Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Możliwość rozwiązania umowy
Autor Wiadomość
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 26-02-2013, 20:05   

ANIOŁ napisał/a:
31 lipca 2013 roku nadawanie ponoć konczy kanal ESPN Classic tego powodu bedziesz mogł rozwiązać umowę :mrgreen:

Każdy, kto ma ten kanał w pakiecie (stare umowy) będzie miał prawo wypowiedzieć taką umowę :twisted:
_________________
 
 
kubawojcik 
light master

Dołączył: 01 Paź 2012
Posty: 109
Wysłany: 26-02-2013, 20:50   

dzięki.. w koncu koniec marnej współpracy z UPC :)
 
 
jacek12 
classic master

Dołączył: 22 Paź 2011
Posty: 181
Wysłany: 26-02-2013, 20:54   

a jak wyglada sytuacja z zone romantica i discovery showcase hd ? UPC nadal twierdzi ze to "rebranding" ?
 
 
zygikuleczka 
ultra master


Pomógł: 21 razy
Dołączył: 17 Lut 2012
Posty: 1332
Skąd: Tam gdzie się pije...
Wysłany: 26-02-2013, 21:09   

jacek12 napisał/a:
UPC nadal twierdzi ze to "rebranding" ?

Ja jeszcze czekam na odpowiedź na swoje pisemko:)
_________________
 
 
winforGD 
plus master

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 360
Skąd: Gdynia
Wysłany: 01-03-2013, 16:22   

Mam pytanie dotyczące teoretycznej sytuacji :mrgreen:

Miałem umowę na czas nieokreślony na samą telewizję cyfrową w cenie 74 zł. Zadzwoniłem do DUK, powiedziałem, że chcę zerwać umowę i za dodatkową złotówkę dołożyli mi Internet 30. Czas zobowiązania to 12 miesięcy.

Jeżeli w lipcu wyłączą ESPN Classic i rozwiążę z tego tytułu umowę, to będę miał sam Internet, czy Internet też wyłączą?
 
 
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 01-03-2013, 16:44   

winforGD napisał/a:
Miałem umowę na czas nieokreślony na samą telewizję cyfrową w cenie 74 zł. Zadzwoniłem do DUK, powiedziałem, że chcę zerwać umowę i za dodatkową złotówkę dołożyli mi Internet 30. Czas zobowiązania to 12 miesięcy.

Jeżeli w lipcu wyłączą ESPN Classic i rozwiążę z tego tytułu umowę, to będę miał sam Internet, czy Internet też wyłączą?

Najpierw się dowiedz, czy podpisując ta nową umowę miałeś ten kanał zapewniony w ofercie, bo jeśli podpisałeś umowę na nowo a tego kanału już UPC Ci nie zagwarantowało w tej nowej umowie, to takiej umowy wypowiedzieć nie możesz, bo i takiego kanału UPC Ci nie gwarantowało
_________________
 
 
winforGD 
plus master

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 360
Skąd: Gdynia
Wysłany: 01-03-2013, 16:55   

ESPN Classic jest tylko w Max Extra HD, czyli mnie to nie dotyczy :(
 
 
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 02-03-2013, 18:40   

Ja mam Maxa SD PVR i ten kanał tam jest, ale czy będzie sens wypowiadać umowę dla mnie..., wątpię czy w nowej umowie dostanę to samo za cenę 110 zł (patrz stopka)
_________________
 
 
beniasty 
Klikacz

Dołączył: 29 Mar 2013
Posty: 17
Wysłany: 29-03-2013, 11:33   

Mam pytanie odśnie zakończenia nadawania ESPN. Chciałbym rozwiązać umowę z UPC, aczkolwiek nie wiem czy mnie to bedzie dotyczyło ponieważ posiadam Pakiet Select HD w którym nie miałem ESPN America ani Classic. Po ok 3 msc zrobiłem upgrade do Max HD Upgrade (w którym o dziwo nie mam np Discovery HD, tylko SD i tak z kilkoma kanałami) i płacę dodatkowo za to jakieś 12PLN. Obecnie po upgrade mam ESPN America i Classic, i zastanawiam się czy mnie też mozliwośc rozwiązania umowy będzie dotyczyła, jeżeli to to możę wyjściem jest podpisanie nowej umowy na powiedzmy pakiet telewidza ?. Proszę o radę i pomoc. Dzięki !.
 
 
zygikuleczka 
ultra master


Pomógł: 21 razy
Dołączył: 17 Lut 2012
Posty: 1332
Skąd: Tam gdzie się pije...
Wysłany: 29-03-2013, 17:49   

Bo pewnie zmieniłeś pakiet zanim wszedl MAX extra HD i dlatego nie masz kanałów z pakietu super hd. Obecnie są one wbudowane w pakiet. Co do espn-bez problemu. W końcu jesteś abonentem pakietu max-a ten kanał się w nim znajduje.
_________________
 
 
beniasty 
Klikacz

Dołączył: 29 Mar 2013
Posty: 17
Wysłany: 29-03-2013, 17:57   

Dokładnie, nie było jeszcze Max Extra HD. To super wiadomość, mam nadzieję, że w wakacje uda się wynegocjować coś lepszego albo uciekam do konkurencji :) .
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,45 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: