Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
NEOSTRADA I INNE USLUGI TP!
Autor Wiadomość
damnian 
Klikacz

Dołączył: 10 Gru 2009
Posty: 18
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 29-12-2009, 11:30   NEOSTRADA I INNE USLUGI TP!

Witam, jezel chcecie przedluzyc umowe zmienic albo co kolwiek innego , prosze o info , pomoge , przedluze umowe ,zmienie ale tylko osobom z Gdanska poniewaz potrzebny jest podpis.
 
 
mojehadtv 
light master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 95
Wysłany: 30-12-2009, 12:00   

A kim Ty jesteś, że pomożesz? :)
_________________
 
 
damnian 
Klikacz

Dołączył: 10 Gru 2009
Posty: 18
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 30-12-2009, 19:47   

mam osobe w tp ktora chetnie pomoze :)
 
 
Niebieski 
light master


Dołączył: 17 Wrz 2009
Posty: 60
Wysłany: 31-12-2009, 12:18   

ja to chyba nie mogę liczyć na pomoc, wziąłem neostradę z telewizją jakiś czas temu a teraz widzę że są na tą usługę promocję i taniej niż kablówki wychodzi. achh
 
 
poziomka 
easy master

Dołączyła: 24 Lut 2010
Posty: 23
Wysłany: 14-01-2011, 13:39   

@niebieski, ale to chyba zawsze tak jest , że w trakcie trwania zawartej umowy wychodzą przez ten czas nowe promocje, oferty. O tyle dobrze, że Tp przed wprowadzeniem obniżek informowało wcześniej o planowanych zmianach. Nie zawsze jest możliwość załapania się, ale na to chyba nie mamy już wpływu.
 
 
zabieg2 
light master

Dołączył: 28 Sie 2010
Posty: 92
Skąd: Chorzów
Wysłany: 21-01-2014, 09:26   

Witam
Podłączę się pod ten temat bo chyba najbliższy pytaniu. Za 1,5 miesiąca kończy się moim rodzicom umowa na neta ( 10 Mb ) . Operator raczej na razie nie pali się z propozycjami (telefon milczy-nie dziwota- w końcu tylko jedna usługa i stacjonarny w stanardzie od wielu wielu lat) . Moje pytanie brzmi, czy jest możliwość negocjacji ceny, prędkości, długości umowy. Czy jest w orange coś takiego jak DUK w UPC gdzie można by było,zadzwonić i ponegocjować. Ja mam usługi w Upc, stąd przyzwyczajenie do możliwości korzystnego wynegocjowania warunków. Na stronie orange ten sam pakiet jest o 5 zeta droższy i to na 2 lata ( teraz mieli na rok), nie ukrywam że najlepiej żeby pozostał status quo ( te 10 Mb w zupełności im wystarczy). Są jakieś możliwości pozostawienia obecnej ceny, czy pozostaje im tylko przyjęcie warunków oferowanych na stronie orange ( 5 zeta więcej i umowa na 24 m-ce z tą samą prędkością)?
  zabieg2
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,32 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: