Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
przycięte torrenty
Autor Wiadomość
Astral699 
ultra master

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 04 Mar 2007
Posty: 1247
Skąd: Z Miasta
Wysłany: 16-11-2009, 23:06   

No naprawde musiałems sie pochwalić piracie, że sciagasz jakis film ? Nie mogles tego zamazać ?
 
 
Cappo 
plus master

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 28 Lut 2008
Posty: 536
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 16-11-2009, 23:41   

Właśnie miałem też napisać, że ludzie chyba już naprawdę ani trochę nie myślą, może najlepiej podajcie swoje ip lub adres zamieszkania.
 
 
Susane
[Usunięty]

Wysłany: 17-11-2009, 09:29   

Lukassuss napisał/a:
Ja mam FP 8 i p2p chodzi jak żółw. Zaczęło się od kiedy wprowadzili nowe prędkości. Modem mam stary Motoroli - więc to nie tylko u tych którzy mają 50 i 120....
U mnie tak samo, p2p na poziomie starego Sprinta 2M/bs.
 
 
POL 
light master

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 128
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 17-11-2009, 11:01   

Zawsze z prywatnych trackerów szło max czyli 3,6mb, a wczoraj średnia 1,6mb.
Do tego upload jest mocno przycięty.
UPC przyśpieszyło kosztem jakości...... coraz więcej niezadowolonych klientów :roll:
 
 
hugo75 
light master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Lut 2006
Posty: 93
Wysłany: 17-11-2009, 14:07   

zrobiłem jeszcze jeden test wraz z sąsiadem na stronce BT gigs , a więc na moim necie na pozycji gdzie jest 38 seedów 0 leechów ściągam 170 kb/s z tym że od seeda z chello jednego jedynego natej pozycji idzie 160 kb/s od pozostałych skacze od 0,1 kb/s - 2kb/s natomiast u mojego sąsiada taki sam net czyli chello Light 10Mb/s ta sama pozycja łączysię natychmiast ze wszystkimi seedami i ciągnie od nich od 60 kb/s do około 20 kb/s od każdego co daje wynik full łącza 1,15 MB/s niestety nawet co ciekawe zmiana IP nic u mnie nie daje ponieważ jak zmienię przez chwile idzie elegancko full a za jakiś czas jak chce zassać inną pozycje jest to samo czyli tranfser 10 kb/s chyba , że jest seed z chello to od niego idzie elegancko czyli wniosek jest taki , że mogę tylko zasysać od użytkowników z łączami UPC , a więc mam prawe wewnętrzną sieć blokową heheh. Jest po prostu zaje.....e.
 
 
przemer 
light master

Dołączył: 07 Gru 2008
Posty: 67
Wysłany: 17-11-2009, 15:31   

Czyli problem nawet nie jest lokalny, skoro u sasiada jest wszystko OK. Wychodzi z tego, ze "na kogo wypadnie, na tego bec".
  przemer@jabster.pl
 
bombjack 
Klikacz

Dołączył: 20 Paź 2009
Posty: 2
Wysłany: 17-11-2009, 18:45   

Mogę jedynie potwierdzić - p2p w UPC jest przycięte do granic absurdu!
Łącze FiberPower 50/5
utorrent i emule działa żałośnie - prędkości ściągania i wysyłania po kilka kB/s.

Co ciekawe UPC chyba postanowiłio wybudować taki swój mały INTRANET :) bo jeżeli ściągamy od kogokoliwek w obrębie UPC to leci do wysycenia łącza....

CÓŻ - pieniążki zamiast na rozbudowę łacz na świat i do innych ISP poszły.... na wprowadzenie kolejkowania QoS....
Polecam też uruchomic sobie niezależny test przycięcia torrenta


U mnie wyszło że ścięte do ok 140kbps (~17kB/s)
http://broadband.mpi-sws....ency/bttest.php
 
 
patgaw 
classic master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 287
Skąd: WWA
Wysłany: 17-11-2009, 19:05   

u mnie tez wyszlo ze jest przyciete, a torrent dziala dobrze.
wiec to jest tyle samo warte co wszystkie speetesty ;)
 
 
brovar 
classic master

Dołączył: 03 Gru 2004
Posty: 223
Skąd: KRAKÓW_NH_---
Wysłany: 17-11-2009, 22:36   

Oj chyba ich wszystkich powyrzynam w pień.. Jak się blokada shelli nie skończy.. tak moi panowie blokują shelle z pT (z moim równiez z ovh nie łączy) nie wiem jak ale z nimi w ogóle nie łączy :evil: :evil: :evil:
Oj zaraz modem będzie latał po pokoju !
_________________
 
 
seven of nine 
ultra master


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 24 Mar 2008
Posty: 1339
Skąd: Sopot
Wysłany: 17-11-2009, 23:13   

bombjack napisał/a:
Mogę jedynie potwierdzić - p2p w UPC jest przycięte do granic absurdu!
Łącze FiberPower 50/5
utorrent i emule działa żałośnie - prędkości ściągania i wysyłania po kilka kB/s.

U mnie w tej chwili totalny dramat.Doslownie nic nie sciaga.Stoi caly czas na tym samym :evil:

[ Dodano: 17-11-2009, 23:14 ]
brovar napisał/a:
Oj zaraz modem będzie latał po pokoju !

Moj lata po calym mieszkaniu i jaki z tego moral? Taki,ze w ogole sie nie rozwalil! :sad:
 
 
Cappo 
plus master

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 28 Lut 2008
Posty: 536
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 17-11-2009, 23:22   

brovar, dziś pobierałem coś z PT i szło pełna parą, ale szczerze mówiąc nie zwracałem uwagi od kogo leciało.

Puści mi PM na trackerze(nick mam ten sam) co aktualnie tam masz, zobaczę czy faktycznie nie będę mieć seeda z ovh.
 
 
Kurohige 
light master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 23 Kwi 2008
Posty: 119
Skąd: Wwa Wola
Wysłany: 18-11-2009, 00:18   

Też ostatnio zauważyłem podobne problemy. Nawet testowałem używając swojego serwera...torrent gdzie było ok 6 seedów 0 leechów włączyłem na serwerze i zacząłem ściągać na kompie w domu. Niestety nie przekroczyło mi 300 kB/s. Przez ftpa za to leci 1,7 - 1,8 MB/s więc tyle ile powinno. Dodam, że wykorzystywane łącze i obciążenie na serwerze były znikome.
 
 
Cappo 
plus master

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 28 Lut 2008
Posty: 536
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 18-11-2009, 12:34   

Teraz pobieram serial z PT i mam kilku seedów z OVH, choć nie wiem czy to sheele(dość słaba prędkość).

torek.JPG
Plik ściągnięto 326 raz(y) 127,6 KB

 
 
patgaw 
classic master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 287
Skąd: WWA
Wysłany: 18-11-2009, 12:37   

Cappo napisał/a:
Puści mi PM na trackerze(nick mam ten sam) co aktualnie tam masz, zobaczę czy faktycznie nie będę mieć seeda z ovh.


na PT wyszukiwanie po nicku jest zablokowane, wiec musisz mu dac link do swojego profilu :p
 
 
Cappo 
plus master

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 28 Lut 2008
Posty: 536
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 18-11-2009, 13:56   

Wiem dlatego wysłałem Brovarowi na PM id (po nicku można szukać na forum trackera :P ), a ciebie patgaw, to akurat nietrudno znaleźć, jesteś tu na f1wm.pl,PT, jeszcze jakieś forum też związane z wyścigami lub grami i pewnie gdzieś indziej też.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,23 sekundy. Zapytań do SQL: 15
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: