Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Problem z DVB-C I LG 42LE5300
Autor Wiadomość
michuwie 
Klikacz

Dołączył: 11 Kwi 2011
Posty: 2
Wysłany: 11-04-2011, 18:53   Problem z DVB-C I LG 42LE5300

Witam kupiłem telewizor LG LE5300. Podstawowym powodem obok ceny był slot CI. Pomyślałem ze będę mógł oglądać telewizję cyfrową w kablówce bez dekodera a tu niespodzianka. Zmieniłem kraj na Niemcy i telewizor najpierw odbierał tylko cześć kanałów a potem ponieważ miałem włączone automatyczne aktualizacje znalazł pozostałe kanały. Jednak nie mogę ich oglądać ponieważ telewizor pokazuje brak sygnału. Programy są na liście znalezionych jednak nie mogę ich oglądać. Był technik z kablówki podłączył swój dekoder i pokazał że on odbiera i ze sygnał jest dobry, dodał że to wina telewizora. LG powiedziało ze nie wspiera DVB-C w Polsce. Pomóżcie czy można coś z tym zrobić dodam ze nie chcę mieć dekodera od kablówki ponieważ nie chcę dodatkowego grata w domu a po drugie muszę z dekoder HD płacić 15 zł miesięcznie. Jestem w kablówce o zasięgu miejskim nie znanej w Polsce.
_________________
 
 
JANUARY 
plus master

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 04 Lip 2006
Posty: 303
Skąd: IIImiasto
Wysłany: 11-04-2011, 23:54   

Nie słyszałem aby gdzieś w Polsce była prawdziwa telewizja cyfrowa, dlatego
możliwy jest jedynie odbiór przez osobny dekoder.
  Yar13
 
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 12-04-2011, 12:03   

Witam
Z tego co się orientuje to sam telewizor z obsługą DVB-C nie wystarczy-potrzeba jeszcze w Twoim przypadku MODUŁ dekodujący z aktywną kartą kodową w srodku(coś w tym rodzaju-masz w załączniku)-i dopiero taki cały komplet wkładasz w gniazdo CI w telewizorze-udaj się do swojej kablówki i zapytaj czy takie coś udostępniają swoim klientom(czasami jest to darmowa opcja udostępnienia a czasami niestety trzeba za udostępnienie płacić parę złoty miesięcznie)
Pozdrawiam
_________________
 
 
michuwie 
Klikacz

Dołączył: 11 Kwi 2011
Posty: 2
Wysłany: 12-04-2011, 17:51   

KOCUREK1970 napisał/a:
Witam
Z tego co się orientuje to sam telewizor z obsługą DVB-C nie wystarczy-potrzeba jeszcze w Twoim przypadku MODUŁ dekodujący z aktywną kartą kodową w srodku(coś w tym rodzaju-masz w załączniku)-i dopiero taki cały komplet wkładasz w gniazdo CI w telewizorze-udaj się do swojej kablówki i zapytaj czy takie coś udostępniają swoim klientom(czasami jest to darmowa opcja udostępnienia a czasami niestety trzeba za udostępnienie płacić parę złoty miesięcznie)
Pozdrawiam


Ja mam ten moduł i kartę bo bez tego nie mógł bym odbierac tego pakietu.Ktoś mi mówił że to może być kwestia modułu, ze może moduł innej firmy by się sprawdził. Niestety w mojej kablówce mają jeden rodzaj.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,2 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: