Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
skąd się biorą problemy z torrentami
Autor Wiadomość
omufo 
plus master

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 11 Maj 2008
Posty: 318
Skąd: Warszawa
Wysłany: 20-12-2008, 15:22   

Omg... Nie wiem już jakimi słowami mam określić to, co robi UPC. Dzwoniłem, pisałem maile, walczyłem o odblokowanie torrentów. W ostatnim mailu napisałem nawet, że zapraszam ich technika (za którego oczywiście zapłacę, jeśli usterki nie będzie), odpalimy torrenta na jego/moim komputerze, podpiętym do modemu UPC, a po chwili przełączymy się na łącze Aster, które za pomocą wifi udostępni mi sąsiad, co bezsprzecznie wykazałoby, że UPC blokuje sieć P2P. A oto bardzo mądra, ostatnia odpowiedź pana Dominika F.:

"Szanowny Panie,

Dziękuję za nadesłaną informację.

Wyjaśnię jednocześnie, że podczas ewentualnej wizyty pracownika sprawdzana będzie jedynie przepustowość sieci nie zaś działanie programów P2P.

W przypadku dalszych pytań proszę o kontakt telefoniczny z Ogólnopolskim Biurem Obsługi Klienta (0801-94 94 80) lub mailowy."

Jedna wielka kpina. Sieć P2P jest składową internetu, który mi świadczą i w przypadku niepoprawnego jej funkcjonowania mam prawo walczyć o naprawę. Gdyby nie fakt, że po świętach i tak zabierają TV Trwam i wypowiadam umowę, napisałbym pewnie do UKE, a tak to cóż... Mają frajdę, że przez miesiąc blokować będą P2P frajerowi, który im ustąpi zamiast walczyć do końca.
 
 
 
Cappo 
plus master

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 28 Lut 2008
Posty: 536
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 20-12-2008, 16:52   

Dziś dostałem zaproszenia od kumpla na na torrentleech.pl totalna porażka mam problemy żeby nawet się podłączyć do trackera przy rozpoczęciu ściągnia, po wielu próbach wkońcu udało mi się podłączyć, ale połącznie jest zrywane po kilku minutach a ponowne podłączenie graniczy z cudem :evil: :evil: w tym samym czasie do PT jestem podłączony non stop.

omufo napisał/a:
Wyjaśnię jednocześnie, że podczas ewentualnej wizyty pracownika sprawdzana będzie jedynie przepustowość sieci nie zaś działanie programów P2P.
to są ......................... jakieś kpiny, przecież nie reklamujemy przepustowości łącza (swoją droga są to łaczą do iluś tam mb/s i technik może powiedzieć że transfer jest ok a może być to nawet i 50% łącza) tylko działanie P2P, oni mają już ludzi totalnie w dupie, przypomina mi to podejście do klienta jak w PRLu.
 
 
Marek 
Moderator



Pomógł: 241 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 7120
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 20-12-2008, 17:36   

omufo, zapraszając technika nie pisz mu z góry, że chcesz odpalać torrenty na jego komputerze - lepiej podaj adresy z którymi nie mogłeś się połączyć.
Cytat:
Jedna wielka kpina. Sieć P2P jest składową internetu, który mi świadczą i w przypadku niepoprawnego jej funkcjonowania mam prawo walczyć o naprawę.

Dlatego w ogóle o niej nie wspominaj - napisz że internet całkiem nie działa, dopiero później gdy już wezmą się na miejscu za sprawdzanie co jest grane zatrześniesz drzwi i oświadczysz, że dla Ciebie internet = p2p bo z niczego innego nie korzystasz a internet u nich wykupiłeś tylko dla torrentów. Wtedy nie będą mieli wyjścia.


Przy okazji - u mnie jak zawsze wszystko działa, łączy się do trackerów zatoki piratów natychmiast, nic nie zrywa ściąga z maksymalną prędkością.
  marekd@jabberpl.org
 
omufo 
plus master

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 11 Maj 2008
Posty: 318
Skąd: Warszawa
Wysłany: 20-12-2008, 19:11   

Marek

Dzięki, że starasz się pomóc, ale ja zamieściłem jedynie ostatnią odpowiedź, gdzie wyraźnie napisali co technik będzie sprawdzał i że nie będzie to P2P, a jedynie przepustowość. Dzięki temu praktycznie uniemożliwili udowodnienie, że blokują niektórym P2P. Kilka maili wcześniej napisali takie oto ciekawostki:

Tu pierwsza ciekawostka. To była odpowiedź na stwierdzenie, że przy podłączeniu do Aster od sąsiada czy TP w domu (jak już kiedyś pisałem w Wawie tylko studiuję) łączy mnie z ok. 100-150 seedami/peerami, a w UPC nie mogę uzyskać liczby większej niż 10, co niejako przekłada się na marne transfery (nie zawsze w tych 8 osobach trafi się ktoś, kto zapcha moje 10mb):

"Niestety, nasza firma nie jest administratorem sieci typu P2P. Nie mamy wpływu na to, że w danym momencie nie łączy się Pan z którąś z osób udostępniających plik w tych sieciach."

A ta odpowiedź to już sama poezja. Konsultant przeszedł sam siebie. Kolejny raz popisał się pan Dominik F.:

"Niestety, nie jesteśmy w stanie zagwarantować Panu prawidłowości działania sieci typu P2P."

Jestem pewien, że z takim jawnym przyznaniem się do olewki klienta coś mógłbym zrobić, ale jak już wcześniej napisałem chyba dam sobie spokój. Teraz i tak jestem na cały czas świąt w domu, a jak wrócę do stolicy to już nie będzie TV Trwam więc wypowiem umowę... Ale maile, które być może pomogą innym chętnie udostępnię.

edit: W sumie odnosząc się do mojego poprzedniego posta to trudno się dziwić odpowiedzi UPC. Odsłoniłem karty na samym początku. Napisałem, że mam możliwość skonfrontowania jakości UPC z siecią Aster, a oni, wiedząc że P2P blokują i wyjdzie na moje przestraszyli się i powiedzieli, że technik sprawdzi tylko przepustowość.
 
 
 
Marek 
Moderator



Pomógł: 241 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 7120
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 20-12-2008, 20:04   

O przepustowości w ogólne nie powinno być mowy bo na tej podstawie nie można udowodnić zupełnie niczego. Zresztą sami podkreślają, że nie gwarantują żadnych przepustowości.

Jednak masz pewne adresy z którymi chcesz się połączyć i przesłać jakieś dane (to jakie to dane nie może ich obchodzić) jeśli nie można nawiązać połączenia, jest ono zrywane lub po drodze giną jakiś pakiety oznacza to awarię.
To jakim programem się łączysz nie powinno mieć dla nich znaczenia. Zgłaszasz są problemy z przy połączeniach z ...... (i tu lista) ....
Jeśli ktoś kto ma to sprawdzać nie chce używać innego programu niż twój jego wybór, Ty mówisz tylko proszę się połączyć z adresem i wykonać taką a taką operację (np pobrać plik) czy sobie w tym celu użyją jakiegoś klienta bittorrenta, netcata czy nawet będą z palca wpisywać zawartość wszystkich pakietów ich wybór.

Oczywiście wynik może być też taki, że nie uda się z czymś połączyć ale technik jednoznacznie pokaże Ci że akurat w tym przypadku problem leży gdzieś poza ich siecią - dlatego lepiej przygotować sobie długą listę różnych miejsc do sprawdzenia.

Osobiście uważam, że lepiej korzystać z programów stworzonych specjalnie do testowania działania łącz, odowiedź jest natychmiast i nie trzeba niczego ściągać.
  marekd@jabberpl.org
 
KeFaS 
ultra master

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 25 Lut 2006
Posty: 1286
Wysłany: 20-12-2008, 22:17   

Taka dygresja do aktualizacji/podłączania się do trackerów - jeżeli co chwila aktualizujecie tracker i ponawiacie połączenie to po jakimś czasie automatycznie zostaniecie zablokowani na jakiś czas. Po prostu to powoduje obciążenie serwera, z którego korzysta bardzo dużo osób, dlatego są nałożone ograniczenia. Szczególnie na PT jest to dość mocno "pilnowane" i po zbyt dużej ilości aktualizacji jest nawet automatycznie blokowany dostęp do strony na godzinę lub dłużej. Wystarczy poczytać ich forum, żeby się tego dowiedzieć. Poza tym i tak przy każdej aktualizacji są też aktualizowane statystyki DL/UL, a jeżeli akurat w danej chwili tracker jest przeciążony to wystarczy za 5 minut (ale nie za 5 sekund) spróbować ponownie, a jeżeli nie musicie wyłączać w tym momencie klienta to przy następnej automatycznej aktualizacji klienta powinno być OK. Jeżeli rzeczywiście UPC blokowałby całkowicie dostęp do trackerów to w ogóle nie moglibyście się do nich podłączyć. Kilka osób chyba tak ma lub miało, więc wtedy wskazana jest reklamacja łącza i zastosowanie się do wskazówek Marka.
 
 
Pio69 
light master

Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 103
Wysłany: 20-12-2008, 23:07   

Tak dla wiadomości info z UOKiK

"KARY PIENIĘŻNE ZA NARUSZENIE ZBIOROWYCH INTERESÓW KONSUMENTÓW – WYJAŚNIENIA
Obecna ustawa o ochronie konkurencji i konsumentów dała Prezesowi UOKiK nowe narzędzie w walce z przedsiębiorcami naruszającymi zbiorowe interesy konsumentów – możliwość nakładania kar finansowych. Maksymalna wysokość sankcji, podobnie jak w przypadku praktyk ograniczających konkurencję, nie może przekroczyć 10 proc. przychodów przedsiębiorcy w roku poprzedzającym wydanie decyzji.
Zwiększeniu transparentności w zakresie metodologii ustalania sankcji służą przygotowane właśnie wyjaśnienia w sprawie kryteriów wyznaczania wysokości kar pieniężnych nakładanych za naruszenie zbiorowych interesów konsumentów. W ocenie Urzędu informacje te pozwolą przedsiębiorcom na samodzielne, wstępne oszacowanie kary, którą mogłoby być zagrożone naruszenie przez nich prawa.
Projekt wytycznych przekazujemy Państwu do konsultacji. W przypadku jakichkolwiek uwag bardzo prosimy o przesłanie ich na adres ddk@uokik.gov.pl do 15 stycznia 2009 roku. Przygotowany dokument będzie stosowany przez UOKiK – wysokość kar pieniężnych będzie ustalana w oparciu o zamieszczone w wyjaśnieniach kryteria."


Trzeba poczekać a potem spróbować złożyć kilka skarg na UPC za działanie i wykorzystywanie dominującej pozycji przy składnaiu reklamacji ich obsługi itp.

Co najbardziej ich zaboli - jakaś wysoka kara finansowa - trzeba teraz tylko napisać jakiś ładny wzór takiego zgłoszenia do UOKiK i umieścić go na stronie :P

[ Dodano: 20-12-2008, 23:15 ]
KeFaS,

a jest pytanie dlaczego jest tracone połączonie z trakerem?? nie korzystam z torrentów ale u mnie na DC + wygląda to tak

[23:01] *** Połączony
[23:01] <Chii> This Hub Is Running Version 0.9.8d-RC2 hosted by DCHost.eu (Thursday September 13 2007) of VerliHub[RunTime:1days 9hours ].
[23:01] <Chii> This hub is enhanced by plugman for Verlihub.
[23:05] *** Istniejące połączenie zostało gwałtownie zamknięte przez zdalnego hosta.
[23:05] *** Łączenie z tarnowhub2.pl...

i następuje stałe rozłaczanie z hubami - co sąprzeciążone
 
 
Cappo 
plus master

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 28 Lut 2008
Posty: 536
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 20-12-2008, 23:28   

KeFaS, tylko czemu nagle na początku grudnia sporo osób ni z tego ni z owego wystąpiły problemy i potem nagle znikły (w zależności od trackera) . W chwili obecnej nie mam żadnych problemów z PT, problem dotyczy kilku innych trackerów - które wg mojej opinii mają niższy priorytet od innych i stąd problemy z połączeniem. Od początku jak mam chello (koniec września) torrenty zawsze działały dobrze nie miałem żadnych problemów, nic nie zmieniałem (jaki wszyscy pozostali) a problem nagle wystąpił powiedziałbym masowo.

KeFaS napisał/a:
Poza tym i tak przy każdej aktualizacji są też aktualizowane statystyki DL/UL, a jeżeli akurat w danej chwili tracker jest przeciążony to wystarczy za 5 minut (ale nie za 5 sekund) spróbować ponownie, a jeżeli nie musicie wyłączać w tym momencie klienta to przy następnej automatycznej aktualizacji klienta powinno być OK

Tak się składa że na PT często nie naliczało uploadu, jeżeli nie było połączenia z trackerem. Zresztą dziś dostałem zaproszenie na tracker, pierwszy raz chiałem coś pobrać i przez dobrą godzine nie mogłem się połączyć z trackerem (raz tylko dałem aktualizacje ręczną) po tym jak w końcu udało się połączyć, po 5 miutach straciłem podłączenie. Kumpel który ma tam konto dłużej też ma chello i mówił że ostatnio ma tak samo.


Pio69, mi np DC++ działa bez problemów (zainstalowałem teraz dla testu) choć może znów przestanie działać po tym jak się pochwiliłem,już raz tak było że pisałem że u mnie jest ok a nastepnego dnia nagle nie mogłem się podłączyć do hubów.
 
 
omufo 
plus master

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 11 Maj 2008
Posty: 318
Skąd: Warszawa
Wysłany: 21-12-2008, 09:04   

Marek.

ponownie dzięki za pomoc. Po świętach pomyślę co z tym fantem zrobić. Będzie mi się chciało z nimi bawić to technika wezwę i zrobię tak, jak opisałeś. Nie będzie to jak najszybciej uderzę do ich biura i wypowiem umowę. Jedno mnie tylko martwi. Załóżmy, że w kolejnym mailu/telefonie napiszę, że w moim odczuciu nie działa sprawnie internet i chciałbym, by sprawdził to ich technik w moim lokalu. Technik przychodzi, ja mówię że chodzi mi o P2P, bo tylko do P2P wykupiłem u nich internet (bo np. do stron, poczty mam bezprzewodowego blueconnecta). Dalej pozostają dość kontrowersyjne wg. mnie odpowiedzi w ich mailach:

1. "Wyjaśnię jednocześnie, że podczas ewentualnej wizyty pracownika sprawdzana będzie jedynie przepustowość sieci nie zaś działanie programów P2P."

Czyli co? Technik przyjdzie, odpali jakiegoś ftpa, wyjdzie prawie 10mb, skasuje 100zł za nieuzasadnioną wizytę... Szarpał się przecież z nim nie będę...

2. "Niestety, nie jesteśmy w stanie zagwarantować Panu prawidłowości działania sieci typu P2P."

Czyli co? Nawet jeśli przekonam jakimś sposobem, by sprawdził P2P to i tak ten wynik nic mi nie da...

UPC twardo broni się przed odblokowaniem P2P i w rozmowach z nimi niczego się już chyba nie uzyska. Najlepiej byłoby więc chyba uderzyć gdzieś wyżej (np. UKE), ale to już wymagałoby sporo czasu, którego ja chyba nie mam. Jak mam dla kilkunastu złotych i odblokowanego P2P na kilka tygodni (później znów zablokują i zabawa zacznie się od początku) bawić się z nimi około miesiąca to lepiej już chyba zerwać umowę z powodu TV Trwam i przejść do lepszej konkurencji, o której w chwili podpisywania umowy nie wiedziałem.

Niemniej jednak pozdrawiam wszystkich, dziękuję za podpowiedzi i życzę powodzenia w walce z tymi oszustami.
 
 
 
sabby7890 
Klikacz

Dołączył: 30 Gru 2008
Posty: 2
Wysłany: 30-12-2008, 10:48   

Mi też nie ściąga, tzn ściąga ale bardzo wolno - jednak problem istnieje chyba nie z winy UPC.

tommy@TommyPC:~$ ping inferno.demonoid.com
PING inferno.demonoid.com (62.149.24.72) 56(84) bytes of data.
64 bytes from demonoid.com (62.149.24.72): icmp_seq=1 ttl=55 time=65.3 ms
64 bytes from demonoid.com (62.149.24.72): icmp_seq=2 ttl=55 time=61.7 ms
64 bytes from demonoid.com (62.149.24.72): icmp_seq=3 ttl=55 time=63.4 ms
64 bytes from demonoid.com (62.149.24.72): icmp_seq=4 ttl=55 time=62.6 ms
64 bytes from demonoid.com (62.149.24.72): icmp_seq=5 ttl=55 time=64.8 ms
64 bytes from demonoid.com (62.149.24.72): icmp_seq=6 ttl=55 time=65.7 ms
64 bytes from demonoid.com (62.149.24.72): icmp_seq=7 ttl=55 time=62.4 ms
64 bytes from demonoid.com (62.149.24.72): icmp_seq=8 ttl=55 time=63.4 ms
64 bytes from demonoid.com (62.149.24.72): icmp_seq=9 ttl=55 time=62.8 ms
64 bytes from demonoid.com (62.149.24.72): icmp_seq=10 ttl=55 time=65.0 ms
64 bytes from demonoid.com (62.149.24.72): icmp_seq=11 ttl=55 time=63.1 ms

Tracker jest pingowalny i działa ok. Może to jest wina klienta torrentów? Transmission pod Linuksem nie działa w ogóle (2-3 kb/sek) i pokazuje 4 peerów, uTorrent pod WINE tak samo, natomiast na tym samym kompie Deluge uruchomione 10 sekund później nie dość że po paru sekundach łączy się do trackera i pokazuje 1004 rozsiewających to daje max łącza. Na deluge mam pełną prędkość po 5-6 minutach od rozpoczęcia pobierania, natomiast transmission pokazuje 2-3 kb/sek :| Oba programy mają wyłączone szyfrowanie, chodzą na porcie 6881 (ofc nie jednoczesnie). Transmission w wersji 1.42 działa bardzo źle, jednak 1.22 działa o wiele lepiej. Też kląłem na upc ale jak znalazłem deluge 0.5.8.9 wszystko zaczęło śmigać:) Deluge w nowszej wersji (1.0) nie działa, ale starsza działa bardzo dobrze. Może Markowi dobrze działa, bo ma jakąś starszą wersję ktorrent na kompie. Jak jest możliwość, spróbujcie ze starym uTorrentem.

PS. Pod Windowsem u brata też lipa, ale łączymy się przez router po przekierowaniu portów na jego kompa torrenty działają bardzo źle chociaż router ma tego samego publicznego ip. Ja się łączę spod Linuksa i tutaj działa to prawidłowo. Brat ma oryginalnego Windowsa XP Professional (ze studiów). Router Edimax.
 
 
KeFaS 
ultra master

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 25 Lut 2006
Posty: 1286
Wysłany: 30-12-2008, 14:43   

sabby7890, spróbuj zmienić klienta na rTorrent (w repozytorium Ubuntu powinna być jakaś świeża, stabilna wersja, a jak coś to wejdź na http://libtorrent.rakshasa.no , ściągnij źródła i skompiluj) i oczywiście zmień port, bo te "standardowe" 6881-6889 są przeważnie zblokowane na trackerach, ponieważ kiedyś (a może dalej tak jest, nie wiem, w każdym razie nie w UPC) różni ISP blokowali te porty, gdy mieli problemy z przeciążeniami łącz spowodowanymi P2P, ale na szczęście można je dowolnie zmieniać.
Oczywiście port(y) należy przekierować na routerze.

U mnie w tym momencie rTorrent ściąga maksymalnym transferem dla UPC Turbo, czyli 1.1MB/s z PT.

Co do pingów:

Kod:
kefas@PC-Linux:~$  ping inferno.demonoid.com
PING inferno.demonoid.com (62.149.24.72) 56(84) bytes of data.
64 bytes from demonoid.com (62.149.24.72): icmp_seq=1 ttl=53 time=68.9 ms
64 bytes from demonoid.com (62.149.24.72): icmp_seq=2 ttl=53 time=71.5 ms
64 bytes from demonoid.com (62.149.24.72): icmp_seq=3 ttl=53 time=69.8 ms
64 bytes from demonoid.com (62.149.24.72): icmp_seq=4 ttl=53 time=73.8 ms
64 bytes from demonoid.com (62.149.24.72): icmp_seq=5 ttl=53 time=71.2 ms
64 bytes from demonoid.com (62.149.24.72): icmp_seq=6 ttl=53 time=70.0 ms
64 bytes from demonoid.com (62.149.24.72): icmp_seq=7 ttl=53 time=70.1 ms
64 bytes from demonoid.com (62.149.24.72): icmp_seq=8 ttl=53 time=69.7 ms
64 bytes from demonoid.com (62.149.24.72): icmp_seq=9 ttl=53 time=72.4 ms
64 bytes from demonoid.com (62.149.24.72): icmp_seq=10 ttl=53 time=70.3 ms
64 bytes from demonoid.com (62.149.24.72): icmp_seq=11 ttl=53 time=71.7 ms
64 bytes from demonoid.com (62.149.24.72): icmp_seq=12 ttl=53 time=69.6 ms
64 bytes from demonoid.com (62.149.24.72): icmp_seq=13 ttl=53 time=81.8 ms
64 bytes from demonoid.com (62.149.24.72): icmp_seq=14 ttl=53 time=84.0 ms
64 bytes from demonoid.com (62.149.24.72): icmp_seq=15 ttl=53 time=69.8 ms
64 bytes from demonoid.com (62.149.24.72): icmp_seq=16 ttl=53 time=71.6 ms
64 bytes from demonoid.com (62.149.24.72): icmp_seq=17 ttl=53 time=71.3 ms
64 bytes from demonoid.com (62.149.24.72): icmp_seq=18 ttl=53 time=77.8 ms
64 bytes from demonoid.com (62.149.24.72): icmp_seq=19 ttl=53 time=70.1 ms
64 bytes from demonoid.com (62.149.24.72): icmp_seq=20 ttl=53 time=71.9 ms
64 bytes from demonoid.com (62.149.24.72): icmp_seq=21 ttl=53 time=70.6 ms
64 bytes from demonoid.com (62.149.24.72): icmp_seq=22 ttl=53 time=78.6 ms
64 bytes from demonoid.com (62.149.24.72): icmp_seq=23 ttl=53 time=71.3 ms

--- inferno.demonoid.com ping statistics ---
23 packets transmitted, 23 received, 0% packet loss, time 22088ms
rtt min/avg/max/mdev = 68.917/72.567/84.091/3.981 ms
 
 
Cappo 
plus master

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 28 Lut 2008
Posty: 536
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 30-12-2008, 15:37   

KeFaS, PT teraz jest najlepiej działającym trackerem, nie ma żadnych problemów a transfery zawsze były dobre :D

Mam teraz 7 torrentów ( 2 z trackera A , 5 z trackera B), pobrane już teraz tylko seeduje, na chwile obecną torrenty z trackera A czerwone, z trackera B 2 czerwone 3 zielone i o co tu chodzi?
 
 
Marek 
Moderator



Pomógł: 241 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 7120
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 30-12-2008, 16:37   

Cytat:
Może Markowi dobrze działa, bo ma jakąś starszą wersję ktorrent na kompie.
standardową z dystrybucji (czyli 2.2.1 )
  marekd@jabberpl.org
 
sabby7890 
Klikacz

Dołączył: 30 Gru 2008
Posty: 2
Wysłany: 30-12-2008, 19:07   

KeFaS:

Dopóki Deluge działa, nie będę nic zmieniać:P Działa na portach 6881-6889 i działa bardzo dobrze. Jednak uTorrent spod WINE i Transmission działają bardzo źle - uTorrent to mogę zrozumieć, może WINE nie jest dostatecznie dobre na obsługę sieci, ale Transmission mnie dziwi (co ciekawe, kiedyś dobrze działał).

Gdzies przy opisach bety transmission wyczytalem, ze ma problemy z peerami (cos w tym stylu) i dlatego pobieranie idzie wolno.
 
 
KeFaS 
ultra master

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 25 Lut 2006
Posty: 1286
Wysłany: 31-12-2008, 01:16   

Cappo napisał/a:
PT teraz jest najlepiej działającym trackerem, nie ma żadnych problemów a transfery zawsze były dobre :D


Wiem, dlatego go używam, ale Marek uparcie twierdzi inaczej. ;)

Tzn. z innymi trackerami (prywatnymi i publicznymi) też nie mam żadnych problemów i od dłuższego czasu nie miałem.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,39 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: