Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Telewizja w TP
Autor Wiadomość
Kanclerz 
Klikacz

Dołączył: 16 Maj 2009
Posty: 2
Wysłany: 16-05-2009, 12:29   Telewizja w TP

Witam

przymierzam się do zakupu neostrady z telewizją. Aktualnie mam netie 1mb i przy koncu umowy dają to samo co miałem. Stwierdziłem, że lepiej przejść do konkurencji zwłaszcza że dorzucają telewizję. Tylko jest dosyć spory problem. Mam 3 telewizory w domu, a z tego co mi powiedziała miła Pani w info, że live'a można podłączyć do max 2 telewizorów, a do tego obydwa muszą odbierać jeden kanał. Czy znacie może jakieś smykałki które pozwalają obejść to zabezpieczenie. Wiem, że w UPC teoretycznie jest to samo, ale w praktyce no problemo można to rozdzielić.

Za udzielone informację z góry dziękuję.
 
 
Marek 
Moderator



Pomógł: 241 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 7120
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 16-05-2009, 12:55   

Możesz sobie dorobić rozdzielacz i podłączyć 3 telewizory ale na wszystkich będzie szło to samo - więc sens niewielki.
Cytat:
Czy znacie może jakieś smykałki które pozwalają obejść to zabezpieczenie.
To nie jest zabezpieczenie, takie są po prostu możliwości sprzętu który stosują.

To tak jak byś miał malucha i chciał nim jeździć 300 na godzinę - to, że ten samochód tyle nie wyciąga, nie jest wynikiem jakiś ograniczeń czy blokad tylko jego konstrukcji (słabego silnika itd).

Cytat:
Wiem, że w UPC teoretycznie jest to samo, ale w praktyce no problemo można to rozdzielić.

W UPC to zupełnie co innego - to przede wszystkim telewizja kablowa, można ją oglądać na tylu telewizorach ilu chcesz bez żadnego dodatkowego sprzętu.

Ostatnio pojawiły się dekodery do programów dodatkowo płatnych, są one równie prymitywne (też pozwalają na dekodowanie tylko 1 programu na raz) ale używa się ich tylko do tych kilku dodatkowych programów kodowanych, z niekodowanej części kablówki można korzystać nadal na tylu telewizorach na ilu się chce.
  marekd@jabberpl.org
 
Niebieski 
light master


Dołączył: 17 Wrz 2009
Posty: 60
Wysłany: 16-02-2010, 13:22   

czesc, nie bede zakladal nowego tematu, bo moje pytanie w zupelnosci zmiesci sie tutaj. chodzi mi o pakiety tv u tepsy. mam link do strony, przeczytalem co tam pisza. ale zupelnie nie wiem jak to sie ma na tle konkurencji.
link: http://www.tp.pl/prt/pl/k...uga_tv/pakiety/
 
 
mariuszek2000 
light master

Dołączył: 20 Paź 2010
Posty: 75
Skąd: olkusz
Wysłany: 22-12-2010, 23:27   

jak mogę obierać tp może mi ktoś powiedz.
_________________
 
 
 
kvs 
Moderator


Pomógł: 43 razy
Dołączył: 09 Mar 2005
Posty: 1586
Skąd: Mokotów / Białołęka
Wysłany: 22-12-2010, 23:36   

Z tego co mi wiadomo odnośnie tej oferty telewizyjnej TP to jest ona świadczona w 2 technologiach.
Po IP za pomocą liveboxa albo przez satelitę. Po IP jest ona dostępna tylko dla klientów którzy są blisko centrali, (wymaga dobrej jakości linii) inaczej może nie działać poprawnie, w innych przypadkach wymagana jest instalacja anteny satelitarnej i programy się odbiera normalnie przez tuner satelitarny dostarczany przez TP (tak jak w innych platformach cyfrowych)
_________________
 
 
mariuszek2000 
light master

Dołączył: 20 Paź 2010
Posty: 75
Skąd: olkusz
Wysłany: 23-12-2010, 00:13   

jak mam antene cyfry tez będę miał obiór TP. ;)
_________________
 
 
 
ala11 
Klikacz

Dołączyła: 10 Kwi 2011
Posty: 1
Wysłany: 10-04-2011, 23:22   

mam juz neostrade i chce sobie dokupic telewizje do tego, i mam takie pyt: czy płace jakas opłate aktywacyjna??? i jak z ogladaniem mam kilka telewizorów i czy na kazdym bede moglas ogladac??? a czy w tym samym czasie w jednym pokoju mogą dzieci ogladac bajki, a w innym pokoju jakis serial?? z gory dziekuje za odpwowiedz!!!:)
 
 
FIL 
plus master

Pomógł: 9 razy
Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 420
Skąd: Warszawa Ursynów
Wysłany: 11-04-2011, 10:59   

ala 11 z tego co sie orientuje to TP nie ma w swojej ofercie multiroomu. Jest co prawda takie urzadzonko jak liveplug ale ono i tak musi byc podlaczone do liveboxa a ten TP daje tylko jeden. Aktywacja jest uzalezniona od okresu zobowiazania. W dowolnej chwili mozna sobie zrezygnowac z samej neo i wziac neo z tv.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,43 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: