Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
problem z internetem.
Autor Wiadomość
Kubica 
Klikacz

Dołączył: 13 Paź 2010
Posty: 3
Wysłany: 13-10-2010, 17:30   problem z internetem.

Nie wiem dla czego, ale internet nie chce mi działać na moim komputerze. Otóż mam internet kablowy. Wszystko jest ładnie podpięte i powinno działać, ale nie działa. Przy Probie połączenia się wyskakuje błąd 678 i nie wiem co robić. Patrzyłem po internecie, ale porady, które tam znalazłem nie pomogły. W komputerze jest WiFi, ale równiez ono nie działa. Wszystkie sterowniki są zainstalowanie. A karta sieciowa to: Realtek RTL8187. Internet działa tak, że kabel z słupa jest podłączony do gniazdka telefonicznego, a z gniazdka jeszcze jeden kabel leci do modemu. Modem jest połączony z routerem kablem Ethernet no i router połączony z komputerem.
Router to: TL-WR542G
A modem to: ZXDSL 831AII

Z góry dzięki za pomoc :)

Edit: Gdy chce zainstlować modem z płyty (wtedy podłączam modem prosto do komputera) Wyskakuje komunikat, że karta sieciowa jest wyłączona. Ale sprawdzałem i pisze, ze jest włączona wiec nie wiem w czym problem.
A i jeszcze wyskakuje mi ikonka bezpiecznego usuwania sprzętu, a tam znajduje się moja karta sieciowa.... kompletnie nie wiem dla czego.
 
 
raulq7 
Klikacz

Dołączył: 29 Gru 2010
Posty: 12
Wysłany: 29-12-2010, 14:17   

Może weź do nich zadzwoń (przecież od tego tam są)

Proszę nie spamować linkami do dostawcy─internetu.pl, formularz kontaktowy tam umieszczony nie ma nic wspólnego z helpdeskiem danego operatora
Ostatnio zmieniony przez Marek 29-12-2010, 23:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,21 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: