Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
chello nieprzyspiesza ale zwalnia !!
Autor Wiadomość
cwieku 
Klikacz

Dołączył: 08 Maj 2005
Posty: 16
Wysłany: 08-05-2005, 19:45   chello nieprzyspiesza ale zwalnia !!

wiec tak mam chello light od stycznia do konca maja jeszcze 512 kb/s a potem 1 mb/s ale co ztego juz prawie koniec maja a ja od jakis dwuch tygodni mam cige lagi niewiem czego zrobilem formata nic niepomoaga myslałem ze sie ustabilizuje no ale niestety zwracam sie z wielko prosbo do was o co chodzi wczesniej około miesiac temu niemialem zastrzezen do chello wszystko bylo pieknie jeszcze zwiekszona przepustownosc za te sama cene Życ nieumierac a tak naprawde mam nie 512 ale od 250 do 350 niewiec od dwuch tygodni lekka przesada prosze powiedzcie co zrobić :| za wszelkie błedy interpunkcyjne i ortograficzne przepraszam :]
 
 
Przemek 
light master


Dołączył: 20 Gru 2004
Posty: 125
Wysłany: 08-05-2005, 20:18   

cwieku, nie jesteś jedyny. Od pewnego czasu spora część osób obserwuje znaczne pogorszenie działania internetu, porozglądaj się po forum. :wink:
_________________
 
 
 
Lukassuss 
light master


Dołączył: 07 Maj 2005
Posty: 148
Skąd: Warszawa
Wysłany: 09-05-2005, 20:36   

dokładnie - ja i wielu innych mamy ten sam problem - ostatnio forum pełne tego typu tematów.

Chyba chłopaki z UPC rozkręcili na maxa akcję zwiększania możliwości łącz... :evil:

Pozdrawiam i życzę cierpliwości, tak jak mi ktoś już życzył :wink: ...
 
 
Elixir 
Klikacz

Dołączył: 28 Kwi 2005
Posty: 6
Wysłany: 09-05-2005, 21:28   

No coz... u mnie (3miasto) internet dzis (9 maja) tez kiepsko dziala, wczesniej wszystko OK.
 
 
antoni555 
classic master


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 27 Lis 2004
Posty: 265
Skąd: Warszawa - Mokotów
Wysłany: 10-05-2005, 13:23   

Nooooo... Już mi chyba przyspieszyli na dobre... Oto co przed chwilą zobaczyłem Your line speed:

1993.2 Kbps

244.3 K bytes/sec

Mam nadzieję, że to już koniec mojej nerwówki :)
_________________
 
 
 
bodwick 
light master


Dołączył: 02 Maj 2005
Posty: 55
Wysłany: 16-05-2005, 16:31   

Dolaczam sie do postu.. u mnie p2p dzialaja jak zwykle, ftp tez w miare smiga, ale http wlecze sie niemilosiernie :( . De facto kiedys z limitem mi podobnie albo nawet lepiej strony dzialaly. O pograniu w cokolwiek przez siec (moze oprocz mudow i turowek :P ) zaczynam juz tylko wspominac bo nie starczy mi nerwow przy tych pingach. Chlopaki z chello moze rzeczywiscie "podwyzszaja predkosc" ale jakosc leci na lep, na szyje :( . Na poczatku uzytkowania bylem zachwycony chellosem i polecalem znajomym ale od kiedy zaczela sie ta akcja "przyspieszania" pociac sie mozna .. za taka siec placic nie zmaierzam wiec umowy przedluzac poprostu nie bede. Siec bez komfortu uzytkowania - to ja dziekuje :cry: . No starczy tych gorzkich zali.. pozdro wszystkim i walczcie o swoj necik. :wink:
 
 
SiNuS 
plus master


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 27 Lut 2005
Posty: 375
Skąd: Kraków
Wysłany: 17-05-2005, 08:40   

Ależ masz problem... dla http włączasz proxy (icm'u) i po sprawie.
Poza tym, te cyrki z przyspieszaniem mają się skończyć
z początkiem czerwca, więc chyba trochę za bardzo
w gorącej wodzie jesteś kąpany 8)
 
 
bodwick 
light master


Dołączył: 02 Maj 2005
Posty: 55
Wysłany: 17-05-2005, 13:22   

W sumie masz racje.. trudno sie z Toba nie zgodzic sinusie.. no ale.. nie po to zaciksam studenckiego pasa zeby smigac jak na modemie - masz za duzo kasy - Twoj problem, ale niektorzy nie sa jeszcze finansistami i jak placa to ZADAJA. Jak wepchna Ci stara kielbase w sklepie to bedziesz dalej tam chodzic na zakupy liczac ze pewnego pieknego dnia zalapiesz sie na swieza? :P

Adie :roll:
 
 
SiNuS 
plus master


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 27 Lut 2005
Posty: 375
Skąd: Kraków
Wysłany: 17-05-2005, 16:00   

bodwick napisał/a:
W sumie masz racje.. trudno sie z Toba nie zgodzic sinusie.. no ale.. nie po to zaciksam studenckiego pasa zeby smigac jak na modemie

Jak wyczerpałeś limit to Twój problem :P
jeśli nie, to jesteś nie tylko studentem, ale
również ogrodnikiem, bo zwyczajnie przesadzasz 8)
"u mnie p2p dzialaja jak zwykle, ftp tez w miare smiga"

bodwick napisał/a:
Jak wepchna Ci stara kielbase w sklepie to bedziesz dalej tam chodzic na zakupy liczac ze pewnego pieknego dnia zalapiesz sie na swieza? :P


"u mnie p2p dzialaja jak zwykle, ftp tez w miare smiga"
- więc wysil się bardziej i zapodaj lepszą analogię :P
 
 
bodwick 
light master


Dołączył: 02 Maj 2005
Posty: 55
Wysłany: 17-05-2005, 19:28   

Jakbym "wyczerpal limit" to bym nie jojczyl, a ze mam pobrane jakies 5gb tylko to mnie to zdziebko irytuje jak od poczatku "wieeelkiej akcji przyspieszania" nie moge sobie w nic pograc przez siec.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,23 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: