Już tak UPC nie krytykujcie bo też nie znacie całej prawdy (nikt z nas jej nie zna)
 
 
atomix 
chello guru

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 3540
Skąd: Śląsk
Wysłany: 12-12-2018, 22:04   

To nie krytyka, a podpowiedź, że może być lepiej ;)
_________________
 
 
MrPepka
[Usunięty]

Wysłany: 12-12-2018, 22:09   

Myślę, że UPC doskonale z tego zdaje sobie sprawę, ale na tą chwilę nie wiele może ;)
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 12-12-2018, 22:17   

GDA napisał/a:
A masz świadomość tego że nie wszyscy są w zasięgu tvsat? nie mają ściany na południe nie mają zbiorczej instalacji tvsat?

porównanie ofert CATV z Tvsat jest takie samo jak porównywanie telefonu stacjonarnego z komórką czyli z dupy

Tak jak nie wszyscy są w zasięgu TV SAT, tak nie wszyscy są w zasięgu UPC, Ineii, Vectry czy Orange. Nie dokonuję analizy rynku, tylko liczę ile zapłacę za dokładnie tę samą usługę, czyli płatną TV. I to i to telewizja, dziewczyna nawet by nie zauważyła zmiany, ciągle tak samo by się przełączało kanały.
W przypadku mojego budynku jedyna sensowna oferta TV to UPC i NC+, za każdym razem gdy podpisuję nowe zobowiązanie sprawdzam którego operatora jest dla mnie korzystniejsza. Nie wiem co w tym dziwnego, wydaje mi się to całkiem naturalne. Wyjaśnisz mi na czym polega mój błąd?
Nie rozumiem też, dlaczego przeszkadza Ci gdy ktoś pisze o powodach dla których nie abonuje pakietu C+ w UPC. Chyba po to jest to forum by dzielić się doświadczeniami.
_________________
 
 
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 12-12-2018, 22:26   

atomix napisał/a:
Co do Canal+, stwierdziłem po prostu, że cena jest mało atrakcyjna. I tyle. Bo to prawda. I zawsze może być lepiej, mądrzej, z korzyścią dla obu stron.

To tylko symbioza na linii klient-firma i tylko tyle.
Nigdy interes firmy nie idzie w parze z interesem klienta - jeśli tak ktoś myśli jest naiwny.
atomix napisał/a:
Bo nie chodzi o to, by straszyć odejściem czy rezygnować z pakietu, ale by być zadowolonym z oferty i polecać innym.

Przecież sami sugerujecie nie tylko w tym temacie, że bez wypowiedzenia nie da się nic taniej "ugrać" - a to nie jest straszenie firmy odejściem?
Co do rezygnacji z pakietu - niech im powiedzmy z 200 tys klientów takiego premium 150 tys powie "nie kupię, za drogo" to coś to może zmienić i może op przemyśli strategię cenową takiej oferty.
Ale jak im 1% gardłuje, że drogo i to jeszcze na forum - wywołuje to tylko salwy śmiechu u księgowego w firmie, kiedy podlicza wpływy z C+ i HBO za grudzień, styczeń itd.
_________________
 
 
MrPepka
[Usunięty]

Wysłany: 12-12-2018, 22:28   

zylx napisał/a:
Wyjaśnisz mi na czym polega mój błąd?

Na tym, że TV SAT jest innym sposobem dostarczania sygnału niż kablówka. W TV SAT bierzesz dekoder (czy tam moduł), wieszasz antenę z konwerterem, łączysz ją z dekoderem albo z TV, wyszukujesz kanały (chyba, że dekoder jest od operatora to on sam wyszuka kanały) i masz TV. W przypadku kablówki trzeba wybudować sieć, położyć światłowód itp i jak już kablówka jest u Ciebie dostępna to ją bierzesz (bierzesz do niej albo dekoder albo moduł) i technik do Ciebie przychodzi, instaluje kabel (ewentualnie rozgałęźniki jeśli potrzeba) i doprowadza kabel do dekodera lub TV, wyszukujesz kanały i już masz TV. I dlatego tych dwóch operatorów się nie porównuje. NC+ zabierzesz nawet na działkę czy na samochód kempingowy, a UPC nie. A z kolei UPC nie można porównać do mniejszych kablówek bo te działają albo w kilku miastach (żeby nie powiedzieć "tylko w jednym") albo na kilku osiedlach (żeby nie powiedzieć "tylko w jednym"). A UPC działa prawie w całej Polsce (w większości dużych miast). I dlatego UPC porównuje się do Vectry lub MM. Dziękuję za przeczytanie mojego wywodu i dobranoc
 
 
aandin 
plus master

Dołączył: 30 Paź 2010
Posty: 329
Wysłany: 12-12-2018, 22:30   

A ja nadal nie rozumiem dlaczego NC+ wciska kablówkom wybrakowany produkt za pełną cenę.To zwykłe chamstwo z ich strony.Czy oprócz nich ktoś jeszcze praktykuje takie numery?PSP w kablówkacj jest taki sam jak w Polsacie,bez kombinacji.A więc można być uczciwym wobec klientów?Można.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,35 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: