Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zablokowane porty w Emule
Autor Wiadomość
Greg_4 
easy master

Dołączył: 02 Lip 2005
Posty: 31
Skąd: Szczecin
Wysłany: 02-07-2005, 14:18   Zablokowane porty w Emule

Witam! Od wczoraj mam chello Light. Do tej pory na Neo+ używałem wersji standartowej i porty były otwarte. Na chello też. Ale ta wersja co w temacie na portach 4242 , 4252 podczas testu pokazuje że są zablokowane. Zapora wyłączona , mam Nortona 2004 , ale zawsze było OK. Emule łączy sie z serwerami , źródeł dużo , ja zasysam dość szybko tylko co z tymi portami? No i zastanawia mnie czemu mam tak mało ludzi w kolejce? Przy tych samych plikach na standartowym emule ponad 1000 dusz, a tu nawet 20 szt. nie ma...
 
 
antoni555 
classic master


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 27 Lis 2004
Posty: 265
Skąd: Warszawa - Mokotów
Wysłany: 02-07-2005, 14:57   

Nie zwracaj uwagi na test portów... Pytanie do ciebie - jakiego mułka używasz, od kiedy? Jeśli dopiero zacząłeś "przygodę" z mułkiem, to musisz uzbroić się w cierpliwość i nałapać kredytów u innych użytkowników :mrgreen:

Podstawowa sprawa - mułek rozpędza się powoli, jak to muł...

http://www.ekspert.nsf.pl/forum/ - zajrzyj ty i poczytaj jak się prawidłowo konfiguruje Jabola, bo to szeroki temat :!:
_________________
Ostatnio zmieniony przez antoni555 02-07-2005, 15:25, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
SiNuS 
plus master


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 27 Lut 2005
Posty: 375
Skąd: Kraków
Wysłany: 02-07-2005, 15:14   

Greg_4 napisał/a:
mam Nortona 2004

Wywal.
 
 
Greg_4 
easy master

Dołączył: 02 Lip 2005
Posty: 31
Skąd: Szczecin
Wysłany: 02-07-2005, 16:31   

Tą wersję, 0,44b LeD-Jabol OC od dzisiaj.Kredyty zostały przy wersji oryginalnej używanej ponad 2 lata :( Można je jakoś przenieść? A co do Nortona to nie jest zły , też latami go mam. tylko czy to on nie blokuje portów(nie wiem jak i nigdy tego nie miałem) , czy to możliwe?
 
 
antoni555 
classic master


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 27 Lis 2004
Posty: 265
Skąd: Warszawa - Mokotów
Wysłany: 02-07-2005, 17:34   

Greg_4 napisał/a:
Tą wersję, 0,44b LeD-Jabol OC od dzisiaj.Kredyty zostały przy wersji oryginalnej używanej ponad 2 lata :( Można je jakoś przenieść? A co do Nortona to nie jest zły , też latami go mam. tylko czy to on nie blokuje portów(nie wiem jak i nigdy tego nie miałem) , czy to możliwe?


Ja też mam tę wersję... Zrób tak - config z orginała przekopiuj do config Jabola, bo w nim masz swój cryptkey i kredyty oraz preferencje; jeśli masz xp-ka z sp2, to wystarczy jego firewall w którym zezwolisz na dostęp do netu Jabolowi; nie wiem jak to jest z Nortonem, bo go nigdy nie używałem...
Zapoznaj się koniecznie z zawartością linka, jaki ci podałem - skorzystasz wiele... Znajdziesz w nim całą wiedzę na temat Jabola.
Życzę wysokich transferów :!:

P.S. Najważniejsze - dopisz przed swoim nickiem [LeD] (jak ja mam w podpisie), bo po nim będziesz rozpoznawany przez innych użytkowników tego moda. Może i mnie spotkasz kiedyś w kolejkach?
_________________
 
 
 
Supafax 
classic master


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 27 Lis 2004
Posty: 163
Skąd: Warszawa - SND
Wysłany: 03-07-2005, 10:30   

o ile dobrze pamietam, to test z emule-project.net jest blokowany przez ipfilter.dat.
 
 
antoni555 
classic master


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 27 Lis 2004
Posty: 265
Skąd: Warszawa - Mokotów
Wysłany: 03-07-2005, 22:34   

Supafax napisał/a:
o ile dobrze pamietam, to test z emule-project.net jest blokowany przez ipfilter.dat.


Dokładnie i dlatego można go spokojnie nie wykonywać... :mrgreen:
_________________
 
 
 
males66 
classic master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 169
Skąd: Warszawa wilanów
Wysłany: 04-07-2005, 10:07   

tez mam czelo lajt i transfer na osle mialem tragiczne. Znajomek polecil mi moda morphXT 6.1. Zainstalowalem i szok. Transfery pod sam sufit prawie mam. Polecam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,18 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: