Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Cos sie swieci
Autor Wiadomość
bodwick 
light master


Dołączył: 02 Maj 2005
Posty: 55
Wysłany: 02-05-2005, 18:35   Cos sie swieci

Mam wrazenie ze chello cos kombinuje.. chwilami siec dziala jakby chciala a nie mogla (nie - nie mam limitu) a nawet jak wszystko wydaje sie spoko to po wlaczeniu ulubionego Enemy Territory mina robi sie kwasna. Serwery na ktorych zwyklem miec ping do 30 teraz pozwalaja najwyzej na irytujacy slideshow :( . Ma ktos jakis pomysl? Na pewno z mojej strony nic mi lacza nie obciaza , a gra przy pingu w okolicach 200 to lekkie przegiecie. POMOCY :oops:
 
 
Przemek 
light master


Dołączył: 20 Gru 2004
Posty: 125
Wysłany: 02-05-2005, 19:01   

Hmm, u mnie wszystko jest ok. Dzisiaj w enemy territory na polskim serwerze miałem jak zawsze około 30ms.
_________________
 
 
 
bodwick 
light master


Dołączył: 02 Maj 2005
Posty: 55
Wysłany: 02-05-2005, 19:11   

Ja probowalem na kiciorku i kilku zagranicznych ale objawy byly na tyle powazne ze mi sie odechcialo :/ .. chyba bedzie trzeba pogonic upcersow jak niedlugo wszystko nie wroci do normy. :cry:
 
 
LoHinVar 
light master


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 17 Mar 2005
Posty: 108
Skąd: Warszawa-Piaseczno
Wysłany: 03-05-2005, 11:55   

Trzeba przyznać że z transferami podczas tego majowego weekendu coś było nie tak, aczkolwiek zdaje się, że sytuacja wraca do normy.
 
 
 
skus 
Klikacz

Dołączył: 05 Kwi 2005
Posty: 12
Wysłany: 03-05-2005, 14:33   

a ja to juz nie wiem od wczoraj ledwo mi sie strony laduja (przewaznie wogole) jak pinguje strony to gubi pakiety dzwonie do obslugi techniczneja facet mi mowi ze modem dziala dobrze komunikujac sie z moim modemem z serwisu 0 zgubionych pakietow i mi wmawia ze wszsytko wporzadku ... no wiec jak kur** wporzadku skoro prawie zadnej strony nie moge otworzyc

moze to w katowicach cos robia jak jest u was?
 
 
Majkel_rs4 
light master


Dołączył: 11 Gru 2004
Posty: 67
Skąd: Kraków, PBW
Wysłany: 03-05-2005, 18:22   

Właśnie wróciłem z długiego weekendu i zastałem masakrycznie źle działający internet. Nie wiem co jest grane, pingi nie mieszczą się w granicach przyzwoitości :/
 
 
Anna 
Jr Admin



Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 23 Lis 2004
Posty: 317
Skąd: z dyrekcji
Wysłany: 03-05-2005, 18:40   

U mnie działa bez zarzutu, BitComet pokazuje... DL 254KB/s!!
I faktycznie wszystko goni, jakby coś nareszcie poprawili.

LR
 
 
rcube 
plus master


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Lis 2004
Posty: 338
Skąd: Gocław
Wysłany: 03-05-2005, 18:48   

LadyRoot napisał/a:
U mnie działa bez zarzutu, BitComet pokazuje... DL 254KB/s!!
I faktycznie wszystko goni, jakby coś nareszcie poprawili.

LR


BitComet nigdy nie pokazuje prawdy ;) Zawyza download o jakies 20 lub moze i 30 kilosow :mrgreen: (upload tez zawyza ;) ) Wystarczy sprawdzic netlimiterem, dumeterem czy chocby everestem.
Zreszta sam BitComet sie do tego przyznaje pokazujac srednia predkosc. Naprzyklad tez czesto jak sledze wzrokiem osiagam prekosci ~250 kB/s ale juz srednia predkosc w statystykach BitCometa jest 220 kB/s (choc nie widzialem by spadlo ponizej 235 kB/s :mrgreen: ) co mniej wiecej odpowiada predkosci jakie na zywo mozna wlasnie sledzic w netlimiterze, dumeterze czy w innym niezaleznym programie ;)
_________________
 
 
 
Jacek 
Administrator


Pomógł: 45 razy
Dołączył: 31 Paź 2004
Posty: 1441
Skąd: Warszawa
Wysłany: 03-05-2005, 18:49   

LadyRoot, <początek złośliwości>może USB? :P </koniec złośliwości>

Jacek
 
 
rcube 
plus master


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Lis 2004
Posty: 338
Skąd: Gocław
Wysłany: 03-05-2005, 18:57   

Mowilem Wam ze qmpel ma (nadal :!: ) classica z downladem pozadnego lighta ? :mrgreen:

bodwick: Dobra rada to dzwon do BOKu czy tam PartyLine lub jak to zwal.
Pisz rowniez email (z konta chellowego) na serwis@chello.pl lub jakos tak i opisz swoje problemy. Przy okazji odrazu podaj w emailu MAC modemu (no i IP) ktory mozesz znalezc naprzyklad na.... modemie (jakas naklejka moze od spodu) :mrgreen:

Jak zle cos dziala nie z Twojej winy to My nic nie poradzimy bo raczej nikt z nas nie pracuje w UPC i nie ma technicznej mozliwosci Ci pomoc ;)
_________________
 
 
 
Przemek 
light master


Dołączył: 20 Gru 2004
Posty: 125
Wysłany: 03-05-2005, 19:09   

Cytat:
BitComet nigdy nie pokazuje prawdy Zawyza download o jakies 20 lub moze i 30 kilosow (upload tez zawyza

Biorąc pod uwagę swój przypadek nie zgodzę się z tym, bo mi nic nie zawyża.
Sam nieraz się spotkałem z pozornym zawyżaniem w bitcomecie, ale było to spowodowane tylko i wyłącznie tym, że miałem za mało wolnej pamięci, lub korzystałem z proxy.
_________________
 
 
 
SiNuS 
plus master


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 27 Lut 2005
Posty: 375
Skąd: Kraków
Wysłany: 03-05-2005, 19:28   

rcube napisał/a:
Przy okazji odrazu podaj w emailu MAC modemu (no i IP) ktory mozesz znalezc naprzyklad na.... modemie (jakas naklejka moze od spodu) :mrgreen:

Może czasem łatwiej wejść na stronę z licznikiem ;)
 
 
bodwick 
light master


Dołączył: 02 Maj 2005
Posty: 55
Wysłany: 03-05-2005, 19:37   

Mam wrazenie ze wszystko wrocilo powolutku do normy.. w ET jeszcze nie sprawszalem jak sie pingi maja, ale chociaz problemy z wolnym dzialaniem stron wydaja sie byc przeszloscia.. bedzie dobrze ;) A transferkow torrenta to przynzam ze wam pozazdroszcze ale ... albo sciagacie cos baaaardzo popularnego albo sciemniacie :P . Ja na light rzadko mam maksymalnie obciazone lacze bo ludzie najprosciej na swiecie seeduja z malutkimi (doprowadzajacymi do nerwicy) predkosciami... no i do tego dochodzi kiepska proporcja s/p .. sa oczywiscie wyjatki ale .. wyjatki tylko potwierdzaja regule. :wink:

Pozdrawiam :wink:
 
 
rcube 
plus master


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Lis 2004
Posty: 338
Skąd: Gocław
Wysłany: 03-05-2005, 19:47   

Przemek napisał/a:

Biorąc pod uwagę swój przypadek nie zgodzę się z tym, bo mi nic nie zawyża.
.



Jestes tego pewien ? Przy predkosciach powyzej 200 KB/s jest to widoczne i to bardzo ;)
_________________
 
 
 
Anna 
Jr Admin



Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 23 Lis 2004
Posty: 317
Skąd: z dyrekcji
Wysłany: 04-05-2005, 08:39   

rcube napisał/a:
BitComet nigdy nie pokazuje prawdy ;) Zawyza download o jakies 20 lub moze i 30 kilosow :mrgreen: (upload tez zawyza ;) ) Wystarczy sprawdzic netlimiterem, dumeterem czy chocby everestem.

Toteż śledzę innymi "miernikami" i stąd te wartości. Podobny download mam z binarek albo choćby z ftp.
chello ROX :twisted:

LR
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,35 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: