Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
VECTRA KABLUJE OSIEDLE RAKOWIEC
Autor Wiadomość
dziabaq 
plus master


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 05 Maj 2006
Posty: 433
Wysłany: 08-02-2011, 21:10   VECTRA KABLUJE OSIEDLE RAKOWIEC

Na moim osiedlu sieć kablowa Vectra przystąpiła do zakładania swojej infrastruktury...
Cieszę sie że będzie alternatywa dla UPC które ostatnio mocno mi podpadło...
Ostatnio zmieniony przez Rafal 13-02-2011, 18:20, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Susane
[Usunięty]

Wysłany: 08-02-2011, 21:44   

Z pewnością mieszkańcy tylko na tym skorzystają. Taka obecność konkurencji jest bardzo stymulująca dla obydwu firm. U mnie również jest dostępna Vectra i UPC, cały czas podbierają sobie klientów dając super oferty niedostępne ulicę dalej.
 
 
dziabaq 
plus master


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 05 Maj 2006
Posty: 433
Wysłany: 08-02-2011, 22:03   

U mnie będzie to trzecia sieć ( Aster i UPC już jest )
 
 
Susane
[Usunięty]

Wysłany: 08-02-2011, 22:10   

Aster chyba został wykupiony przez UPC.
 
 
dziabaq 
plus master


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 05 Maj 2006
Posty: 433
Wysłany: 08-02-2011, 22:21   

Susane napisał/a:
Aster chyba został wykupiony przez UPC.

Został, ale póki co działa i faktury przysyła Aster...

Ponadto nie wiem czy to prawda ale Aster jako marka ma zostać na rynku... Nie będzie tylko wojny cenowej jaka była między UPC i Asterem ( czyli traci klient )

Dlatego z zainteresowaniem obserwuje prace Vectry
 
 
kvs 
Moderator


Pomógł: 43 razy
Dołączył: 09 Mar 2005
Posty: 1586
Skąd: Mokotów / Białołęka
Wysłany: 08-02-2011, 23:08   

Jeszcze nie został wykupiony bo UOKiK musi wyrazić zgodę a narazie jeszcze takiej zgody nie wydał.
_________________
Ostatnio zmieniony przez kvs 09-02-2011, 10:02, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
marcinbb 
ultra master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 744
Skąd: Wawa
Wysłany: 09-02-2011, 09:18   

Susane napisał/a:
Z pewnością mieszkańcy tylko na tym skorzystają. Taka obecność konkurencji jest bardzo stymulująca dla obydwu firm.

Jakoś nie zauważyłem aby było to stymulujące od zawsze na moim osiedlu było UPC i Aster i dostęp z Urzędu Dzielnicy Wi-Fi a dodatkowo od około 10 miesięcy temu pojawiła się i Vectra. nigdy nie widziałem aby którakolwiek z kablówek zrobiła promocję taką aby odebrać sobie klientów. A przerabiałem Astera i UPC zawsze podczas składania rezygnacji przejście do konkurencji nie było żadnym argumentem promocje co najwyżej:
Aster - zawsze gorsza niż dla nowych z tego powodu przeszedłem do UPC
UPC - jak wszyscy wiemy po złożeniu rezygnacji promocja taka jak dla nowych.
Więc ta stymulacja ma tyle wspólnego z rzeczywistością co te wszystkie suplementy diety :) A może ktoś dostał kiedykolwiek promocje lepszą ze względu na obecność konkurencji?
 
 
Susane
[Usunięty]

Wysłany: 09-02-2011, 14:27   

marcinbb napisał/a:
A może ktoś dostał kiedykolwiek promocje lepszą ze względu na obecność konkurencji?
No ba! A choćby lokalna promocja Internetu+TV analog (w opcjach 2, 5 i 8Mb/s +pakiet pełny za 59zł) niedostępna tam, gdzie konkurencji brak. Analogicznie Vectra zostawia swoje ulotki z ofertą. UPC drukuje ofertę na na zwykłej drukarce (A4) i rozlepia, a Vectra wrzuca do skrzynki ulotki reklamowe. Sporo takich ofert znajduję. Nawet kiedyś zamieściłam na forum zdjęcie ciekawej oferty Vectry (niedostępnej ani w BOK, ani na stronie dla innych klientów), a z promocji UPC na Internet i pakiet pełny po prostu skorzystałam.
 
 
FIL 
plus master

Pomógł: 9 razy
Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 420
Skąd: Warszawa Ursynów
Wysłany: 13-02-2011, 17:49   

U mnie na osiedlu wygląda to tak. Obecnie biorąc trzy usługi w vectrze ph mają możliwość udzielenia zniżki w postaci 6 mcy po 1 zł za każdą z usług. Dodatkowo do pakietu platynowego pvr był bez opłat(nie wiem czy nadal jest). Do telefonu aparat dają gratis. Wiem, że kolega skorzystał i jest zadowolony. Ja też planuję po rozwiązaniu umowy z upc przejść do vectry jeśli nadal będzie ta promocja.
 
 
boolvers 
light master

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 07 Maj 2008
Posty: 84
Wysłany: 18-02-2011, 15:36   

dziabaq napisał/a:
U mnie będzie to trzecia sieć ( Aster i UPC już jest )



cyrk.. u mnie to samo.. 50 mieszkan i 3 sieci .. na dodatek srednio co pol roku chodza przedstawiciele Netii ..

jak przechodzilem z Cyrfy+ na kabel to UPC malo to interesowala ze mozna skorzystac z innej sieci .. Aster dawal zacne znizki zeby tylko z nimi sie zwiazac.. ale co teraz wyprawia Vectra to prawdziwy dummping ;)

pozdr z Rakowca
 
 
kotlet 
light master


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 23 Gru 2004
Posty: 149
Skąd: Warszawa
Wysłany: 18-02-2011, 17:27   

[quote="boolvers"]
dziabaq napisał/a:
ale co teraz wyprawia Vectra to prawdziwy dummping ;)


Vectra moze daje dobre promocje, ale za to na 36 miesiecy. Jak ta ostatnia za 99zl. Osobiscie nie wiaze sie tak dlugo, bo oferty sie zmieniaja i za 2 lata moze sie okazac ze za te 99zl moglbys miec o niebo lepsza oferte u konkurencji.
Ostatnio zmieniony przez kotlet 18-02-2011, 17:35, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Susane
[Usunięty]

Wysłany: 18-02-2011, 17:32   

kotlet napisał/a:
Vectra moze daje dobre promocje, ale za to na 36 miesiecy.
Wcześniej z pewnością zmienią regulamin lub zniknie jakiś kanał z oferty tv albo będzie jakaś podwyżka - a to wszystko okazje do rozwiązania umowy bez żadnych konsekwencji.
 
 
FIL 
plus master

Pomógł: 9 razy
Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 420
Skąd: Warszawa Ursynów
Wysłany: 19-02-2011, 12:15   

PH mają umowy na rok lub dwa lata ;)

[ Dodano: 19-02-2011, 12:16 ]
kotlet napisał/a:
za 2 lata moze sie okazac ze za te 99zl moglbys miec o niebo lepsza oferte u konkurencji.

Mówisz o upc albo aster? Niemożliwe :D
 
 
kotlet 
light master


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 23 Gru 2004
Posty: 149
Skąd: Warszawa
Wysłany: 19-02-2011, 14:45   

FIL napisał/a:
PH mają umowy na rok lub dwa lata ;)

[ Dodano: 19-02-2011, 12:16 ]
kotlet napisał/a:
za 2 lata moze sie okazac ze za te 99zl moglbys miec o niebo lepsza oferte u konkurencji.

Mówisz o upc albo aster? Niemożliwe :D


Zobaczymy za dwa lata :mrgreen:
 
 
dziabaq 
plus master


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 05 Maj 2006
Posty: 433
Wysłany: 23-02-2011, 20:36   

*** DYSKUSJA Z PRZEDSTAWICIELEM VECTRY ***

Zapukało do mnie dwóch smutnych panów, bez identyfikatora, nie przedstawili się wogóle, i od razu z taką nawijką do mnie: cyt: " telewizja cyfrowa, będzie Pan jutro w domu? "

- A co to Pana obchodzi, odparłem....

No bo telewizje cyfrową zakładamy...

- No to zakładajcie, co ja mam z tym wspólnego?

Monter do Pana jutro wpadnie

- A ja niczego nie zamawiałem, odparłem...

itd.....

Czy nawet w nowym budynku trzeba na dzień dobry zrażać do siebie klientów??

Facet powinien mieć widoczny identyfikator, przedstawić się z imienia i Nazwiska, jego skrzydłowy też to samo. Powinien powiedzieć że jest z takiej a takiej sieci i ma ofertę telewizji cyfrowej oraz internetu i czy ja mógłbym się zapoznać z ofertą...

Prosto, kulturalnie, jak należy... a nie wiejskie łapanki jakieś: "będzie Pan w domu? " Od razu ja się negatywnie nastawiam i daje zdecydowany odpór...

Kto was tam szkoli, jak ja bym tak klientów w swojej pracy obsługiwał to bym już dawno na zieloną łączkę był posłany....

Pierwszy kontakt z Vectrą jak narazie ( - ) Minus.... I nie że się czepiam, ale standardy pewne trzeba zachować.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,24 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: