Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Konfiguracja Utorrent na FP 50MB
Autor Wiadomość
pyza27 
classic master

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 13 Gru 2010
Posty: 234
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 04-01-2011, 20:05   

No i po co takiego lapka męczyć :) , tak router z protokołem "n" rozwiąże sprawę.
_________________
 
 
 
kanaka 
Klikacz

Dołączyła: 03 Sty 2011
Posty: 12
Wysłany: 04-01-2011, 20:14   

dzieki, w sobote bede mial nowy router.

zdam relacje, moze innym uzytkownikom przydadza sie informacje.

pozdrawiam

[ Dodano: 09-01-2011, 23:08 ]
Jeszcze jedno pytanie odnosnie predkosci.

juz ustlilismy ze ogracza mnie dir-300, wiec musze kupic router pracujacy w n.

W laptopie msi ex625 mam karte Atheros AR5009 802.11 a/g/n Wireless Network Adapter(atheros ar928x), doczytalem ze w tej karcie jest n-draft.

Chcialem sie upewnic, ze n-draft to to samo co n, zeby sie nie okazalo ze kupie router ale i tak nie bedzie dzialac bo jest n-draft i trzeba kupic karte sieciowa na n.

pozdrawiam
 
 
Suffer 
Klikacz

Dołączył: 21 Lut 2011
Posty: 5
Wysłany: 23-02-2011, 22:51   

Odświeże ciut, Mam FP 25 i D-linka i mam problem z P2P.

Otóż 1 plik który próbowałem ściągnać śmigał 1,5 mb/s bylo to 2 dni temu. dzisiaj jaki plik nie odpale max co moge osiagnac to 200kb/s.

Zrobiłem port forwarding na port uTorrenta. Niestety nic nie dało. Wiecie w czym może być problem moze cos powinienem skonfigurowac? korzystam ze strony torrenty.org
 
 
KeFaS 
ultra master

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 25 Lut 2006
Posty: 1286
Wysłany: 24-02-2011, 06:58   

Suffer, taki już jest urok sieci BitTorrent, wszystko zależy od ilości osób udostępniających i ściągających ten sam plik i za jaką prędkością wysyłają dane innym. 2 dni temu mogłeś po prostu trafić na szybkich seedów, którzy teraz widocznie się już odłączyli.
Jeżeli chcesz ściągać przez niemal cały czas maksymalnym transferem to polecam prawdziwe prywatne trackery z ratio, bo tam ludzie seedują ile się da i dzięki temu inni mogą ściągać dane bardzo szybko.
 
 
Suffer 
Klikacz

Dołączył: 21 Lut 2011
Posty: 5
Wysłany: 24-02-2011, 09:54   

No tak też się doczytałem. A możesz mi coś więcej o tych prywatnych trackerach powiedzieć? Czy juz moze jest jakis temat w tej sprawie?

Edit:
Dostałem się na jeden tracker. Rzeczywiście niebo a ziemia :)
Ostatnio zmieniony przez Suffer 24-02-2011, 10:36, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Caney 
plus master


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 29 Mar 2005
Posty: 455
Skąd: Warszawa-Ursus
Wysłany: 24-02-2011, 10:04   

Suffer poczytaj sobie forum TorrentMania...
Dowiesz się wszystkiego.
Również czasami można dostać zaproszenie na różne prywatne trackery 8)
 
 
KeFaS 
ultra master

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 25 Lut 2006
Posty: 1286
Wysłany: 24-02-2011, 10:06   

Chodzi o to, że każdy użytkownik ma swoje konto na którym jest naliczany download i upload z każdej pozycji i ratio. Każdy tracker ma trochę inne zasady, ale generalnie chodzi o to, że osoby, który zbyt dużo pobierają nie udostępniając przy tym niczego są wywalane. Dzięki temu ludzie długo seedują ściągnięte pozycje i każdy je może potem szybko ściągnąć. Dużo osób seeduje z serwerów/shelli podpiętych do szybkich łącz. Dodatkowo pozycje sa sprawdzane pod kątem tego czy rzeczywiście znajduje się w nich to co powinno być, a nie jakiś fake.
Na większość prywatnych trackerów można się dostać tylko przez zaproszenie przez kogoś, kto już ma tam konto. Z góry mówię, że aktualnie nie mam żadnego.
Trackerów jest ogólnie bardzo dużo, dzielą się generalnie na ogólne i tematyczne, np. trackery tylko z serialami, albo filmami "perełkami", których nie znajdzie się nigdzie indziej, itp.
Tez polecam forum, które wymienił kolega wyżej. Swego czasu dużo się tam udzielałem i dzięki temu mam konta na dobrych trackerach, które są też pewnego rodzaju społecznościami.
 
 
Suffer 
Klikacz

Dołączył: 21 Lut 2011
Posty: 5
Wysłany: 24-02-2011, 10:21   

Poczytalem na google i dostalem sie na 2 ciekawe stronki torrentinvites oraz opentrackers :) napewno zkorzystam :) dzięki za pomoc mozę uda mi sie na jakis dostać
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: