Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
"Nowa" Mistrzowska Promocja
Autor Wiadomość
slavko80 
light master

Dołączył: 25 Wrz 2007
Posty: 113
Skąd: Warszawa
Wysłany: 18-10-2010, 22:33   "Nowa" Mistrzowska Promocja

Dziś zauważyłem, że w piątek 15 października UPC na swoich stronach wprowadziło "po cichu" nową Mistrzowską Promocję - II,w której zobowiązanie podpisujemy na 24 miesiące!!!

Tu jest link do nowego regulaminu:

http://www.upc.pl/pdf/upc...wska_2010-2.pdf

W dziale utrzymania zamówiłem w poprzedni poniedziałek technika na zbliżającą się środę i mam nadzieję że będę mógł podpisać cyrograf na Mistrzowską 1 - bo z tego co przestudiowałem obie wersje to różnica jest chyba tylko w upuście na SUPER HD (chyba że ktoś widzi jeszcze jakieś dodatkowe plusy nowego regulaminu?)

Stary regulamin jest cały czas dostępny pod poniższym linkiem i ważny do 31 październik 2010:
http://www.upc.pl/pdf/upc...wska_2010-1.pdf

Pytanie - czy technik przynosząc modem przyniesie starą czy nową umowę?

Czy jeśli składałem zamówienie telefonicznie na usługi to UPC gwarantuje mi tamtą cenę?
  slavko80
 
Precelos 
ultra master


Pomógł: 42 razy
Dołączył: 01 Paź 2009
Posty: 1433
Skąd: K-K
Wysłany: 18-10-2010, 23:15   

slavko80 napisał/a:
Pytanie - czy technik przynosząc modem przyniesie starą czy nową umowę?

zobaczysz na umowie pisze jaka to promocja
jak przyniesie zla to nie podpsujesz i prosisz o poprawna umowe
_________________
  precel@wtw.im
 
ralf 
ultra master

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 09 Cze 2005
Posty: 911
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: 19-10-2010, 08:43   

UPC przegina pałę na maxa....

Zanim jedna promocja się skończy, to wprowadzają drugą o identycznej nazwie, z takim "malutkim" szczególikiem że w tej drugiej zobowiązanie jest na dwa lata.

Takie praktyki powinny być zabronione i karane z urzędu.
  ralf
 
slavko80 
light master

Dołączył: 25 Wrz 2007
Posty: 113
Skąd: Warszawa
Wysłany: 19-10-2010, 08:53   

Fakt, jest to lekkie przegięcie. Gdybym nie zerkał co kilka dni i nie "studiował" regulaminów to najpewniej podpisał bym wersję 24 - miesięczną :-(

Dzwoniłem przed chwilą do utrzymania i warunki będę miał takie jak w wersji 12 miesięcznej. Jeśli ktoś się jeszcze waha to jeśli do końca października podpiszę się umowę to załapie się na wersję nr 1.
  slavko80
 
ANIOŁ 
chello master


Pomógł: 21 razy
Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 2412
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 20-10-2010, 10:32   

ralf napisał/a:
UPC przegina pałę na maxa....


Takie praktyki powinny być zabronione i karane z urzędu.


Tak samo jak głupota ludzka i nie czytanie tego czego sie podpisuje :P
 
 
slavko80 
light master

Dołączył: 25 Wrz 2007
Posty: 113
Skąd: Warszawa
Wysłany: 20-10-2010, 20:59   

Już po wizycie technika. Poniżej skrót wizyty:

1) Technik przyniósł umowę inną niż zamawiana na utrzymaniu. Miała być "Mistrzowska Promocja 1" a na umowie była "Utrzymaj mega paczkę - IV". No więc telefon do UPC i wyjaśnianie sprawy. Konsultantka zaczęła się gęsto tłumaczyć że to "prawie" taka sama promocja ale dla użytkowników którzy już byli z UPC. Dla mnie generalnie lekka porażka - zamawiałem jedno a dali do podpisania coś innego.

2) Podczas gdy technik krzątał się i konfigurował dekoder/net-a studiowałem regulamin. W skrócie: umowa na 12 miesięcy, nie ma czegoś takiego jak pakiet super hd na próbę czy pakiet bezpieczeństwa (trochę szkoda - nie zamierzałem tego brać na stałe ale przez kilka dni pooglądałbym Nationale i inne programy w HD - ale z drugiej strony nie zapomnę tego wyłączyć). Czas trwania promocji - UWAGA - od 2 sierpnia 2010 do 31 stycznia 2011 włącznie. Być może jest to ważna informacja dla ludków którzy nie załapią się na mistrzowską - 1. Pozostałe warunki tak jak w mistrzowskiej - 1.

3) Dostałem modemo-router Thomson 870. Mam już inny fajny router i spodziewałem się zwykłego modemu. Ale ten temat poruszyłem w innym wątku

4) Dekoder TV z nagrywarką ten standardowy CISCO

5) Krótki test na speedtest.net - 45 down, 4,5 up. Czyli jak na "tą" godzinę to wydaje się ok.

Podsumowując - gdyby nie te problemy z umową to byłoby ok. A tak niesmak pozostał...
  slavko80
 
knebel 
classic master

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Kwi 2010
Posty: 174
Skąd: Gdynia
Wysłany: 21-10-2010, 11:24   

hmm...

A może już niedługo będzie jakaś nowa oferta = obniżka i UPC za wszelką cenę stara się "uwiązać" nowo podpisujących umowy ?
_________________
 
 
 
ANIOŁ 
chello master


Pomógł: 21 razy
Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 2412
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 21-10-2010, 11:51   

knebel napisał/a:
hmm...

A może już niedługo będzie jakaś nowa oferta = obniżka i UPC za wszelką cenę stara się "uwiązać" nowo podpisujących umowy ?

A może jutro spadnie asteroida i bedzie po tym całym bajzlu ? ;) :twisted:
 
 
NestorPL 
Klikacz

Dołączył: 09 Cze 2009
Posty: 3
Wysłany: 25-10-2010, 10:53   

Strasznie kreca.

Dzwonilem dzisiaj do sprzedazy, i powiedzialem ze chce wymienic moje 15mbit na 25+Select HD. Pani stwierdzila ze jest to mozliwe tylko w umowie na 24 miesiace.
Pytam sie wiec, czemu w warunkach poprzedniej promocji jest to ze jest wazna do 30-10-2010, na co Pani odpowiedziala ze rzeczywiscie tak jest, chyba ze strony postanowia inaczej.

Koniec koncow, nie udalo mi sie jej przekonac zeby mi sprzedala ww. pakiet na 12 miesiecy. Macie pomysl jak to zakrecic zeby dalo rade? ;-)
 
 
 
slavko80 
light master

Dołączył: 25 Wrz 2007
Posty: 113
Skąd: Warszawa
Wysłany: 25-10-2010, 11:14   

NestorPL napisał/a:
Strasznie kreca.

Dzwonilem dzisiaj do sprzedazy, i powiedzialem ze chce wymienic moje 15mbit na 25+Select HD. Pani stwierdzila ze jest to mozliwe tylko w umowie na 24 miesiace.
Pytam sie wiec, czemu w warunkach poprzedniej promocji jest to ze jest wazna do 30-10-2010, na co Pani odpowiedziala ze rzeczywiscie tak jest, chyba ze strony postanowia inaczej.

Koniec koncow, nie udalo mi sie jej przekonac zeby mi sprzedala ww. pakiet na 12 miesiecy. Macie pomysl jak to zakrecic zeby dalo rade? ;-)

Może poproś o "Utrzymaj mega paczkę - IV" która jest ważna do końca stycznia 2011. Ewentualnie jeśli masz taką możliwość to złóż rezygnacje z usług UPC i wtedy zadzwoń do działu utrzymania.
  slavko80
 
NestorPL 
Klikacz

Dołączył: 09 Cze 2009
Posty: 3
Wysłany: 25-10-2010, 11:37   

slavko80 napisał/a:
NestorPL napisał/a:
Strasznie kreca.

Dzwonilem dzisiaj do sprzedazy, i powiedzialem ze chce wymienic moje 15mbit na 25+Select HD. Pani stwierdzila ze jest to mozliwe tylko w umowie na 24 miesiace.
Pytam sie wiec, czemu w warunkach poprzedniej promocji jest to ze jest wazna do 30-10-2010, na co Pani odpowiedziala ze rzeczywiscie tak jest, chyba ze strony postanowia inaczej.

Koniec koncow, nie udalo mi sie jej przekonac zeby mi sprzedala ww. pakiet na 12 miesiecy. Macie pomysl jak to zakrecic zeby dalo rade? ;-)

Może poproś o "Utrzymaj mega paczkę - IV" która jest ważna do końca stycznia 2011. Ewentualnie jeśli masz taką możliwość to złóż rezygnacje z usług UPC i wtedy zadzwoń do działu utrzymania.


Dzwonilem do sprzedazy, to jest promocja tylko dla osob ktorym konczy sie umowa w przeciagu 2 miesiecy. Ja mam bezterminowa od maja i nic juz nie mozna z tym zrobic. Najsmieszniejsze jest to, ze to ja musze biegac i interesowac sie promocjami, a oni mnie nie informuja o takich ruchach w ogole.

Plus jest taki ze umowe na 24 miesiace mozna anulowac, jesli zamieszkam w miejscu gdzie nie ma zasiegu UPC, co w sumie by mnie urzadzalo.
 
 
 
slavko80 
light master

Dołączył: 25 Wrz 2007
Posty: 113
Skąd: Warszawa
Wysłany: 25-10-2010, 11:46   

NestorPL napisał/a:

Dzwonilem do sprzedazy, to jest promocja tylko dla osob ktorym konczy sie umowa w przeciagu 2 miesiecy. Ja mam bezterminowa od maja i nic juz nie mozna z tym zrobic. Najsmieszniejsze jest to, ze to ja musze biegac i interesowac sie promocjami, a oni mnie nie informuja o takich ruchach w ogole.

Plus jest taki ze umowe na 24 miesiace mozna anulowac, jesli zamieszkam w miejscu gdzie nie ma zasiegu UPC, co w sumie by mnie urzadzalo.


Konsultanci kręcą jak zwykle. Ja miałem od dwóch lat umowę bezterminową i jakoś mogłem skorzystać z promocji. W ogóle tak jak pisałem ja zamawiałem Mistrzowską 1 a technik przyniósł Utrzymaj Paczkę. Na info Konsultantka mówiła że te dwie promocje mają w zasadzie te same warunki.

Delikatnie mówiąc bałagan mają w tym UPC straszny... Może spróbuj złożyć zamówienie w tradycyjnym BOK-u?
  slavko80
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,17 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: