Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
UPC pyta
Autor Wiadomość
Lord Rayden 
light master


Dołączył: 07 Wrz 2008
Posty: 93
Wysłany: 01-08-2011, 10:25   UPC pyta

Jak pyta (poprzez ankietę - czy polecisz upc znajomym, skala 1-10 i prosi o komentarz.) to napisałem :
"NA pewno powinniście poprawić pewne elementy w cenniku ! Opłata za instalację sprzętu jest za wysoka. Szczególnie dla stałego klienta. Nowi płacą 99 zł a ja mam zapłacić 150 zł. Ponadto powinniście ułatwić stałym klientom migracje do nowych promocji, kiedy wygaśnie im stara. Nic tak nie cieszy kiedy płaci się mniej za większe możliwości. Kochajcie starych klientów ! Nie olewajcie ich....
Proszę też o więcej programów HD w zwykłej ofercie HD Max. 4 to stanowczo za mało. Platformy cyfrowe dają więcej kanałów w cenie abonamentu. Ograniczcie też kanały zapchaj dziury typu Mango.Choć pewnie na nich zarabiacie..."

Rayden
_________________
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 12-05-2014, 16:45   

dostalem ankiete do wypelnienia

wszyscy oczekujący nSport moga sie w niej wyzyc :-D

Ankieta UPC

Pomóż nam w doskonaleniu obsługi Klienta, dzieląc się opinią na temat swoich doświadczeń z UPC.

Pyt.1 Czy jesteś zadowolony z oferty programowej UPC?
Pyt.2 Czy jesteś zadowolony z oferty cenowej UPC?
Pyt.3 Czy jesteś zadowolony z oferty promocyjnej, z której aktualnie korzystasz?
Pyt.4 Czy na podstawie dotychczasowych doświadczeń poleciłbyś UPC rodzinie lub znajomym?

Czytamy wszystkie pozostawione opinie. Prosimy Cię o komentarz, również ten dotyczący poprzednich pytań.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,3 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: