Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Max HD upgrade
Autor Wiadomość
gromiasty 
classic master

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 02 Sty 2010
Posty: 259
Wysłany: 07-02-2012, 12:02   

KOCUREK1970 napisał/a:
gromiasty napisał/a:
Jeśli masz SelectHD i przejdziesz za 10 zł/mies więcej do MaxHD to nie zmienia warunków więc możesz rozwiązać umowę składając wypowiedzenie z końcem kwietnia (rozwiązanie na koniec maja).

:shock: :shock: przecież Select HD i Max HD to zupełnie różne pakiety-a skoro podpisałeś umowe na Select HD a póżniej bierzesz Max HD to przecież podpisujesz NOWA umowe bo bierzesz nowy pakiet i nie ma tu znaczenia że przechodzisz z selecta na maxa.
kubawacik99 napisał/a:


Nie będę wdawał się w polemikę bo pewnie i tak każdy będzie wiedział swoje.
Sam myślałem nad taką zmianą i z tego co wyczytałem to taka zmiana pakietu (tak, MaxHD to inny pakiet - tu masz rację) nie powoduje przedłużenia okresu zobowiązania/podpisania nowej umowy.
Zresztą na którymś kanale UPC (15??) jest możliwość zamówienia pakietów i wszędzie jest dopisek :
"OKRES ZAOBOWIĄZANIA XX miesięcy" ,a przy zwiększeniu z SelectHD do MaxHD nie ma takiej adnotacji. Zresztą można sobie policzyć (teraz zmieniły się ciut warunki internetu ale policzę na starych) : płacę na TV+inter 113,64 zł. Jeśli bym wziął promocję nową zmieniając TV to bym płacił 120 zł. Jeśli "tylko" dokupię MaxHD za 10mł/mies będę płacił 123,64. Niby tylko 3,64 więcej ale w/g mnie :
- brak dopisku : okres zobowiązania
- wyższa cena
powodują ,że moje rozumowanie ma sens .
:) ale się napisałem - powodzenia w załatwianiu !
_________________
  gromiasty
 
florin 
Klikacz

Dołączył: 05 Lut 2012
Posty: 14
Wysłany: 07-02-2012, 21:06   

potwierdzam, nie powoduje to jednak przedluzenia zobowiazania, UPC potwierdzil telefonicznie i mailowo. moze komus sie przyda info ;-)
 
 
krzemyk 
Klikacz

Dołączył: 08 Lut 2012
Posty: 18
Wysłany: 08-02-2012, 20:17   

A ja dzisiaj dzwoniłem na infolinię i miła pani powiedziała że to zmienia umowę na 24m-ce...
 
 
presto 
easy master

Dołączył: 02 Lis 2009
Posty: 47
Skąd: Czeladź
Wysłany: 09-02-2012, 08:20   

krzemyk napisał/a:
A ja dzisiaj dzwoniłem na infolinię i miła pani powiedziała że to zmienia umowę na 24m-ce...

Do wiedzy konsultantek na infolinii podchodziłbym z rezerwą.
Niedawno próbowałem zrobił sobie ten "upgrade" przez BOK. Dziewczyna odmówiła mi włączenia dodatkowych kanałów, gdyż nie podlegam promocji (a mam Pakiet Select HD - to niby komu on przysługuje?). Wciskała mi za to nową umowę z telefonem, mimo tego, że uprzedziłem ją że taka oferta mnie kompletnie nie interesuje.

Po kilku dniach włączyłem "upgrade" z poziomu pilota na kanale 15. Po kilku godzinach miałem już "nowe" programy...
 
 
Don Vito 
plus master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 13 Gru 2006
Posty: 306
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 09-02-2012, 11:46   

Udało mi się dzisiaj przedluzyć umowe,po rozmowie z DUK,mam max hd z c+hd i pakietem shd ,netem 25 wifi i tel 240 minut za 199zl.Zadowolony jestem bo plazilem dotychczas ok 300zl.
 
 
krzemyk 
Klikacz

Dołączył: 08 Lut 2012
Posty: 18
Wysłany: 09-02-2012, 13:59   

Napisałem maila do BOK, poczekam na odpowiedź. Poprosiłem też o regulamin. Może podeślą.

presto -> Żadnego aneksu pocztą nie dostałeś? :)
 
 
presto 
easy master

Dołączył: 02 Lis 2009
Posty: 47
Skąd: Czeladź
Wysłany: 09-02-2012, 14:32   

krzemyk napisał/a:

presto -> Żadnego aneksu pocztą nie dostałeś? :)

Nic nie dostałem. "Upgrade" mam mniej więcej od dwóch tygodni.
 
 
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 09-02-2012, 19:12   

Witam
presto napisał/a:
krzemyk napisał/a:

presto -> Żadnego aneksu pocztą nie dostałeś? :)

Nic nie dostałem. "Upgrade" mam mniej więcej od dwóch tygodni.

Hmm-a potem wielkie zdziwienie że robią Was w bambuko-tylko i wyłącznie wiążące jest to co masz na piśmie i to podpisałeś a nie coś ktoś gdziesz powiedział a szczególnie "gadanie" konsultantów....-ciekaw jestem jak z okresem umowy zrobią Cię na szaro to na podstawie czego im udowodnisz że są w błędzie a racja jest po Twojej stronie..
Pozdrawiam
_________________
 
 
krzemyk 
Klikacz

Dołączył: 08 Lut 2012
Posty: 18
Wysłany: 09-02-2012, 20:34   

Cytat:
Hmm-a potem wielkie zdziwienie że robią Was w bambuko-tylko i wyłącznie wiążące jest to co masz na piśmie i to podpisałeś a nie coś ktoś gdziesz powiedział a szczególnie "gadanie" konsultantów....-ciekaw jestem jak z okresem umowy zrobią Cię na szaro to na podstawie czego im udowodnisz że są w błędzie a racja jest po Twojej stronie..
Pozdrawiam

I tu jest właśnie problem, bo nie ma tego nigdzie na piśmie, a informacje sprzeczne. Maila z prośbą o regulamin wysłałem, 24 godziny minęło i cisza...
 
 
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 09-02-2012, 20:49   

Witam
krzemyk napisał/a:
I tu jest właśnie problem, bo nie ma tego nigdzie na piśmie

I dlatego po wszelkich ustaleniach choć UPC ma obowiązek przysłać umowe do podpisu to ty nie prosisz o jej przysłanie tylko tego ŻĄDASZ..a jak nie to odpowiednie info do RPO albo do UKE i po tygodniu z umową w zębach jest kurier
krzemyk napisał/a:
a informacje sprzeczne.

Ku..a ja pitole-żeby samo UPC nie wiedziało jaki jest stan faktyczny i każdy w tej firmie mówił co innego w sprawie która dotyczy tego samego-jest wypadek na drodze i widzi to 1 świadek ale czy to znaczy że już są 2 wersje wydarzeń tego samego-no bez jaj
krzemyk napisał/a:
Maila z prośbą o regulamin wysłałem, 24 godziny minęło i cisza...

Nie byłbym tego taki pewien że go jeszcze w lutym dostaniesz-obym się mylił 8)
Pozdrawiam
_________________
 
 
krzemyk 
Klikacz

Dołączył: 08 Lut 2012
Posty: 18
Wysłany: 09-02-2012, 20:57   

W zasadzie żeby było ciekawiej w tym momencie na stronie upc nie ma nawet informacji o tej promocji. Promocja widmo :D
 
 
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 09-02-2012, 21:02   

Witam
krzemyk napisał/a:
W zasadzie żeby było ciekawiej w tym momencie na stronie upc nie ma nawet informacji o tej promocji. Promocja widmo :D

A moim skromnym zdaniem nabijanie klientów w butelke lub co najgorsze robienie ich w ch...penisa :oops:
Kilka tyś osób z tego skorzysta,a obudzi się z ręką w nocniku i z pretensjami do całego świata(ale nie do siebie) typu-oszukali mnie gnoje-ale juz nie powie-moja wina bo nie dopilnowałem do końca...
Pozdrawiam
_________________
 
 
krzemyk 
Klikacz

Dołączył: 08 Lut 2012
Posty: 18
Wysłany: 09-02-2012, 21:06   

Znając UPC obawiam się, że możesz mieć rację...
 
 
florin 
Klikacz

Dołączył: 05 Lut 2012
Posty: 14
Wysłany: 10-02-2012, 11:29   

[quote="krzemyk"]
Cytat:

I tu jest właśnie problem, bo nie ma tego nigdzie na piśmie, a informacje sprzeczne.



ja dostalem @ z odp w tej sprawie wiec chyba liczy sie jako "na pismie"
 
 
krzemyk 
Klikacz

Dołączył: 08 Lut 2012
Posty: 18
Wysłany: 10-02-2012, 13:21   

A ja właśnie dostałem info, że powoduje przedłużenie umowy ( zawarta na nowych warunkach ). Oczywiście regulaminu nie dostałem, wysłałem odpowiedź, zobaczymy...

[ Dodano: 11-02-2012, 21:35 ]
Dzwoniła dzisiaj Pani z UPC do mnie. Powiedziała, że są dwie możliwości:
1. Mogę wsiąść pakiet MaxHD, ale to wiąże się z nową umową.
2. Mogę skorzystać z MaxHD upgrade, co nie wiąże się z przedłużeniem umowy. Dostałem też na maila regulamin. Wygląda na to, że się skusze.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,35 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: