Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Internet
Autor Wiadomość
16v.Bizarre 
easy master

Dołączył: 13 Cze 2005
Posty: 25
Skąd: G-D-A-Ń-S-K
Wysłany: 15-06-2005, 15:19   Internet

Witam.Od wczoraj net chodzi wogole jak by nie chcial na wlaczenie sie www czekam okolo 40 sek (wp.pl)!!!!!!!!!!! To modem 56 tpsa szybciej by wlazl. to jest zalosne , od miecha mam net wszystko cacy chodzilo ,a wczoraj jak na zlosc gry www, pingi w grach to juz nawet nie wspomne -nic nie mozna zrobic ) -Masakra ogolnie . Sciagam cos z netu zamist na wp miec jak zawsze mialem 120 kilo mam 80 . Co zrobic z tym fantem ?

Pozdrawiam.
_________________
 
 
 
BLS 
easy master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Cze 2005
Posty: 23
Skąd: Gdynia
Wysłany: 15-06-2005, 15:51   Internet

Witam. U mnie to samo :( necik beznadziejnie sie slimaczy. Transfer jak przez modem TPSA . Na e-maile nie odpisują chyba będę musiał zadzwonić na Party line. Pozdrawiam
 
 
16v.Bizarre 
easy master

Dołączył: 13 Cze 2005
Posty: 25
Skąd: G-D-A-Ń-S-K
Wysłany: 15-06-2005, 16:49   

BLS wlasnie przedchwilka dzwonilem do nich mowia ze cos jest z netem Warszawa-Gdansk.. i ze dzis maja to zrobic ? A czy zrobia to sie okaze..
Widze ze te chello to to sami bede mial problemy jak z poprzednim laczem caigle jakies awarie , nie ma to jak wlasne zalozenie sieci .

Pozdrawiam
_________________
 
 
 
BLS 
easy master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Cze 2005
Posty: 23
Skąd: Gdynia
Wysłany: 15-06-2005, 17:07   Internet

spoko :) awarie w trójmieście, to żadkość. Ogólnie chello mam od początku istnienia tego łącza w Gdyni i jestem bardzo zadowolony, a wiadomo, że czasami coś może się pocharzanić :) Będzie dobrze. Pozdrawiam
 
 
-=Piter=- 
light master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 26 Mar 2005
Posty: 54
Skąd: Rumia
Wysłany: 15-06-2005, 17:21   

16v.Bizarre napisał/a:

Widze ze te chello to to sami bede mial problemy jak z poprzednim laczem caigle jakies awarie , nie ma to jak wlasne zalozenie sieci .


Ale z Ciebie pesymista - dopiero chello założyłeś no i miałeś akurat pecha że jest awaria. Mam chello od prawie 2 lat i nie moge narzekać - raz miałem (jakiś rok temu) mały epizod ale to była drobnostka dot tylko mojego modemu. Jakieś 2 miesiące temu jedynie była grubsza sprawa; chello nie było wcale (tusz przed przyspieszeniem) ale to przez jakieś 4 godziny a tak pozatym to lux.

A co do Twojej własnej sieci do jak chcesz to sobie stwórz - tylko taką która ci pozwoli śmigać po necie ponad 1Mbit/s przy np 20 osobach na łaczu - za rozsadną cenę oczywiście. Pozatym gdyby to było takie proste to byś sobie dawno taką sieć zbudował :twisted: a nie brał chello.

"chello the best" a awarie zdarzają się wszędzie.
 
 
 
Puck 
classic master


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 09 Lis 2004
Posty: 294
Skąd: From the Light
Wysłany: 15-06-2005, 17:38   

a w TPSA nawet częściej, i co? ;-)
_________________
 
  maciej@lebkowski.info
 
16v.Bizarre 
easy master

Dołączył: 13 Cze 2005
Posty: 25
Skąd: G-D-A-Ń-S-K
Wysłany: 15-06-2005, 19:11   

Cytat:
Pozatym gdyby to było takie proste to byś sobie dawno taką sieć zbudował a nie brał chello.


Net musze miec zawsze 24h wiec na szybkiego chello zalozylem . a siec to w 1 dzien nie zrobisz ? jesli bedzie taka mozliwosc to przejde na siec nawet na te 10 osob .

Pozdrawiam
_________________
 
 
 
BLS 
easy master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Cze 2005
Posty: 23
Skąd: Gdynia
Wysłany: 15-06-2005, 19:30   Internet

Dzwoniłem przed chwilą na Party line i powiem szczerze, że ta rozmowa mnie zaniepokoiła :( Internet do dwóch tygodni będzie chodzić niestabilnie ( wahanie transferu itd...) niestety maja poważniejszy problem i muszą posprawdzać wszystkie swoje łącza :( kurcze, trudno jakoś chyba wytrzymamy :) jak narazie mam łącze jakbym przekroczył limit, ale nie do końca, bo transfer wychodzący jest ok. Pozdrawiam
 
 
Rodzyn1212 
Klikacz

Dołączył: 30 Sty 2005
Posty: 18
Skąd: 3Miasto
Wysłany: 15-06-2005, 20:06   

Może w Gdyni jest ok ale w Gdańsku sa wahania w transferach --- raz chodzi dobrze a raz beznadziejnie. Rano jest w miare dobrze ale wieczorem spada transfer i sie ślimaczy.
Mam nadzieje iz poradzą sobie z tym problemem i wszystko wróci do normy i bedzie ok.

[ Dodano: 2005-06-15, 21:12:13 ]
i jeszcze jedno wączac server proxy czy nie bo widzialem w postach na forum ze jedni kozystaja a inni nie , przy testach po wylaczeniu transfer spada choc nieznacznie . co o tym sądzicie?

[ Dodano: 2005-06-15, 21:14:09 ]
i jeszcze jedno wączac server proxy czy nie bo widzialem w postach na forum ze jedni kozystaja a inni nie , przy testach po wylaczeniu transfer spada choc nieznacznie . co o tym sądzicie? Wziełem chello classic aby mi net zap.......ł bo mialem osiedlową z transferem 20 kb/s i częste awarie --- co powodowalo ze miałem ograniczony dostęp do netu i nformacji o grach moglem zapomniec !
 
 
Ario 
easy master


Dołączył: 21 Mar 2005
Posty: 24
Skąd: 54°34'N 18°34'E
Wysłany: 15-06-2005, 21:16   

K.... akurat zacząłem ściągać GTA SA, patrzę a UL w e-mule'u wyglada k.. jak sinusoida 230V z gniazdka puszczona na oscyloskop :evil: :evil: :evil: , na otwarcie strony należy zaczekać minimum 10 sekund kurde żeby chociaż ładna pogoda była to by sie człowiek poszedł poopalać a tak to gawno :evil: jakby co to jestem z Sopotu

_________________
 
 
BLS 
easy master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Cze 2005
Posty: 23
Skąd: Gdynia
Wysłany: 15-06-2005, 22:42   koniec awarii !

Główne łącze zostało naprawione :) net śmiga , aż miło :) Brawa dla Panów techników chello. Pozdrawiam
 
 
16v.Bizarre 
easy master

Dołączył: 13 Cze 2005
Posty: 25
Skąd: G-D-A-Ń-S-K
Wysłany: 15-06-2005, 22:46   

TO milo ze w Gdyni dziala ale w Gdansku to ..... :) )))))))) masakra
_________________
 
 
 
Ario 
easy master


Dołączył: 21 Mar 2005
Posty: 24
Skąd: 54°34'N 18°34'E
Wysłany: 15-06-2005, 22:51   

Potwierdzam - Wszystko wróciło do normy. :D
_________________
 
 
jawoks 
light master

Dołączył: 16 Gru 2004
Posty: 59
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 15-06-2005, 23:06   

W Gdańsku też działa, ciesze sie że tak szybko naprawili usterkę... wspominam czasy kiedy byłem w sieci lokalnej :)
 
 
Marek 
Moderator



Pomógł: 241 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 7120
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 16-06-2005, 00:13   

Cytat:
BLS wlasnie przedchwilka dzwonilem do nich mowia ze cos jest z netem Warszawa-Gdansk.

Byćmoże ale to nie ma nic wspólnego z wp które również znajduje się w Gdańsku a połączenie idzie bezpośrednio.
  marekd@jabberpl.org
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,25 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: