Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
BitTorrent a uTorrent Problem!
Autor Wiadomość
dziabaq 
plus master


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 05 Maj 2006
Posty: 433
Wysłany: 03-02-2009, 08:23   

Cytat:
Sytuacja wygląda tak , mamy tutaj użytkownika który zadał konkretne pytania w dziale P2P i nagle bez ostrzeżeń wyskakuje nam tu jakiś dziobak obrońca uciśnionych kompani muzycznych/filmowych z pretensjonalnym stekiem bzdur i uprzedzeń do tego pana, którego nota bene nie zna.


Ludzie umieją czytać - po co ta recenzja???
Po co te epitety o inteligencji??

Widzę że niektórzy nie umieją wyrazić się merytorycznie tylko zaraz się napinają na bluzgi i obrażanie innych, cóż kultury brakuje.....

A co się tyczy mojego postu, to ja wam nie zabraniam ściągać, pobierajcie sobie co chcecie. Ja tylko napisałem że moim zdaniem sie nie opłaca ( taka sugestia ) a każdy ma wolną wole i zrobi co chce.

Marku

To prawda że mój post nie pasuje do pierwotnego więc już nie będę zabierał głosu w tym temacie.

Pozdrawiam wszystkich....

:)
 
 
Marex55 
light master

Dołączył: 13 Sty 2009
Posty: 98
Skąd: Brzeg
Wysłany: 03-02-2009, 14:45   

* Kupowanie kompa za 3.000zł bez systemu a później instalowanie na nim pirackiego Windowsa zamiast Linuxa to jest dziadowanie ( żal było 280zł wyłożyć )

zgadza sie

* Ściąganie pirackiej gry, podczas gdy oryginał kosztuje 50 - 70zł to jest dziadowanie.

nowe gry kosztuja w granicach 90-130, gry na np. ps3 powyzej 200, starych gier czesto w polsce nie mozna dostac i pozostaje tylko sciagniecie

* Ściąganie pirackiego filmu z netu, zamiast zapłacić 20zł i iść do kina - to jest dziadowanie.

nie mam czasu na kino, nie ma u mnie kina puszczajacego swiatowe premiery. btw co z serialami? mam czekac pare lat az dojda do Polski czy moze zamawiac z usa boxsety zeby sobie obejrzec to co leci w publicznej tv?

*Niestety w Polakach jest jakaś taka cwaniacka żyłka ( bardzo z tego powodu cierpię ) woli taki ukraść żarówkę z piwnicy zamiast pójść i kupić ( ta sama zależność co w przypadku netu )

bzdury piszesz porownujac to do kradziezy niestety takich oszolomow jak ty jest wiecej i dlatego w tym chorym kraju "piractwo" (chociaz smiesznie to brzmi bo gier wala sie pelno po rapidsharach i tego typu serverach - wystarczy raz kliknac i jestes piratem :d) stoi na rowni ze skatowaniem kogos na ulicy albo i wyzej.

hint zajmij sie soba.

ps. oryginalow mam wiecej niz Ty
 
 
egefege 
plus master

Dołączył: 19 Mar 2005
Posty: 508
Skąd: Warszawa (Gocław-Iskra)
Wysłany: 04-02-2009, 10:02   

dziabaq pozwalam ci skopiowac mojego mercedesa nic mi nie ukradniesz dalej bede go mial :) problem lezy gdzie indziej taki czlek dumnie zwany artysta wydaje plyte i chce za nia 50 zl ma do tego prawo to jego praca ale k... gdy sie okazuje ze na 15 utworow 1 lub 2 utwory nadaja sie do sluchania reszta to jakies gnioty lub odswierzanie starych wersji ? oszukal mnie na 50 zl czyli okradl mnie przypuszczam ze do tego podstepem bo mialem prawo przypuszczac ze cala plyta bedzie fajna, kto mi przyjmie w sklepie plyte rozpakowana i przesluchana bo powiem ze mnie oszukali i to gnioty nie muzyka jak bede chial ja zwrocic - nikt, mojego ulubionego artysty wszystkie cd mam orginalne bo nie widze powodu czemu mam mu nie dac zarobic, osobiscie wole sciagnac te pliki z netu i wyslac mu przekazem kase a nie wytworni, ale taka Sara May co mam zrobic z jej plyta bo to wlasnie gniot i sklep nie chce jej przyjac, artysci w porozumieniu z wytworniami okradli mnie, sprawa z filmami ide do kina co widze 15 minut reklam ja place za obejzenie filmu nie reklam, reklamy dystrybutora filmow w tv pokazuja najlepsze sceny a gdy obejze film w kinach okazuje sie ze to gniot jakis, ostatni film widzialem w kinie to Michael Clayton po zlaniu mnie w kasie gdy zazadalem zwrotu polowy pieniedzy za 15 minut reklam i wprowadzenie prze dystrybutora w blad stwierdzam ze kina w porozumieniu z dystrybutorami to tez zlodzieje,kto mi odda za bilet lub zwruci polowe - nikt ? wiele programow ma wersje trial wtedy patrze triala i podoba mi sie program, odpowiada mi kupuje go, a co z muzyka jak moge odsluchac plyte zeby potem sie nie okazalo ze wywalilem pieniadze w bloto, kupuje czyste nosniki danych, urzadzenia magazynujace, papier do drukarki a ile osob na tych plytach nagrywa prywatne zdjecia filmy z wakacji ? mimo to artysci chetnie biora oplate od czystych nosnikow mimo ze nie jest na plytach nagrany zaden pirat, w ten sposob traktuja kazdego jak pirata, powiem wiecej jedni i drudzy okradaja sie na wzajem moze zacznij najpierw od swoich kumpli pseudo artystow a potem nazywaj innych zlodziejami, dlatego teraz moja muzyka pochodzi glownie z jamendo.com odkrylem ta strone dzieki Markowi - dzieki Marku jest tam wiele swietnej i darmowej muzyki z wielu gatunkow, gdy robie donacje artyscie wystawiajacemu muzyke na jamendo wiem ze warto zrobic ta donacje, a ci pseudo artysci niech popracuja nad soba a potem dra morde
_________________
 
 
KeFaS 
ultra master

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 25 Lut 2006
Posty: 1286
Wysłany: 04-02-2009, 11:28   

Co do okradania to najwięcej kradną politycy, bo zabierają nam ponad tą 1/5 od wszystkiego na co wydajemy. To jest wszystko układ! Paranoja jakaś. :)
 
 
Marek 
Moderator



Pomógł: 241 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 7120
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 04-02-2009, 18:11   

Cytat:
Co do okradania to najwięcej kradną politycy, bo zabierają nam ponad tą 1/5 od wszystkiego na co wydajemy.
poprawka, ponad 4/5
  marekd@jabberpl.org
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,17 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: