Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
pakiet CANAL +
Autor Wiadomość
invictus 
light master

Dołączył: 26 Lis 2015
Posty: 124
Skąd: Warszawa
Wysłany: 12-10-2018, 11:01   

7 listopada kończy mi się pakiet C+ Select, jestem po dwóch rozmowach i cały czas upierają się przy cenie 45,90 zł, poprosiłem o formularz do wypowiedzenia, wypełnię, prześlę i zobaczymy co dalej..

Zaproponowałem że za 45,90 zł mogę wziąć Prestige, ale też podobno nie ma takiej możliwości, tylko za 49,90 zł
 
 
morro 
classic master

Dołączył: 06 Paź 2009
Posty: 162
Wysłany: 12-10-2018, 17:04   

Jeśli nie jesteś zagorzałym fanem polskiej kopanej, to pomyśl nad Netflixem. Ofertę serialowo filmową mają o wiele bogatszą, co chwila jakieś nowości. W dodatku ja płacę w lirach tureckich, w tej walucie pobiera mi z karty i wychodzi naprawdę tanio. tak tanio, że od kumpli którym dałem dostęp nie pobieram kasy. Zresztą C+ seriale to jakieś jest totalne nieporozumienie.
  morro
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 12-10-2018, 17:20   

invictus, Ja widoczniej byłem bardziej zdeterminowany by z C+ zrezygnować, bo przy identycznej sytuacji, konsultant oddzwonił po minucie, że jednak "kierownik" zgodził się by włączyć za 39,99zł.

morro, Dzięki za myk z Turcją! Netflix w ten sposób jest tańszy o ponad połowę! I nawet nowego konta nie trzeba zakładać!
_________________
 
 
lemon 1971 
light master


Dołączył: 02 Lis 2013
Posty: 64
Skąd: Chorzow
Wysłany: 12-10-2018, 17:52   

morro napisał/a:
Jeśli nie jesteś zagorzałym fanem polskiej kopanej, to pomyśl nad Netflixem. Ofertę serialowo filmową mają o wiele bogatszą, co chwila jakieś nowości. W dodatku ja płacę w lirach tureckich, w tej walucie pobiera mi z karty i wychodzi naprawdę tanio. tak tanio, że od kumpli którym dałem dostęp nie pobieram kasy. Zresztą C+ seriale to jakieś jest totalne nieporozumienie.
bez urazy ten caly netflix to tak jak z niemiecka chemia i proszkami w polsce ,,gorsza jakosc za wieksza cene,,,co tam widzisz w tym netflixie ,,filmy ktore lecialy 5-10 lat temu w polsacie albo tvn-ie ,,seriale to tez w wiekszosci knoty 100 odcinkow o dupie maryni tylko w 4k i dolby vision ,,sam kupowalem loginy i hasla z netu za 9 zlotych ,,,ale przestalem ,,oklepane filmy gdzie juz kiedys lecialy i seriale ciagnace sie jak flaki z olejem ,, 40% tych filmow na tym serwisie kisi sie od roku ,,kto tego nie widzial to tak moze miesiac max dwa zaabonowac a potem to oleje ,,jak kogos jaraja hity typu matrix ,,,czy szeregowiec rayan to placcie po 52 zlote i legalnie ogladajcie
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 12-10-2018, 17:57   

lemon 1971, Ty masz chyba innego netflixa niż ja. Bo niby kiedy na Polsacie albo TVN leciał choćby "Powrót Jedi"?
_________________
 
 
lemon 1971 
light master


Dołączył: 02 Lis 2013
Posty: 64
Skąd: Chorzow
Wysłany: 12-10-2018, 18:03   

zylx napisał/a:
lemon 1971, Ty masz chyba innego netflixa niż ja. Bo niby kiedy na Polsacie albo TVN leciał choćby "Powrót Jedi"?
akrat tego filmu i moze z 3-4 nie bylo reszta tak jak pisalem odgrzewane kotlety ,,,
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 12-10-2018, 19:11   

lemon 1971, Z mojego punktu widzenia jest na odwrót. Nowości pojawiają się najpierw w SVOD A dopiero potem lecą w TV. Wiele dobrych, filmowych seriali jest dostępnych tylko przez SVOD.
_________________
 
 
lemon 1971 
light master


Dołączył: 02 Lis 2013
Posty: 64
Skąd: Chorzow
Wysłany: 12-10-2018, 19:43   

zylx napisał/a:
lemon 1971, Z mojego punktu widzenia jest na odwrót. Nowości pojawiają się najpierw w SVOD A dopiero potem lecą w TV. Wiele dobrych, filmowych seriali jest dostępnych tylko przez SVOD.
masz racje tylko my gadamy o netflixie w ktorym nie ma premier z kina ,,akurat na tym serwisie oklepane filmy i masa seriali ciagnacych sie jak flaki z olejem ,,
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 12-10-2018, 19:58   

lemon 1971, Już Ci pisałem, że nie mogę się z Tobą zgodzić. Mam Netflix, HBO Go i Showmax, z czego najwięcej czasu spędzam na Netflix. Może dla mnie takie seriale jak DARK czy Stranger Things nie ciągną się jak falki z olejem.
_________________
 
 
swordfish 
classic master

Dołączył: 28 Gru 2014
Posty: 209
Wysłany: 12-10-2018, 20:15   

Netflix wypuszcza jednocześnie filmy do kina i do swojego serwisu. Przykładem jest "22 lipca" Paula Greengrassa. Obecnie wyświetlany w wybranych kinach w Polsce i dostępny w Netflixie. W ten sam sposób pojawi się "Roma" Alfonsa Cuarona.
 
 
art_ii 
Klikacz

Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 14
Wysłany: 12-10-2018, 20:37   

Rzadko udzielam się na forum, ale jestem zmuszony zadać pytanie - czy w przypadku którejkolwiek promocji na pakiet CANAL+ obowiązuje miesięczny okres wypowiedzenia? Przejrzałem umowy i zauważyłem tylko "okres zobowiązania" - np. 12-miesięczny. Usługę mogę wymówić wcześniej, podając jako termin jej wypowiedzenia koniec okresu zobowiązania.

Krótkie info:
Regulamin promocji (w moim przypadku Mega Emocje z Canal+ II (2016-2) upc.pl/pdf/upc_regulamin_promocji_mega_emocje_z_canal+_ii_2016-2_od20171001.pdf) nie zawiera żadnej wzmianki o miesięcznym okresie wypowiedzenia. Okres zobowiązania kończy się 30 października tego roku. Konsultantka z UPC wmawia mi, że po zgłoszeniu wypowiedzenia trzeba odczekać jeszcze miesiąc. Kto tu kogo robi w balona? Jaka jest podstawa prawna (fragment umowy itp.), żeby tak oszukiwać klientów, skoro nie ma o tym mowy nawet w Regulaminie świadczenia usług przez UPC Polska upc.pl/pdf/strefa-klienta/upc_regulamin_swiadczenia_uslug_upc_polska_wazny_od_8_czerwca_2014.pdf ?

PS Sorry, ale nie mogę jeszcze wklejać linków.
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 12-10-2018, 20:55   

Jeśli po promocyjnym okresie zobowiązania nie chcesz kontynuować umowy na Canal+, to możesz ją wypowiedzieć z zachowaniem 30 dniowego okresu wypowiedzenia.
_________________
 
 
art_ii 
Klikacz

Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 14
Wysłany: 12-10-2018, 21:10   

A co jeśli chcę wypowiedzieć umowę wcześniej (gdy czas trwania umowy jest oznaczony i wynosi 12 miesięcy) ze skutkiem na koniec okresu zobowiązania?
 
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 12-10-2018, 21:25   

Tak, możesz z większym niż 30 dni (chodzi o pełen okres rozliczeniowy od 1 do ostatniego dnia miesiąca) wyprzedzeniem złożyć rezygnację z pakietu Premium, ale musisz zaznaczyć że odłaczenie tej uslugi ma nastąpić PO ZAKOŃCZENIU OKRESU ZOBOWIĄZANIA, najlepiej podaj datę :)
Gdybyś nie zaznaczył że odłączenie usługi ma nastąpić po okresie zobowiązania, to UPC uznałoby że zrywasz umowę i płaciłbyś karę.

Cytat:
..gdy czas trwania umowy jest oznaczony i wynosi 12 miesięcy..

Nie no.. umowa jest na czas nieokreślony , a 12 mcy to czas TRWANIA PROMOCYJNEJ CENY W OKREŚLONYM OKRESIE ZOBOWIĄZANIA po którego upływie, nie kończy się umowa, tylko promocyjna cena :twisted:
_________________
 
 
piotras71 
classic master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 192
Wysłany: 12-10-2018, 22:38   

zylx napisał/a:
invictus, Ja widoczniej byłem bardziej zdeterminowany by z C+ zrezygnować, bo przy identycznej sytuacji, konsultant oddzwonił po minucie, że jednak "kierownik" zgodził się by włączyć za 39,99zł.


Ja nigdy nie miałem c+ ale udało mi się ich przekonać do zaoferowania mi selecta za 39,90. I to w środku umowy terminowej. Bez żadnej zgody kierownika itp. Nie gadajcie z infolinią tylko dzwońcie bezpośrednio na numery które Kasia ma w stopce. Oni mogą więcej.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,28 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: