Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Dołączenie kanału którego nie ma w ofercie

Czy jesteś za dołączeniem programu Poker Channel (tematyka hazadrowa) do programów telewizyjnych w UPC?
Tak, chętnie obejrzę
30%
 30%  [ 9 ]
Nie, nie interesuje mnie ta tematyka
50%
 50%  [ 15 ]
Nie mam zdania
20%
 20%  [ 6 ]
Głosowań: 30
Wszystkich Głosów: 30

Autor Wiadomość
zdzisio 
Klikacz

Dołączył: 24 Cze 2005
Posty: 9
Wysłany: 27-06-2005, 13:48   Dołączenie kanału którego nie ma w ofercie

Witam. Jestem zainteresowany odbieraniem pewnego kanału. Na oficjalnej stronie tego kanału wyczytałem coś takiego:

-----------------------------------------------
Get the Channel today
Free access to The Poker Channel

The Poker Channel is a free-to-air unencrypted channel. The channel is currently available in all Sky homes on channel 265, regardless of what package you are on, or how much you pay a month. The Poker Channel is broadcast via satellite across the whole of Europe, meaning that all cable and satellite providers across Europe can provide their viewers with free access to the Poker Channel, if they so wish.

If you wish to get access to the Poker Channel, email your local cable or satellite network and let them know you want to access the channel. You will be surprised how effective this can be. Some of the contact details for TV network providers are below:

Poland
UPC Polska & UPC Telewizja Kablowa
- tbayer@upcbroadband.com
----------------------------------------------

Z tego co wyczytałem wynika że kanał ten jest darmowy, nie zakodowany i każdy dostawca telewizji satelitarnej i kablowej w Europie może go włączyć do swojej oferty bez jakichkolwiek opłat. I tutaj jest moje pytanie. Myślicie że warto się pofatygować i spytać UPC o to? Czy to tylko strata czasu?
 
 
Ario 
easy master


Dołączył: 21 Mar 2005
Posty: 24
Skąd: 54°34'N 18°34'E
Wysłany: 27-06-2005, 14:17   

Myślę że warto, taki kanał w końcu poszerza grono klientów do których jest adresowana usługa Telewizji Kablowej, ale ja bym słał maila do działu marketingu bo tam ludzie spojrzą na to od tej samej strony/podobnej strony co ja :)
_________________
 
 
Michal 
Jr Admin



Pomógł: 40 razy
Dołączył: 05 Lis 2004
Posty: 1332
Skąd: Warszawa
Wysłany: 27-06-2005, 15:57   

Niestety problemem może być
a - przepełnienie oferty , więcej niż ileśtam kanałów nie są wstanie wysyłać koncentrykiem
b - polskie prawo , z każdym nawet nadającym za darmo muszą podpisać umowę
 
 
antoni555 
classic master


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 27 Lis 2004
Posty: 265
Skąd: Warszawa - Mokotów
Wysłany: 27-06-2005, 17:03   

MrY napisał/a:
Niestety problemem może być
a - przepełnienie oferty , więcej niż ileśtam kanałów nie są wstanie wysyłać koncentrykiem
b - polskie prawo , z każdym nawet nadającym za darmo muszą podpisać umowę


ad a/ zrezygnować z jakiegoś "badziewnego" kanału i dać w/w...
ad b/ w czym trudność podpisać umowę?
_________________
 
 
 
Michal 
Jr Admin



Pomógł: 40 razy
Dołączył: 05 Lis 2004
Posty: 1332
Skąd: Warszawa
Wysłany: 27-06-2005, 17:35   

antoni
a - preferencje ludzi są różne musi być przekrój oferty
b - myślisz ze podpisanie umowy na nadawanie to jest kupic popa , to są czesto kilkumiesięczne negocjacje
 
 
antoni555 
classic master


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 27 Lis 2004
Posty: 265
Skąd: Warszawa - Mokotów
Wysłany: 27-06-2005, 17:50   

Cytat:

a - preferencje ludzi są różne musi być przekrój oferty
b - myślisz ze podpisanie umowy na nadawanie to jest kupic popa , to są czesto kilkumiesięczne negocjacje


a - wystarczy sonda, ale UPC jest za leniwe
b - wiem, że to nie kupno POP-a, ale rozmowy wstępne można podejmować, o ile już nie są podjęte
_________________
 
 
 
zdzisio 
Klikacz

Dołączył: 24 Cze 2005
Posty: 9
Wysłany: 27-06-2005, 18:10   

Zadzwoniłem dzisiaj do UPC i przedstawiłem swoją sprawe. Facet odpowiedział ze aktualnie podpisuja umowy z kilkoma innymi kanałami i po zakonczeniu z nimi rozmow zastanowia sie nad wprowadzeniem do oferty tego kanału ktory zaproponowałem. Ile w tym prawdy to nie wiem, bo moze tak tylko gadali a sprawą wogle sie nie zajmą ale trzeba mieć nadzieje. Mysle ze spokojnie mozna by wprowadzic taki kanal, bo mimo ze grono odbiorcow nie bylo by zbyt duze, to na pewno wiecej osob ogladaloby poker channel niż romantice, tv mango i inne beznadziejne kanały
 
 
Roger 
Klikacz

Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 13
Skąd: Szczecin
Wysłany: 27-06-2005, 18:35   

zdzisio z tą Romanticą to chyba przesadziłeś. Niestety jest gro ludzi którzy nie wyobrażają sobie tv bez tasiemców rodem z Ameryki Południowej. No ale nalęży mieć nadzieję, że chociaż mango zdejmą z oferty.
 
 
Jacek 
Administrator


Pomógł: 45 razy
Dołączył: 31 Paź 2004
Posty: 1441
Skąd: Warszawa
Wysłany: 27-06-2005, 22:03   

zdzisio, w takim razie proszę bardzo.
Mamy ankietę (dorobiłem do tego tematu) i można wyrazić swoją opinię - zawsze będzie to jakiś argument w rozmowach.

Ja osobiście nie interesuję się hazardem. Nie oglądam również dużo TV, stąd jest mi to obojętne. Ale może są zwolennicy i przeciwnicy?
 
 
Marek 
Moderator



Pomógł: 241 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 7120
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 28-06-2005, 09:48   

Cytat:
a - przepełnienie oferty , więcej niż ileśtam kanałów nie są wstanie wysyłać koncentrykiem

spokojnie jest conajmniej 5 częstotliwości pustych tzn takich na których kiedyś był jakiś kanał a potem go przenieśli na inną częstotliwość albo zlikwidowali
  marekd@jabberpl.org
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,22 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: