Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
pakiet CANAL +
Autor Wiadomość
atomix 
chello guru

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 3540
Skąd: Śląsk
Wysłany: 03-01-2018, 12:26   

Pitrek napisał/a:
Sorry :P , ale większość ma 2 miesiące gratis więc średnia jest niższa, 33,25 zł/m-c.


Także miałem dwa miesiące za free, a na rachunku wciąż 39,90 zł :twisted:
Jeszcze nigdy w UPC nie płaciłem (na rachunku!) średniej, bo czegoś takiego nie ma.

Proszę Was. Nie przekonujcie mnie, że dali dwa miesiące za free i to jest taniej w ciągu roku, bo średnia. Nie!
Za produkt płacisz tyle ile masz na rachunku. Nie daj Boże zapomnisz wysłać wypowiedzenie, za 13 miesiąc zapłacisz więcej i już po pięknej średniej :P

Ale jeśli już tak o średniej... to w nc+ za 25 zł (bez średniej!) full opcja wciąż taniej.
_________________
 
 
Pitrek 
chello guru


Pomógł: 211 razy
Dołączył: 08 Lis 2013
Posty: 4608
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 03-01-2018, 12:37   

atomix napisał/a:
Jeszcze nigdy w UPC nie płaciłem (na rachunku!) średniej, bo czegoś takiego nie ma.
Na takie argumenty to ja się poddaję. :mrgreen: :) ;) :D :lol:
_________________
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 03-01-2018, 13:18   

Pitrek napisał/a:
Na takie argumenty to ja się poddaję.

a co ci się nie zgadza?

przecież ma racje na rachunku ma 39,90 a nie 33,25
a to ze przez pierwsze 2 miesiące miał za 0 to inna kwestia

czy jak tankujesz paliwo też sobie liczysz średnią z całego roku? nie tankujesz dziś za 4,65 a nie za 4,32 bo tak wychodzi ze średnej rocznej
 
 
Andrew150 
light master

Dołączył: 18 Mar 2015
Posty: 65
Wysłany: 03-01-2018, 13:36   

A ja mam teraz na rachunku 0 :D , więc dużo taniej niż w NC+ :mrgreen:
A tak poważniej to najbardziej irytują mnie tzw. "przechrzty" - kiedyś miał C+, ale później zrezygnował, więc uważa jeden z drugim, że wszyscy inni powinni zrobić to samo. Często podobnie jest np. z byłymi palaczami.
U mnie C+ jest głównie dla NBA i SpeedwayGP i nie uważam, że jestem wykorzystywany. Kopaną oglądam sporadycznie, jeżeli już to ligę angielską.
 
 
Pitrek 
chello guru


Pomógł: 211 razy
Dołączył: 08 Lis 2013
Posty: 4608
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 03-01-2018, 13:38   

Andrew150 napisał/a:
A ja mam teraz na rachunku 0 :D , więc dużo taniej niż w NC+

He, he, he :mrgreen:
_________________
 
 
atomix 
chello guru

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 3540
Skąd: Śląsk
Wysłany: 03-01-2018, 13:48   

Andrew150 napisał/a:
A ja mam teraz na rachunku 0 :D , więc dużo taniej niż w NC+


W przypadku darmowych miesięcy na rachunku UPC nie ma w ogóle pozycji Canal+, nawet z kowtą 0 zł. To, tak dla ścisłości :D

A tak serio. Mnie nie interesuje kto ile płaci. Nie mylcie jednak średniej z tym co macie na rachunku. Fajnie, że w UPC są dwa darmowe miesiące. Nie zmienia to faktu, że oferta Canal+ w UPC nie jest atrakcyjna, jeżeli sam nadawca full opcję wycenia na 25 zł. Tyle i tylko tyle. Ale każdy ma prawo płacić więcej i być zadowolonym. Ja jednak wolę czasy starej Cyfry+, gdzie cena Canal+ była zbliżona do siebie praktycznie wszędzie (różnice były kilkuzłotowe, ale nie kilku-dziesiętne).

Jak wspomniałem wcześniej, oferta premium ma zachęcać do wyboru, nie tylko tych, którzy sikają po nogach jak widzą Canal+, ale tez tych, którzy niekoniecznie ale w dobrej cenie wykupią. Dlaczego ludzie z forum rzucali się na Cinemax czy FilmBox za 1 zł? Nie dlatego, że nagle pokochali ofertę tych kanałów, ale dlatego, że były w dobrej cenie. Pewnie wielu i tak mało co ogląda na tych kanałach, ale mają, płacą i są zadowoleni. Dziś wielu cieszy się z Eleven Sports wciskanego za piątaka do Horizonów. I na tym m.in. polega sprzedaż opcji dodatkowych ;)

A w przypadku UPC na razie panuje przekonanie, że Canal+ to exlusive. Już nawet Vectra w utrzymaniówkach zaczęła sprzedawać pełny pakiet za 40 zł. Multimedia Polska, Toya czy Inea robią to od dawna. A my się cieszymy darmowymi miesiąca za wybrakowany pakiet Select. Fajnie, że ktoś za 40 zł ogląda tyko NBA czy Ekstraklasę, ale ja za te wydane dodatkowe 40 zł w UPC chciałbym obok meczu czy filmu obejrzeć też np. ciekawe pozycje Canal+ Discovery. Już nawet nie za 25 zł, ale za te 40 zł (z średnią może być taniej niż na racunku) dostęp do pełnej opcji. Czy aż tak dużo wymagam, by żyło się lepiej? ;)

No ale średnia wygrywa :mrgreen:
_________________
 
 
Pawop 
ultra master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Cze 2012
Posty: 956
Skąd: Warszawa
Wysłany: 03-01-2018, 23:37   

Czepiasz się szczegółów, co z tego, że na rachunku masz 39.90, jak możesz od pierwszego miesiąca (darmowego) płacić te 33 z kawałkiem.
Ja tak miałem C+Seriale Extra. Pierwszy rok za 0, drugi za 20. Płaciłem od pierwszego miesiąca po 10.
 
 
stivi 
ultra master

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 25 Paź 2009
Posty: 1108
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 04-01-2018, 10:39   

Panowie jak ktoś lubi pilke i wczoraj ogladal Arsenal - Chelsea to i 39.9 mało ...Uwazam , ze kwestia ceny to rzecz indywidualna .

Szkoda tylko ze takich meczow coraz mniej

A jak ktoś chce ogladac pozycje z C+Discovery to majac pakiet mniejszy pozycje dostępne sa w C+ na zyczenie . Tylko nie wiem czemu w takiej słabej jakości ?? I tu moje pytanie czemu filmy czy seriale w UPC z C+ na życzenie sa w takiej słabej jakości ????
  stivi
 
Marsallah 
classic master

Dołączył: 21 Kwi 2015
Posty: 150
Skąd: W-wa
Wysłany: 04-01-2018, 11:20   

stivi napisał/a:
pozycje dostępne sa w C+ na zyczenie . Tylko nie wiem czemu w takiej słabej jakości ?? I tu moje pytanie czemu filmy czy seriale w UPC z C+ na życzenie sa w takiej słabej jakości ????

Ten temat podnosiłem już dawno temu. Jakość programów dostępnych w VOD pod pozycją "Kanały na żądanie -> C+" jest tragiczna. Może w ten sposób walczą z oszczędzającymi na pakiecie "selectowcami"? :roll:
 
 
atomix 
chello guru

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 3540
Skąd: Śląsk
Wysłany: 04-01-2018, 11:43   

Pawop napisał/a:
Czepiasz się szczegółów, co z tego, że na rachunku masz 39.90, jak możesz od pierwszego miesiąca (darmowego) płacić te 33 z kawałkiem.


Płacę tyle ile mam rachunku, bo zgodnie z prawem obowiązuje mnie rachunek. W przypadku ewentualnej niedopłaty, nikt nie będzie pieścił się ze średnimi. A ja sam lubię mieć czystość w finansach :D

I skończmy temat średniej. Na rachunku masz 39,90 zł i tyle płacisz. Mam nadzieję, że nie uwzględniasz jeszcze darmowej aktywacji (normalnie wołają 30 zł). Wówczas średnia będzie jeszcze atrakcyjniejsza. Tylko co to zmienia? ;)

stivi napisał/a:
A jak ktoś chce ogladac pozycje z C+Discovery to majac pakiet mniejszy pozycje dostępne sa w C+ na zyczenie . Tylko nie wiem czemu w takiej słabej jakości ??


W opcji "na żądanie" nie masz wszystkich pozycji z Canal+ Disocovery. A po drugie, jak sam wspomniałeś jakość pozostawia wiele do życzenia. W przeciwieństwie do HBO GO, gdzie masz wszystko w HD i baaaaaaardzo dużo pozycji.

stivi napisał/a:
Panowie jak ktoś lubi pilke i wczoraj ogladal Arsenal - Chelsea to i 39.9 mało ...Uwazam , ze kwestia ceny to rzecz indywidualna.


Oczywiście, że kwestia indywidualna. Podobnie jak jak to, co komu się podoba w TV. Możesz płacisz za jeden mecz nawet 80 zł. Ja jednak w cenie 40 zł chciałbym dostęp do pełnego pakietu.

Swoją drogą, jako sympatyk sportu, powinieneś zauważyć, że lubisz sport, płacisz, a i tak nie masz dostępu do pełnej oferty sportowej - brak Canal+ NOW, a o Canal+ Sport Online nie wspomnę. No ale ja się znów czepiam, prawda?

Reasumując ;)

Stacja w ciągu ostatnich lat straciła prawa sportowe, za chwilę traci Ligę Mistrzów. Pozostanie tylko okrojona Ekstraklasa (nie mają 100 proc. live), część ligi angielskiej, i ochłapy Bundesligi. Dojdzie siatkówka. Z prawami filmowymi też nie do końca jest cacy.

Być może jeden dobry mecz lub średnia przysłania Wam jakość usługi. Ja jednak jestem mniej emocjonalny i nie podniecam się sportowymi obrazkami. To może pozwala mi rzetelnie ocenić sytuację, bo nie sikam po nogach widząc obrazek Canal+ czy też mecz. Dlatego jeśli pełny pakiet nie jest wart więcej niż 25 zł (nc+), to nasze UPC spokojnie za te 40 zł może oferować nam full opcję (jak coraz częściej robią to inni operatorzy). Nie wspomnę już o jakości SD w usłudze "na żądanie".

No ale... znów czepiam się, bo był fajny mecz, bo darmowe miesiące. Prawda?
_________________
 
 
Andrew150 
light master

Dołączył: 18 Mar 2015
Posty: 65
Wysłany: 04-01-2018, 15:43   

atomix - marudzisz jak potłuczony - napisałem Ci już, że mnie np. nie interesuje generalnie kopana, a jeżeli już to liga angielska, która jest wg mnie najlepsza. C+ mam dla NBA i SpeedwayGP, a ligi francuskie, włoskie, hiszpańskie mam i tak na Elevenach, chociaż wcale tych meczów nie oglądam.
Reasumując - każdy ma swoje "hobby" i wydaje na nie tyle ile chce i go stać. :D
Pozdro.
 
 
atomix 
chello guru

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 3540
Skąd: Śląsk
Wysłany: 04-01-2018, 15:49   

Czyli z tego powodu, że Ciebie interesuje tylko to co interesuje, to nie chciałbyś mieć w cenie, jaką płacisz za Canal+, dostępu do pełnego pakietu.
Aha :mrgreen:
_________________
 
 
morro 
classic master

Dołączył: 06 Paź 2009
Posty: 162
Wysłany: 04-01-2018, 17:03   

Już dawno temu pisałem, że z przyzwyczajenia, a może dla szpanu będą płacić choćby za sam znaczek C+ na czarnym ekranie. I właśnie dzięki paja-com zadowolonym z usługi cena się nie zmienia w UPC od wielu lat za ten gniot. A te puste teksty, że C+ żadnych praw nie utracił i ma co pokazywać, ze szmirą belfrem s.2 na czele i "przed premierami premier", powoduje u mnie odruch wymiotny.Wolę abonować Netflix za podobną cenę i przynajmniej wiem za co płacę i nie żałuję wydanych pieniędzy. Masz rację @atomix, generalnie za niedługo im nawet kopana nie zostanie. Życzę żeby żabojady podniosły jeszcze cenę za pakiecik :mrgreen:
  morro
 
canaletto 
light master

Dołączył: 12 Kwi 2013
Posty: 124
Wysłany: 04-01-2018, 18:21   

morro napisał/a:
Wolę abonować Netflix za podobną cenę i przynajmniej wiem za co płacę i nie żałuję wydanych pieniędzy.

Wolę abonować C+ za podobną cenę i przynajmniej wiem za co płacę i nie żałuję wydanych pieniędzy.
_________________
 
 
Marsallah 
classic master

Dołączył: 21 Kwi 2015
Posty: 150
Skąd: W-wa
Wysłany: 09-01-2018, 12:32   

A ja mam i C+ (teraz to już wyłącznie dla polskiej ligi i Ligi Mistrzów) i Netflix i jakoś wiążę koniec z końcem ;)

A tak konstruktywnie, to kończy mi się roczna umowa na C+ i Eleven. C+ Select mam za 39,90, a pakiet MegaSport za 9,90. Czy coś się zmieniło, czy też mam liczyć na identyczne warunki?

Aha, a co, jeśli ani nie zgłoszę potrzeby przedłużenia ważności pakietów, ani z nicj nie zrezygnuję? Przechodzą bez okresu zobowiązania? Po ile? Szukałem w wielu miejscach (tabele na forum, strona UPC), ale nie znalazłem.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,29 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: