Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Jakiego Neta polecacie (operatora) Gdańsk=>Morena
Autor Wiadomość
Canibal 
light master

Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 66
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 25-04-2010, 14:15   Jakiego Neta polecacie (operatora) Gdańsk=>Morena

Siema jako ze UPC tnie w ch*** rozważam opcje zerwania umowy z UPC.Nie wywiązują sie z warunków umowy,net działa jakby chciał a nie mógł ,ogolnie porazka na maxa i teraz nie wiem co wybrac.Który operator ma lepszego neta.Kiedys wojowałem z TP i wiem co to za katorga ,lecz kiedys udało mi sie z nimi wygrac ;) a teraz patrzalem na NEtie i ich 20MB i jestem ciekaw jak to dziala ? Czy sa jakies problemy itp ?
 
 
Marek 
Moderator



Pomógł: 241 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 7120
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 25-04-2010, 14:41   

Na morenie polecam jarsat, znam kilka osób z moreny które mają u nich internet i nikt się do tej pory nie skarżył.

Netia na własnych kablach działa całkiem przyzwoicie, ale nawet nie próbuj podłączać ich po łączu dzierżawonym od tepsy.
  marekd@jabberpl.org
 
Canibal 
light master

Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 66
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 25-04-2010, 15:36   

No niestety pewnie by u mnie podpinali po kablach TP bo sa w mieszkaniu .Co do Jarsatu sasiad mial i mowil ze porazka z tym jarsatem .I zmienil na UPC :-/
 
 
FIL 
plus master

Pomógł: 9 razy
Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 420
Skąd: Warszawa Ursynów
Wysłany: 25-04-2010, 19:40   

Canibal napisał/a:
a teraz patrzalem na NEtie i ich 20MB i jestem ciekaw jak to dziala ? Czy sa jakies problemy itp ?

Poczytaj opinie użytkowników w necie. Niestety ale netia ma niewiele ponad 300 uwolnionych węzłów w kraju i te megaszybkie prędkości są tylko na papierze. W moim przypadku próbowali wcisnąć 16 a linia obsłużyć mogła max 6. Ja zdanie o netii mam wyrobione. Zapewne znajdą się osoby zadowolone z usług tego operatora. To tak jak z upc :D Nie ma idealnego dostawcy internetu.
 
 
smokxxx 
Klikacz

Dołączył: 21 Sty 2011
Posty: 3
Wysłany: 21-01-2011, 20:47   

Osobiście mam i polecam natie. Szczegóły oferty Netii znajdziesz na stronie: http://www.netia.pl/netia_dla_domu,oferty,4.html
 
 
raulq7 
Klikacz

Dołączył: 29 Gru 2010
Posty: 12
Wysłany: 08-09-2011, 16:01   

Tutaj masz listę dostawców internetu dostępnych dla zapytania internet Gdańsk Morena
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,25 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: