Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pierwsze (1) urodziny telewizji cyfrowej w UPC
Autor Wiadomość
channel 
light master


Dołączył: 31 Sty 2009
Posty: 117
Skąd: G. Śląsk
Wysłany: 10-05-2009, 08:23   Pierwsze (1) urodziny telewizji cyfrowej w UPC

12 maja 2008 roku UPC rozpoczęła sprzedaż długo wyczekiwanej usługi telewizji cyfrowej, początkowo w warszawie i stopniowo oferta pojawiała się w innych zakątkach kraju.
W chwili startu telewizja cyfrowa UPC miała w swojej ofercie następujące kanały

[/list]

w międzyczasie UPC zdołała dołączyć (wg moich obliczeń) zaledwie 8 nowych programów:



oczywiście nie wliczając POLSAT CAFE, który wcześniej funkcjonował jako POLSAT ZDROWIE I URODA, oraz ESPN AMERICA, który znany był wcześniej jako NASN.

za 2 dni pierwsze urodziny cyfrowej telewizki w UPC a wyczekiwanych nowych programów jak nie było tak nie ma, duża cześć forumowiczów jak i wiele osób które znam a nie udzielają się na forum zapowiedziała juz swoje odejście z cyfrówki UPC ile faktycznie pożegna się z operatorem w związku z ubogą ofertą HD tego nie wiadomo inni planują rozwiązać swoje umowy ze względu na brak któregoś z wyczekiwanych kanałów (TVP HD, TVP SPORT, SCI-FI, MTV HD ...). Czy UPC ma szansę się rozwijać skoro tak wielu abonentów wyraża swoje niezadowolenie z oferty programowej i odchodzi?
 
 
piter777 
ultra master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 21 Lip 2008
Posty: 970
Skąd: Gdańsk Zaspa
Wysłany: 10-05-2009, 10:06   

he he,rocznica a tu z tej okazji ani nawet jednego kanalu niedali a tylko ciagle gadaja iz rozmowy trwaja,tak tak ciekawe z kim.wlasiwie to nieoficjalnie w kwietniu ruszyla ruszyla cyfra.

[ Dodano: 10-05-2009, 10:10 ]
jak widac jedyny konkretnieszy kanal jaki UPC wprowadzila juz dawno bo bodajze w lipcu 2008 jest kanal nickelodeon,noi powrot tv trwam he he.brawo UPC :)
 
 
mgs 
plus master


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 29 Sty 2006
Posty: 331
Skąd: Warszawa
Wysłany: 10-05-2009, 11:03   

piter777 napisał/a:

jak widac jedyny konkretnieszy kanal jaki UPC wprowadzila juz dawno bo bodajze w lipcu 2008 jest kanal nickelodeon,)


Ja bym dodał jeszcze Polsat News oraz TVN Warszawa.
 
 
 
seven of nine 
ultra master


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 24 Mar 2008
Posty: 1339
Skąd: Sopot
Wysłany: 10-05-2009, 13:01   

U nas w gdansku nie ma TVN Wawa!!!!!!!!!!!!!!, mimo ze w analogu pisza ze jest. :mrgreen:
 
 
szewol 
light master

Dołączył: 22 Maj 2008
Posty: 143
Wysłany: 10-05-2009, 13:56   

Jak to szybko lzeciało ;p

Oólnie.. jestem zadowolony z oferty (kanały Cyfry+ i Cyfrowego Polsatu) w jednym kablu. Jesienią pewnie dołącza kanały telewizji "n". Więc czego chcieć więcej?

Oczywiście brakuje kilku kanałów jak np. TVP Sport, FilmBox, Movies 24 czy Sci-Fi Channel.

Chwalę sobie telewizję cyforwą za promocje kanałów premium (Canal+, HBO, Cinemax)... szkoda, że już promocja na Canal+ za 20 zł się skończyła.

Minus pierwszy - przy dość dużych cecnach abonamentu tv (najtańszy - 65 zł) powinni mieć lepsze promocje... w przypadku wyboru dwóch usług wtsraczy mi zniżka o 20 proc. ;p (przypomne, że innym w wybranych miastach potrafią zaoferować tv + net 5 Mb/s łącznie za 59 zł miesięcznie).

Minus drugi - usługa multiroom... dla kogo? Instalacja dekodera 200 zł, dodatkowo najtanszy abonanet od 25 zł do i tak zbyt wysokiego abonamentu

minus trzeci - brak pakietów (np. dlaczego osoba, która nie ma dzieci musi płacić za kanały dziecięce, których nie ogląda?)

wsio :D

Własnie na dniach wychodzi mi umowa na tv cyfrową... zastanawiam się nad przedłużeniem.
 
 
piter777 
ultra master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 21 Lip 2008
Posty: 970
Skąd: Gdańsk Zaspa
Wysłany: 10-05-2009, 14:08   

no mozna powiedziec iz rok temu taki zestaw kanalow w cyfrowej UPC wygladal niezle,ale to juz rok a nowych dobrych jak niebylo tak niema,zupelna stagnacja.
 
 
dareka 
plus master

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 16 Mar 2007
Posty: 391
Skąd: 51.4200°N, 19.6800°E
Wysłany: 10-05-2009, 19:02   

Cytat:
(przypomne, że innym w wybranych miastach potrafią zaoferować tv + net 5 Mb/s łącznie za 59 zł miesięcznie).


Masz rację, tylko u nas od trzech lat nic nie zmieniło się w analogu, o cyfrowej tv mogę pomarzyć jeśli chodzi o UPC. U konkurencji cyfrowa z analogiem około 45 zł i programy tv lepsze tylko internet kiepski. Dlatego ta cena powoduje że nie odchodzi się do konkurencji - inaczej w Piotrkowie UPC by padło.
 
 
 
channel 
light master


Dołączył: 31 Sty 2009
Posty: 117
Skąd: G. Śląsk
Wysłany: 10-05-2009, 21:20   

szewol napisał/a:

Oólnie.. jestem zadowolony z oferty (kanały Cyfry+ i Cyfrowego Polsatu) w jednym kablu. Jesienią pewnie dołącza kanały telewizji "n". Więc czego chcieć więcej?


hmmm... w porównaniu z konkurencją "VECTRA", "TOYA" to UPC nie wypada najlepiej tam są wszystkie najważniejsze programy z oferty UPC + inne których niestety w UPC brak a które to są przez abonentów UPC wyczekiwane z niecierpliwością więc niestety najlepiej w UPC nie jest... choć w sumie wszystko zależy od oczekiwań (jedni mają mniejsze inni większe oczekiwania co do oferty programowej)

A co do dołączenia kanałów z "n" to nie jestem tego pewien a wręcz powiem iż wątpię aby jakiekolwiek kanały z oferty "n" dołączyły do UPC... no może ESKA TV która to do jesieni jest na wyłączność w "n" a potem zacznie się pojawiać u operatorów tv kablowej którzy wyrażą chęć udostępnienia w/w kanału, znając życie to UPC nie prędko podpisze z nimi umowę!
 
 
Misiek999 
classic master

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 199
Skąd: Wrocław
Wysłany: 10-05-2009, 22:23   

szewol napisał/a:
Oólnie.. jestem zadowolony z oferty (kanały Cyfry+ i Cyfrowego Polsatu) w jednym kablu. Jesienią pewnie dołącza kanały telewizji "n".

Zgadzam sie z channel'em, tez watpie aby oferta Nki zostala szybko wprowadzona.
UPC to juz spory konkurent dla platform satelitarnych, jesli beda oferowac ich cala oferte programowa, to kto przy zdrowych zmyslach zdecyduje sie na ograniczenia wynikajace z danej platformy?

szewol napisał/a:
Więc czego chcieć więcej?

Aby wylaczyli ten "blur" (filtr) z przekazu cyfrowego? ;)
Aby wprowadzili moduly dostepu umozliwiajace odbior programow bez tych bzdetnych dekoderow? :P

szewol napisał/a:
Oczywiście brakuje kilku kanałów jak np. TVP Sport, FilmBox, Movies 24 czy Sci-Fi Channel.

Z tym FilmBox i Movies24 to dalbym sobie spokoj, mam to w pakiecie cyfry i wcale bym nie plakal gdyby te kanaly zostaly usuniete z oferty... Imo, to takie zapchaj dziury, juz sto, co ja gadam milion razy wole TV1000.
Cyfra+ na poczatku miala FilmBoxy jako kanaly Premium, obecnie wpycha to do pakietow glownych bo nikt tego nie chcial im brac :mrgreen:
Nie sprawdzalem jak jest obecnie ale na poczatku tego roku oferta Sci-Fi Channel Polska wygladala dosc baldo przy tym, co pod ta nazwa oferuje sie za wielka woda. Jednak jako fan SF powiem czemu nie. ;-)

szewol napisał/a:
Minus drugi - usługa multiroom... dla kogo? Instalacja dekodera 200 zł, dodatkowo najtanszy abonanet od 25 zł do i tak zbyt wysokiego abonamentu

W pelni popieram, dzierzawa ich sprzetu jest zdecydowanie zbyt droga.

szewol napisał/a:
Własnie na dniach wychodzi mi umowa na tv cyfrową... zastanawiam się nad przedłużeniem.

Ja takiego dylematu nie mam, mam analog + cyfreplus i mi starcza ;-)
To co oferuje cyfrowa UPC to jakas pomylka, jak wy mozecie czytac teksty na takim TVPinfo o TVP2 nie wspominajac? (takiej "mglicy" juz dawno nie widzialem).
 
 
hopsia 
easy master

Dołączył: 30 Sty 2009
Posty: 47
Wysłany: 11-05-2009, 00:24   

Witam wszystkich oczekujących na nowe kanały!Wszystkie nowe wątki na forum zmierzają do jednego gdzie obiecany TVP Sport i inne kanały.Kanały HD-Co wy tam oglądacie jak wszystko powielają non stop to samo,chyba nie obraz.Na uwagę zasługują C+ i HBO ale trzeba się dodatkowo wybulić.Sportem można rzygać jak już dodadzą ten oczekiwany TVP Sport to będzie nowy wątek gdzie jest Orange Sport.
Cytat:
Oczywiście brakuje kilku kanałów jak np. TVP Sport, FilmBox, Movies 24 czy Sci-Fi Channel.
na tych kanałach leci sam badziew.W tej chwili niema co dołożyc i długo nie będzie.Zastanówcie się lepiej dlaczego jak chcę C+ HD np:za 5 lub 6 zeta to nie dostanę tylko muszę brać całą paczkę i z HBO jest tak samo.Dlaczego niema dekodera HD bez nagrywarki tylko trzeba bulić 100 zeta.A to wiem dlaczego cyfrowa w UPC jest taka droga,bo jeszcze nie jest we wszystkich miastach jest dostępna.
 
 
michal9o90 
Klikacz

Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 2
Wysłany: 11-05-2009, 09:10   

ja wyrazięłm opinie w temacie UPC nei ma kilku kanałów, w kadym badź razie w skrócie, powiem, ze nigdy nie miałem, nie mam i nie będę miał zamiaru rezygnowania z UPC, jest to najlepsza platforma jak dla mnie, bo spełnia wymagania takie, której, żadna z istniejących konkurencyjnych firm nie była wstanie spełnić.
 
 
 
tvgosc 
light master

Dołączył: 09 Sty 2009
Posty: 53
Wysłany: 11-05-2009, 10:27   

Widze ze co niektorzy sa zadowoleni z oferty kanalow UPC ciagle tych samych juz od roku i pewnie mogliby ogladac te same bez nowych przez nastepne lata he he.hopsia t TVP SPORT to badziew???no moze jak sie nieinteresujesz wogole sportem to dlaciebie to badziew,tymczasem tvp sport znacznie ostatnio polepszyl swoj program.zapewne wiele meczy euro i munial bedzie mozna ogladac wlasnie w tvp sport i naprawe wiele osob oczekuje coraz bardziej niecierpliwie az wkoncu UPC dolozy,wiec mow tylko w swoim imieniu.niema co teraz dokladac hopsia?to chyba nie orientujesz sie w dostepnych obecnie kanalch, a EUROSPORT HD,DISCOVERY HD, MTV HD,DISNEY CHANNEL??? dlamnie i zapewne wielu innych to sa kanaly ktore zaslguja aby je wkoncu dolozyc.a pozatym skad wiesz ze przez dlugi okres niepowsytana nowe dobre kanaly?wlasnie kanalow nowych bedzie zapewne sporo nawet w czasie kryzysu :) w sieci VECTRA jest wiekszosc kanalow ktore sa w UPC ,niema okolo 20 z tych lepszych np. TV 1000,HISTORY CHANNEL oraz kilkunastu inych kanalow ,zato jest EUROSPORT HD,DISNEY CHANNEL,noi co dla wielu itak atrakcyjny SCI FI CHANNEL,pozatym pakiet kanalow erotic i kanaly niemieckie.widac ze w tej sieci cos sie dzieje nie to co obecnie nadal w UPC jakas zupelna dretwica.od takiej najwiekszej sieci UPC trzeba wymagac duzo wiecej.
 
 
hopsia 
easy master

Dołączył: 30 Sty 2009
Posty: 47
Wysłany: 11-05-2009, 13:23   

Ja nie napisałem że jestem zadowolony z UPC!Sport mnie mniej interesuje ale mistrzostwa i olimpiady oglądam nie tylko w piłce nożnej.Jak pisałem wcześniej chyba was obraz interesuje więcej niż zawartość programowa takie Discovery HD obejrzysz przez tydzień wszystko i póżniej zostanie ci tylko obraz HD to samo MTV muzyki jak na lekarstwo.A jak już widzę Disney Channel no to nie wiem kto na tym forum pisze czy dzieci czy dorośli.Parę lat do tyłu myślałem tak samo jak wszyscy dlaczego niema w UPC wszystkich programów i C+.Jak teraz mam, to mało co oglądam więc chciałem zapytać na ponad sto programów ile oglądacie tak naprawdę.Jak ktoś ogląda film na jakimś programie oprócz TVP1,2 to mnie śmieszy, bo po obejrzeniu musiałbym brać relanium przed snem przez te reklamy.Tak jak pisałem wcześniej dlaczego muszę brać całą paczkę np HBO jak to są tylko klony programów a nie mogę jednego HD.Telewizja N namieszała z kanałami HD ale oni też nic nowego nie wprowadzają z HD bo nic niema.

[ Dodano: 13-05-2009, 18:46 ]
Tu jest wyjaśnienie do tego co mówiłem http://media2.pl/media/51...o-poprawki.html
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,25 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: