Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Brak odpowiedzi na reklamację
Autor Wiadomość
wittka 
light master

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 19 Cze 2005
Posty: 60
Skąd: Skądinąd
Wysłany: 19-06-2005, 09:00   Brak odpowiedzi na reklamację

Witam

Komu chello nie odpowiedzialo w ciagu 30 dni na reklamacje ? Wplynela do BOK 04/05/2005 i cisza :) :) Zastanawiam sie co z tym dalej zrobic...

Aha - ostatnio odwiedzil mnie mily Pan, zapytal czy dziala kablowka, wiec powiedzialem ze oczywiscie dziala. Cos tam bąknął o tym ze nie mam podpisanej umowy na kablowke tylko na samo chello (a nie przypominam sobie zeby umowa na kablowke mi wygasla albo zeby miala czas okreslony). Faktem jest ze rachunek przyszedl nizszy, ale jakby to nie jest moj problem - rachunek przyszedl, zostal oplacony i tyle. Zostawil swoj telefon, pobral moj numer, i powiedzial ze na nastepny dzien oddzwoni i oczywiscie zapomnial :D :D Ja tam dzwonic do niego nie zamierzam, bo skoro obiecal to jego sprawa. W kazdym razie nastepnym razem zamkne mu drzwi przed nosem :D

Aha - madra Pani z 9480 rozbawila mnie serdecznie mowiac ze na rozpatrzenie reklamacji jest 30 dni ROBOCZYCH. Musialem jej przeczytac regulamin i zasugerowac zapoznanie sie z dokumentami ktore sa przez ta firme publikowane :) Kogo oni tam zatrudniaja i skad ich biora ??
 
 
antoni555 
classic master


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 27 Lis 2004
Posty: 265
Skąd: Warszawa - Mokotów
Wysłany: 19-06-2005, 09:10   

Pokuś się o dokładną i wnikliwą lekturę forum. Na ten temat znajdziesz masę postów.
_________________
 
 
 
wittka 
light master

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 19 Cze 2005
Posty: 60
Skąd: Skądinąd
Wysłany: 19-06-2005, 10:08   

To ma dac odpowiedz na moje pytania ??

Czy olac sprawe reklamacji i placic jak przychodza rachunki czy drazyc temat i byc moze wrocic do poprzedniej wysokosci rachunkow :)
 
 
antoni555 
classic master


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 27 Lis 2004
Posty: 265
Skąd: Warszawa - Mokotów
Wysłany: 19-06-2005, 10:20   

Mając za sobą kilkanaście rozmów z "konsultantami" spod 94-80 odradzam Ci kompletnie taki rodzaj kontaktu - sam miałeś tego dowód.
Jeśli chodzi o reklamację - jeśli masz kopię to udaj się ponownie do BOK-u i zażądaj odpowiedzi od razu. W razie jej braku skontaktuj się z kimś z dyrekcji (może to być np Marzena Polak z biura Public Relations UPC Polska), której opiszesz sprawę reklamacji.. Wystarczy skontaktować się z nią mailem.
Podobno wyrażenie takiej gotowości o przekazaniu reklamacji "wyżej" pomogło natychmiast.

A forum radzę jednak poczytać...

Zerknij sobie jeszcze http://www.chellopl.one.p...topic.php?t=456
_________________
 
 
 
wittka 
light master

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 19 Cze 2005
Posty: 60
Skąd: Skądinąd
Wysłany: 19-06-2005, 10:52   

thx za info.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,39 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: