Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Vectra
Autor Wiadomość
catchycat 
easy master


Dołączyła: 28 Wrz 2009
Posty: 28
Wysłany: 31-10-2009, 19:59   

Czy wyjdę na kretynkę i ignorantkę jak powiem, że pierwszy raz słyszę o Multimedia Polska !?

Specjalnie wyszukałam ich w necie, żeby nie odstawać od reszty no i rzeczywiście macie rację net mają kiepski, ale ofertę kanałową nie taką najgorszą w sumie podobną do reszty, ale sorki nie za taką kasę, a zresztą już się przekonałam do ofert 2 w 1 i 3 w 1 - wygodniejsza opcja.
 
 
seven of nine 
ultra master


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 24 Mar 2008
Posty: 1339
Skąd: Sopot
Wysłany: 01-11-2009, 10:48   

catchycat napisał/a:
Czy wyjdę na kretynkę i ignorantkę jak powiem, że pierwszy raz słyszę o Multimedia Polska !?

Nie, dlaczego.Osobiscie na tym forum pojawiaja sie informacje,o ktorych sama nie wiedzialam i dopiero teraz do mnie splywaja.Spokojnie- nikt na owym forum nie uzna cie za kretynke. :mrgreen:
 
 
L0b0 
light master


Dołączył: 22 Wrz 2009
Posty: 85
Skąd: Warszawa
Wysłany: 01-11-2009, 19:21   

Fakt-też nie jestem ze wszystkim na bieżąco, dlatego na forum można nauczyć wielu nowych rzeczy, o których wcześniej nie miało się pojęcia :mrgreen:
_________________
  brak
 
Dagii 
Klikacz


Dołączyła: 23 Wrz 2009
Posty: 15
Wysłany: 01-11-2009, 20:49   

catchycat napisał/a:
Czy wyjdę na kretynkę i ignorantkę jak powiem, że pierwszy raz słyszę o Multimedia Polska !?


wiesz, ja też informacjami o szybkości łącza i cenach u różnych operatorów raczej nie rzucam z rękawa, jak gdzieś o czymś przeczytam, to sprawdzam w necie. wujek google pomaga w każdej sytuacji ;)
zresztą przed tym jak się decyduję na coś, to muszę to sprawdzić, bo moja ufność do użytkowników forum jest ograniczona. tak samo robiłam przy zamawianiu vectry, przeczytałam opinię na jakimś forum, wygooglałam, zrobiłam małe śledztwo i dopiero wtedy podjęłam decyzję :D
a Twoje śledztwo w sprawie Multimedia jak widzę zakończyło się lekką krytyką tego operatora :P
_________________
 
 
karuzela 
Klikacz


Dołączyła: 30 Wrz 2009
Posty: 14
Skąd: Warszawa
Wysłany: 01-11-2009, 22:59   

Dagii napisał/a:

wiesz, ja też informacjami o szybkości łącza i cenach u różnych operatorów raczej nie rzucam z rękawa, jak gdzieś o czymś przeczytam, to sprawdzam w necie. wujek google pomaga w każdej sytuacji ;)


Przydałaby się jakaś porównywarka ofert, a tak to trzeba się opierać na cudzym doświadczeniu wyszperanym w necie.
_________________
 
 
L0b0 
light master


Dołączył: 22 Wrz 2009
Posty: 85
Skąd: Warszawa
Wysłany: 02-11-2009, 18:58   

Dagii napisał/a:

W ogóle to trzeba zacząć od tego, że 6mb/s to, o ile dobrze się orientuję, max w Multimedia...

Też racja, Multimedia w szybkich łączach są jeszcze bardziej zacofane niż Aster, a to się rzadko zdarza ;) . Z drugiej strony jak jakaś starsza osoba potrzebuje neta, żeby tylko odebrać maila raz na kilka dni i przeczytać codzienne wiadomości to taki z ograniczeniami też nie byłby zły. Tylko ile mamy takich osób wymagających przedpotopowego neta?
_________________
  brak
 
catchycat 
easy master


Dołączyła: 28 Wrz 2009
Posty: 28
Wysłany: 03-11-2009, 12:51   

heheh....detektywa, no ale śledztwo mu się opłaciło bo wygląda na zadowolonego z Vectry :P

Ale to prawda wujek google prawdę Ci powie.

Co do wolnego łącza to nie zależnie od tego do czego takiego łącza potrzebuje (czy tylko do sprawdzania poczty czy do innych "bajerów") to ja współczuje. Nie wytrzymałabym jakby mi się poczta wczytywała tak jak to jest w niektórych hotsptach.
 
 
seven of nine 
ultra master


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 24 Mar 2008
Posty: 1339
Skąd: Sopot
Wysłany: 03-11-2009, 13:59   

catchycat napisał/a:
Ale to prawda wujek google prawdę Ci powie.

Ja wolam na niego,, dziadek'' albo ,, stary wyga'' :mrgreen:

[ Dodano: 03-11-2009, 14:00 ]
catchycat napisał/a:
Co do wolnego łącza to nie zależnie od tego do czego takiego łącza potrzebuje (czy tylko do sprawdzania poczty czy do innych "bajerów")

Czyli? :twisted:
 
 
L0b0 
light master


Dołączył: 22 Wrz 2009
Posty: 85
Skąd: Warszawa
Wysłany: 03-11-2009, 18:57   

Teraz Ty jesteś detektywem ;) . Może ona korzysta z łącza do jakiś wstydliwych rzeczy i nie chce się przyznać :P . A tak poważnie to fakt, że człowiek łatwo przyzwyczaja się do lepszego i teraz nie wyobrażam sobie łącza 1Mb albo mniej. W porównaniu z Asterem teraz net chodzi na tyle szybko, że nie trzeba czekać na otwarcie strony, a film ściąga się w 15-20min, zamiast 2-3 godz. To się nazywa komfort korzystania z sieci, bez zbędnego stresu i wkurzania się ;)
_________________
  brak
 
seven of nine 
ultra master


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 24 Mar 2008
Posty: 1339
Skąd: Sopot
Wysłany: 03-11-2009, 20:23   

L0b0 napisał/a:
Może ona korzysta z łącza do jakiś wstydliwych rzeczy i nie chce się przyznać

Np. kupowania z Mango :mrgreen:
L0b0 napisał/a:
film ściąga się w 15-20min, zamiast 2-3 godz. To się nazywa komfort korzystania z sieci, bez zbędnego stresu i wkurzania się

Zgadza sie.
Ostatecznie z niecierpliwoscia czekam na wejscie Vectry do 3city. :mrgreen:
 
 
seven of nine 
ultra master


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 24 Mar 2008
Posty: 1339
Skąd: Sopot
Wysłany: 04-11-2009, 14:48   

catchycat napisał/a:
tak już na serio to ja często oglądam TV on-line i niestety to ma swoje wymagania i nie chce sobie nawet wyobrażać ile by to trzeba było cierpliwości, żeby cokolwiek na łączu 512kb/s obejrzeć

Yhmy....to jedziemy na jednym wozie.. :shock:

[ Dodano: 04-11-2009, 14:50 ]
catchycat napisał/a:
No to mi pojechaliście po całości MANGO!? to jak ja się teraz na forum pokaże jak to się rozniesie

Juz i tak wszyscy wiedza... :mrgreen:
 
 
Mariuszek 
light master

Dołączył: 30 Mar 2009
Posty: 105
Wysłany: 05-11-2009, 15:55   

wie ktoś może powiedz gdzie jest vectra jakich miastach może mi powiedz liste. :D
_________________
 
 
 
seven of nine 
ultra master


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 24 Mar 2008
Posty: 1339
Skąd: Sopot
Wysłany: 06-11-2009, 20:12   

Mariuszek napisał/a:
wie ktoś może powiedz gdzie jest vectra jakich miastach może mi powiedz liste.

Wejdz na strone netowa Vectry. :mrgreen:
 
 
chelseaadam 
easy master

Dołączył: 12 Mar 2010
Posty: 21
Wysłany: 20-03-2010, 16:30   

Wie ktoś może kiedy Vectra pojawi się w Gdańsku i przedmieściach Gdańska? Mają bardzo fajną ofertę.
 
 
poziomka 
easy master

Dołączyła: 24 Lut 2010
Posty: 23
Wysłany: 24-03-2010, 16:13   net

o vectrze slyszalam glownie w tych wiekszych miastach, ale nie wiem jak jest z mniejszymi miejscowosciami, tez jestem ciekawa jak jest z zasiegiem, ale chyba warto jeszcze troszke poczekac , bo sa stosunkowo krotko na rynku, na pewno beda sie rozwijac. Ceny maja dosc atrakcyjne ,ale na stronie widnieje zapis ze oferta ograniczona terytorialnie I w zaleznosci od mozliwosci technicznych. Wiec chyba lepiej wziac cos co juz jest nieco dluzej na rynku. Neostarada jest teraz w promocji -69 zl/ 6mb . Ostatnio mozna bylo wziac na probe, wiec moze jest to aktualne, jak ktos mieszka na obrzezach to moze chociaz przetestowac .
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,17 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: