Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Vectra interent w TV
Autor Wiadomość
modybazyl 
Klikacz

Dołączył: 28 Maj 2011
Posty: 3
Wysłany: 28-05-2011, 20:38   Vectra interent w TV

Wiec tak mam kupiony w Vectrze internet i kablowke , a widzialem u kolegi jak mial internet w telewizorze i tu me pytania

Czy moge miec podlaczony na jednym kablu internetowym(chodzi mi o polaczenie modemu z kompem) Modem Thomson i Router w jednym kompie ?.

Czy router moge podlaczyc z Dekoderem STB HD Vectra-3830CD ? Aby dzialal z televizorem.

Czy sa jakies inne sposoby by ten dekoder Thomson od internetu byl podlaczony do komputera i odbieral polaczenie do dekodera ? ;d

troche glupie pytania ale chcialbym miec wszytsko jasno i sprawdzic czy dobrze rozumuje ;] Pozdrawiam
 
 
kotlet 
light master


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 23 Gru 2004
Posty: 149
Skąd: Warszawa
Wysłany: 29-05-2011, 16:59   

Kupujesz router. Podlaczasz go pod modem, a z routera do kompa i tv. Tylko tv musi miec taka funkcje jak internet tv.
 
 
modybazyl 
Klikacz

Dołączył: 28 Maj 2011
Posty: 3
Wysłany: 30-05-2011, 09:23   

A wyjasnisz mi to :
Jezeli kupuje router to jest skrzynka i antenka i router podlaczam do internetu a ta antenke do 2 urzadenia ktore ma odbierac sygnal tak ?

Bo widzialem takze takie routery bez antenki i wtedy jak to odbiera czy trzeba dokupic osobana czesc ?;d prosilbym o wyjasnienie ;p chce byc pewny przed zakupem.

[ Dodano: 30-05-2011, 09:28 ]
http://allegro.pl/asmax-a...1628720605.html

np ten jak ma odbierac polaczaenie od routera ten moj televizor ? Niema zadnego odbiornika ani nic takiego , zbytnio tego nie umiem zrozumiec .
 
 
Precelos 
ultra master


Pomógł: 42 razy
Dołączył: 01 Paź 2009
Posty: 1433
Skąd: K-K
Wysłany: 30-05-2011, 14:06   

modybazyl, Routery z antenka posiadaja wifi czyli lacznosc bezprzedowoda (choc czASMAI ANTENY SA WBUDOWANE I ICH NIE WIDAC ale to w nowszych modelach)

zasada jest taka ze router podlaczasz kablem z modemem od vectry
a z routera ida kable do pc i ewentulanie do tv (oczywiscie jelsi tv ma wejscie rj45 i posiada odpowidnie funkcje pozwalajace przegladac internet)

modybazyl napisał/a:
http://allegro.pl/asmax-a...1628720605.html

to jest router z modemem adsl NIE NADAJE SIE DO KABLOWKI !

napisz jaki to jest model tv
_________________
  precel@wtw.im
 
modybazyl 
Klikacz

Dołączył: 28 Maj 2011
Posty: 3
Wysłany: 31-05-2011, 18:52   

tzn tak zmieniem umowe w vectrze i dostalem ten Dekoderem STB HD Vectra-3830CD i wlasnie w nim znalazlem opcjie internet prubowalem szukac polaczenia i nic nie wyszukalo dlatego sie pytam czy z routerem tak sie da ? a tv to Sony kdl 32u3000

wiec ja bym potrzebowal tego routera z wi fi , bo ten televizor mam w drugim pokoju , czyli kabel by byl za krótki ;] to poszukam jakichś innych routerow czy beda sie nadawac ;p


@edit
http://allegro.pl/router-...1628545695.html
http://allegro.pl/router-...1634578106.html
cos z tych dwoch moglo by byc ? ;d zaraz przeczytam w instrukcji moze bedzie pisac jakie wejscie mam w tym dekoderze .
 
 
Hand 
plus master

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 21 Sie 2005
Posty: 373
Skąd: warszawa, goclaw
Wysłany: 06-06-2011, 17:17   

wg opisu tv nie ma nawet wejscia eth i nie obsluguje dlna - nie wiem jak to sie ma do podlaczenia 'pcimci' ethernetowej - moze nie miec czym obsluzyc sieci w ogole
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: