Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
PL w grach
Autor Wiadomość
ddzini 
Klikacz

Dołączył: 07 Lip 2005
Posty: 9
Wysłany: 07-07-2005, 20:04   PL w grach

witam wszystkich
tydzien temu zainstalowalem drugie lacze chello easy... - lacze to mialo posluzyc mi tylko do grania...-bylem niezadowolony z mojego starego providera ZAX -naprawde kiespkie lacza :evil:
po zainstalowaniku chello weszlem do gry i ... no nie ping miodny bo 12-20 ale bez jaj PL taki sam ...
wlaczylem Trace Routa i co sie okazuje...
moje chello wykorzystuje ZAX /siec/ a zax puszcza mi sygnal na zew przez pro futuro z ktorym laczy sie RADIOWO!! :twisted:
no to kicha mysle..
no ale napisalem do obslugi technicznej chello z nadzieja ze jako powazna firma "cos" poradzi mi na moj PL... na odpowiedz czekalem 3 dni i zawierala ona tylko prosbe o nr klienta i nr modemu...
potem cisza - po 3ch dniach napisalem po raz 2gi i cisza...
zadzwonilem - by po okolo 15 min w koncu dopchac sie do obslugi technicznej gdzie dowiedzialem sie ze w zasadzie ze strony chello jest ok.... no ja przepraszam, ale jesli kupuje pakiet /lacze/ to sadze ze odpowiedzialny za nie staje sie moj provider... a nie ja sam...
zeby bylo zabawniej - wczoraj w czasie burzy nad krakowiem w sposob klasyczny dla ZAX moje chello zaczelo maxymalnie sie kaszanic ... no ale czego mozna sie spodziewac po radiowce...
heh no nic wyzalilem sie ...
moze ktos ma/mial - podobny do mojego problem, a jesli tak to w jaki sposob go rozwiazal
pozdro

postaraj sie używać interpunkcji nastepnym razem, bo ciężko Cię odszyfrować. /Puck
EDIT
do moderatora
dziekuje za przeniesienie mojego tematu - ale uwazam ze nie nadaje sie ani tyle do gier - poniewaz problem nie dotyczy GRY a dotyczy LACZA
nie mam wiec pojecia dlaczego topik zostal przeniesiony.
co do mojej interpunkcji - dziekuje za zwrocenie mi uwagi - jednak sadze ze trzeba bylo by podobna wystosowac do polowy internautow
/no offence/
pozdrawiam
 
 
SiNuS 
plus master


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 27 Lut 2005
Posty: 375
Skąd: Kraków
Wysłany: 07-07-2005, 23:53   

Ojej, kolejny uzależniony od gierek... 8)
 
 
ddzini 
Klikacz

Dołączył: 07 Lip 2005
Posty: 9
Wysłany: 08-07-2005, 15:43   

SiNuS napisał/a:
Ojej, kolejny uzależniony od gierek... 8)

heh tlumaczyc sie nie musze...
aczkolwiek komputera uzywam juz zgola 8 lat sam posiadajac ich 29....UT to moje hobby - po pracy a nie uzaleznienie....
wiec prosze z laski swojej bez insynuacji....
 
 
SiNuS 
plus master


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 27 Lut 2005
Posty: 375
Skąd: Kraków
Wysłany: 09-07-2005, 08:39   

Chciałbym Ci delikatnie zasugerować, że w UPC raczej nie przejmują się
problemami z gierkami, a Ty tak piszesz jakby nic innego poza nimi nie było... ;)
jeśli nie minęło jeszcze 10 dni to - za przykładem osób z innego wątku -
zrezygnuj 8)
 
 
ddzini 
Klikacz

Dołączył: 07 Lip 2005
Posty: 9
Wysłany: 09-07-2005, 12:35   

SiNuS napisał/a:
Chciałbym Ci delikatnie zasugerować, że w UPC raczej nie przejmują się
problemami z gierkami, a Ty tak piszesz jakby nic innego poza nimi nie było... ;)
jeśli nie minęło jeszcze 10 dni to - za przykładem osób z innego wątku -
zrezygnuj 8)

wiesz to nie to że oni się nie przejmą... UDP to jeden z protokołów internetu - wiec usługa internetowa...
u mnie nie chodzi poprawnie - wiec należy to poprawić...
jeśli chodzi o moje pisanie że poza grami nic innego nie ma - plzz next time przeczytaj dokładnie mój text - napisałem wyraźnie chello to moje 2gie łącze!!! - które z założenia ma być tylko do grania ....
wiesz wolę interesować sie grami niż siedzieć jak 2/3 osób na emullu czy innym BT ....
to dopiero jest żenada....
na koniec ... hmm kiszka 10 dni mineło .... jeszcze powalcze... w sumie tak czy siak mam podstawy do rezygnacji - gdyż provider nie wywiązuje się z obowiazków - ktorych i tak ma o niebo mniej niż ja....
 
 
SiNuS 
plus master


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 27 Lut 2005
Posty: 375
Skąd: Kraków
Wysłany: 11-07-2005, 14:44   

ddzini napisał/a:
wiesz to nie to że oni się nie przejmą... UDP to jeden z protokołów internetu - wiec usługa internetowa...
u mnie nie chodzi poprawnie - wiec należy to poprawić...

Tylko widzisz, skąd u Ciebie przeświadczenie, że UPC obiecało Ci, iż do każdego
miejsca w Polsce (na Świecie) będziesz miał super pingi i żaden pakiet UDP
nie ma prawa zginąć (bezpowrotnie w dodatku, bo to protokół bez potwierdzeń)? 8)
Tymbardziej, że właściwie to sam sobie podciąłeś gałąź, na której siedzisz
udowadniając, że wina leży poza łączami chello, a konkretnie wszystkiemu winny
jest ZAX...

ddzini napisał/a:
jeśli chodzi o moje pisanie że poza grami nic innego nie ma - plzz next time przeczytaj dokładnie mój text - napisałem wyraźnie chello to moje 2gie łącze!!! - które z założenia ma być tylko do grania ....

No właśnie - tylko potwierdziłeś moje słowa ;)
 
 
ddzini 
Klikacz

Dołączył: 07 Lip 2005
Posty: 9
Wysłany: 11-07-2005, 17:59   

SiNuS napisał/a:
ddzini napisał/a:
wiesz to nie to że oni się nie przejmą... UDP to jeden z protokołów internetu - wiec usługa internetowa...
u mnie nie chodzi poprawnie - wiec należy to poprawić...

Tylko widzisz, skąd u Ciebie przeświadczenie, że UPC obiecało Ci, iż do każdego
miejsca w Polsce (na Świecie) będziesz miał super pingi i żaden pakiet UDP
nie ma prawa zginąć (bezpowrotnie w dodatku, bo to protokół bez potwierdzeń)? 8)
Tymbardziej, że właściwie to sam sobie podciąłeś gałąź, na której siedzisz
udowadniając, że wina leży poza łączami chello, a konkretnie wszystkiemu winny
jest ZAX...

1- tak sie sklada ze w tym wypadku ZAX jest pod providerem chello - wiec to chello odpowiada za jakosc ich uslug
2- tak sie sklada ze nie dzieje sie to tylko w grach
3- straty pakietow na swiecie ... do przejscia, ale wolalbym aby w polsce nie bylo takich problemow
4- tjesli chcesz zasugerowac ze od chello otrzymalem tylko modem i kawalek kabla do skrzynki - i oni sa tylko za to odpowiadzialni to soor....

ddzini napisał/a:
jeśli chodzi o moje pisanie że poza grami nic innego nie ma - plzz next time przeczytaj dokładnie mój text - napisałem wyraźnie chello to moje 2gie łącze!!! - które z założenia ma być tylko do grania ....

No właśnie - tylko potwierdziłeś moje słowa ;) [/quote]

1- widze ze jestes bardzo selektywny... jesli chodzi o luskanie textu i dopasowywanie go dla wlasnych potrzeb
2- widac woslisz srodowisko nalogowych "ssaczy" rotfl
3 - za hobby sie czesto placi ... wiec nie uwazam aby bylo w tym cos zdroznego zebym zaplacil sobie za lacze - jesli jest mi potrzebne
4- wiecej tlumaczyc mi sie nie chce...
 
 
unknown 
Klikacz


Dołączył: 28 Cze 2005
Posty: 17
Wysłany: 17-07-2005, 18:40   

ddzini napisał/a:
aczkolwiek komputera uzywam juz zgola 8 lat sam posiadajac ich 29....UT to moje hobby - po pracy a nie uzaleznienie....

skoro to nie jest uzaleznienie to dlaczego sie tak wkurzasz z tego powodu :?:
pozatym to watpie w to ze masz 29 lat,po twoich wypowiedziach wnioskowac mozna ze masz ich conajwyzej 15 :lol:
 
 
ddzini 
Klikacz

Dołączył: 07 Lip 2005
Posty: 9
Wysłany: 17-07-2005, 18:57   

unknown napisał/a:
ddzini napisał/a:
aczkolwiek komputera uzywam juz zgola 8 lat sam posiadajac ich 29....UT to moje hobby - po pracy a nie uzaleznienie....

skoro to nie jest uzaleznienie to dlaczego sie tak wkurzasz z tego powodu :?:
pozatym to watpie w to ze masz 29 lat,po twoich wypowiedziach wnioskowac mozna ze masz ich conajwyzej 15 :lol:

grunt to prostactwo....
rotfl... zenujaca FO TOPOWA odpowiedz ....
 
 
unknown 
Klikacz


Dołączył: 28 Cze 2005
Posty: 17
Wysłany: 17-07-2005, 21:16   

ddzini napisał/a:
grunt to prostactwo....

to chyba twoje motto :roll:
twoje wypowiedzi sa w stylu: 'ja uzywam internetu do grania a wiec wszystko inne zwiazane z internetem poza grami jest beeeeee'
oto przyklady twojej 'bardzo wysokiej' kultury: :lol:

ddzini napisał/a:
wiesz wolę interesować sie grami niż siedzieć jak 2/3 osób na emullu czy innym BT ....
to dopiero jest żenada....


ddzini napisał/a:
1- widze ze jestes bardzo selektywny... jesli chodzi o luskanie textu i dopasowywanie go dla wlasnych potrzeb
2- widac woslisz srodowisko nalogowych "ssaczy" rotfl


jak na 29latka to jestes bardzo dziecinny :lol:
 
 
ddzini 
Klikacz

Dołączył: 07 Lip 2005
Posty: 9
Wysłany: 17-07-2005, 21:55   

unknown napisał/a:

twoje wypowiedzi sa w stylu: 'ja uzywam internetu do grania a wiec wszystko inne zwiazane z internetem poza grami jest beeeeee'
oto przyklady twojej 'bardzo wysokiej' kultury: :lol:

napisalem wyraznie ze jednego z lacz uzywam do gry - bo z zasady chello jest lepsze ....
a drugiego do pozostalych rzeczy.... wiec prosze laskawie o czytanie topika, badz tez czytanie ze zrozumieniem...
blee dla mnie jest jesli juz srodowisko "ssaczy"
jadac dalej - wciskasz mi cos na usta czego nie powiedzialem/napisalem - a twoja indywidualna opinia jest ot stronnicza... doszukujesz sie to zawsze znajdziesz....
szukasz wysokiej kultury - no lol czlowieku pokaz mi chociaz jeden post na tym forum z "wysoka kultura" wez mnie nie rozbawiaj - zapisz sie ty do kola gospodyn wiejskich, tam bedziesz mial wysokiej kultury az nadto

ddzini napisał/a:
wiesz wolę interesować sie grami niż siedzieć jak 2/3 osób na emullu czy innym BT ....
unknown napisał/a:

to dopiero jest żenada....

ze co ... a to do czego pijesz...???

ddzini napisał/a:
1- widze ze jestes bardzo selektywny... jesli chodzi o luskanie textu i dopasowywanie go dla wlasnych potrzeb
2- widac woslisz srodowisko nalogowych "ssaczy" rotfl

unknown napisał/a:

jak na 29latka to jestes bardzo dziecinny :lol:

jak na razie nie napisales slowa ktore wskazywalo by na twoja doroslosc

a teraz kilka slow do wszystkich wypowiedzi w tym topiku:
ludzie czy ktos wam placi za takie posty??? :lol: :lol: :lol:
przeciez nie uslyszalem ani jednej opini.. tylko najazdy jaki to niby dziecinny jestem - boze toz to smieszne i niepowazne ...
chello chyba was normalnie sponsoruje rotfl.....
pietnowanie kogos za jego hobby - czyzby przejaw lobbingu rotfl...
widac za dobrze wam w zyciu sie wiedzie i macie za duzo czasu zeby takie glupoty pisac....
smiech na sali....
polecam kilkanascie godzin poza domem.... zobaczymy na co wam czasu zostanie bu hahahaha

nie moge...
to forum to porazka ..... - przelecialem sie po wiekszosci topikow na tym forum - i nic... ale to nic ciekawego, konkretnego itd... pitolenie o niczym ze szczegolnym uwzglednieniem p2p ... brawo dla tych panow ....

na koniec - czyzby te ataki na mnie byly od "ssaczy" bo jak wiadomo oni nie lobia graczy .... ze wzgledu na lacza i ich mulenie ... heh....
 
 
Marek 
Moderator



Pomógł: 241 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 7120
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 18-07-2005, 00:29   

Cytat:
..... - przelecialem sie po wiekszosci topikow na tym forum - i nic... ale to nic ciekawego, konkretnego itd... pitolenie o niczym ze szczegolnym uwzglednieniem p2p ... brawo dla tych panow ....

Proponuję abyś zrobił to jeszcze raz ale tym razem zaczął to tego tematu a następnie powiedział o czym on tak właściwie jest a dopiero później brał się za ocenianie innych.

Jeszcze jeden bezsensowny post nieważne przez którego z was dwóch napisany i zamykam ten temat.
  marekd@jabberpl.org
 
ddzini 
Klikacz

Dołączył: 07 Lip 2005
Posty: 9
Wysłany: 18-07-2005, 05:21   

Marek napisał/a:
Cytat:
..... - przelecialem sie po wiekszosci topikow na tym forum - i nic... ale to nic ciekawego, konkretnego itd... pitolenie o niczym ze szczegolnym uwzglednieniem p2p ... brawo dla tych panow ....

Proponuję abyś zrobił to jeszcze raz ale tym razem zaczął to tego tematu a następnie powiedział o czym on tak właściwie jest a dopiero później brał się za ocenianie innych.

Jeszcze jeden bezsensowny post nieważne przez którego z was dwóch napisany i zamykam ten temat.

Zabawne, ale ok. dostosuje się do prośby moderatora.
chello ma dosyć dobra opinię wśród graczy z racji dobrej jakości łącz – więc skuszony zakupiłem sobie pakiet „light”.
Ponieważ posiadam już jedno łączę – chello posłużyć mi miało TYLKO po to abym się nie stresował grając w necie w UT2k4. Tłumacząc słowo stresował – miałem dosyć Poczet Lost, oraz bardzo dynamicznie zmieniającego się pingu.
Okazało się niestety iż chello korzysta z sieci szkieletowej mojego dotychczasowego providera – firmy ZAX, która przesyła dane za pośrednictwem sieci radiowej, oraz do bardzo przeciętnego providera jakim jest Profuturo. W związku z tym – jakość usług chello jest bardzo podobna jak ZAX.
Wszystko było by jeszcze OK., gdyby nie fakt iż pomimo kilku telefonów, oraz maili do Obsługi Technicznej chello , nic się nie zmieniło, a wraz z każdym kolejnym mailem BOK nabierał wody w usta.
Ot, cała historia, nikt się nie interesuje jak widać klientem, mając go jak widać za nic.
A co do samego forum – proszę mi pokazać „pomocny topik” gdzie nie zaczyna się od najazdów na nowych użytkowników, którzy szukają pomocy…. Jak zauważyłem jest tu kilka podobnych do mojego i w każdym są jakieś dziwne uwagi, ironia itd….
Rotfl
 
 
SiNuS 
plus master


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 27 Lut 2005
Posty: 375
Skąd: Kraków
Wysłany: 18-07-2005, 12:42   

ddzini napisał/a:
ludzie czy ktos wam placi za takie posty???

Tak, nie słyszałeś o zarabianiu przez Internet?... tylko 0.10zł od posta, ale zawsze coś.

ddzini napisał/a:
widac za dobrze wam w zyciu sie wiedzie i macie za duzo czasu zeby takie glupoty pisac....

Mnie się tak dobrze w życiu nie widzie, aby mieć dwa łącza, w tym jedno tylko do
gierek... (już pomijam ich legalność).

ddzini napisał/a:
Ot, cała historia, nikt się nie interesuje jak widać klientem, mając go jak widać za nic.

Nikt się nie interesuje problemami giercmanów - masz problem to sobie znajdź
inny serwer, albo inną gierkę 8)
 
 
ddzini 
Klikacz

Dołączył: 07 Lip 2005
Posty: 9
Wysłany: 18-07-2005, 17:07   

SiNuS napisał/a:
ddzini napisał/a:
ludzie czy ktos wam placi za takie posty???

Tak, nie słyszałeś o zarabianiu przez Internet?... tylko 0.10zł od posta, ale zawsze coś.

ddzini napisał/a:
widac za dobrze wam w zyciu sie wiedzie i macie za duzo czasu zeby takie glupoty pisac....

Mnie się tak dobrze w życiu nie widzie, aby mieć dwa łącza, w tym jedno tylko do
gierek... (już pomijam ich legalność).

ddzini napisał/a:
Ot, cała historia, nikt się nie interesuje jak widać klientem, mając go jak widać za nic.

Nikt się nie interesuje problemami giercmanów - masz problem to sobie znajdź
inny serwer, albo inną gierkę 8)

krotko zwiezle i na temat
1- widac malo pracujesz...:P polecam pozapierniczac po kilkanascie godzin dziennie to moze ci bedzie lepiej i bedziesz mial chwilke satysfakcji aby przeskakiwacd z lacza w lacze....rotfl
2- widac jak malo sie wie o grach.... wspolczesne gry sa na tyle zabezpieczone iz bez wlasnego klucza /a co za tym idzie orginalu/ nie pograsz sobie w sieci
3- GAMESNET oferuje w sumie kilkaset serwerow w polsce... korzystaja z niego praktycznie wszystkie gry, oraz wiekszosc klanow zrzeszona w jakiejkolwiek grze online - i ty mi mowisz o tym abym innych serwerow korzystal ... rotfl to tak jakbym ci powiedzial nie stary nie korzystaj z onetu.pl, korzystaj z onet.tw...
4 - jesli sugerujesz ze nikt sie nie interesuje problemami ludzi grajacyh, spoko to kim sie beda interesowac...??? ssaczami?? - a gdzie tutaj legalnosc - moze teraz ja to pomine .......
5- selektywnosc cytatow z mojego posta jest wprost zenujaca... ale coz, skoro nie ma sie argumentow na wszystko, lepiej pewne sprawy pomijac...w sume moze to i lepiej
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,21 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: