Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Torrenty Sosnowiec- przestały działać :/
Autor Wiadomość
phonik 
easy master

Dołączył: 30 Kwi 2008
Posty: 23
Skąd: Wrocław
Wysłany: 09-09-2008, 21:04   

Z HDbits, SDbits, cinemageddon, audionews i bit-hdtv nie moze sie polaczyc (szyfrowanie mam wlaczone), bez problemu laczy sie za to z btmusic, PT i TB.
DHT oczywiscie wylaczone.
Info z Wrocka.
 
 
KeFaS 
ultra master

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 25 Lut 2006
Posty: 1286
Wysłany: 09-09-2008, 21:06   

Taa, wszyscy są winni tylko nie UPC. Po prostu nie mówią, że ich sieć nie wyrabia i zwalają winę na popsute światłowody, już któryś raz. :lol:
Jak przeczytam na jakiejś wiarygodnej stronie, że było uszkodzenie jakiegoś światłowodu to uwierzę.

michal25 napisał/a:
Publiczne trackery zazwyczaj nie wspierają szyfrowania połączeń z trackerem


Thepiratebay chyba wspiera SSL przy pobieraniu/wysyłaniu torrentów.
 
 
michal25 
Klikacz

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 29 Kwi 2008
Posty: 18
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 09-09-2008, 21:15   

Cytat:
Thepiratebay chyba wspiera SSL przy pobieraniu/wysyłaniu torrentów

Thepiratebay wspiera niestety tylko przeglądanie swojej strony za pomocą bezpiecznego połączenia https. Ściągnięty za pomocą takiego połączenia torrent i tak ma w adresie trackera zwykłe http, a więc o użyciu https przy pobieraniu/ściąganiu danych nie ma w tym przypadku mowy.
 
 
 
Caney 
plus master


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 29 Mar 2005
Posty: 455
Skąd: Warszawa-Ursus
Wysłany: 09-09-2008, 21:16   

phonik napisał/a:
(szyfrowanie mam wlaczone), bez problemu laczy sie za to z btmusic, PT i TB. DHT oczywiscie wylaczone.
Info z Wrocka.



W warszawie niestety PT, TG nie działają
 
 
Atol 
Klikacz

Dołączył: 01 Lip 2008
Posty: 8
Wysłany: 09-09-2008, 21:31   

Katowice wciaż przyblokowane :/
 
 
egefege 
plus master

Dołączył: 19 Mar 2005
Posty: 508
Skąd: Warszawa (Gocław-Iskra)
Wysłany: 09-09-2008, 21:38   

to sa luje jedne :) jak zwykle awaria hehe chyba wczoraj o tym pisalem dzis p2p jutro www, skoro swiatlowod padl warszawa londyn to czemu www dziala a p2p nie ? jak zwykle sciemniaja, ja chce sie polaczyc do trackera stojacego w polsce co ma do tego londyn, nie sciemniaj tepeo ze to znowu awaria, nie sadzicie ze to jest dziwne ze tylko upc sie psuja swiatlowody
_________________
Ostatnio zmieniony przez egefege 09-09-2008, 21:50, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
TePeO 
ultra master


Pomógł: 40 razy
Dołączył: 03 Gru 2007
Posty: 836
Wysłany: 09-09-2008, 21:42   

Witam
Potwierdzam awarię światłowodu relacji Warszawa - Londyn, więc dostęp do usług p2p może być ograniczony. Proszę o cierpliwość.

TePeO
 
 
mati_zlota 
Klikacz

Dołączył: 12 Lis 2007
Posty: 19
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 09-09-2008, 21:47   

cos podejrzanie czesto sie te swiatlowody zrywaja ostatnio
 
 
michal25 
Klikacz

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 29 Kwi 2008
Posty: 18
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 09-09-2008, 21:49   

Pierwsze działania upc podjęte po awarii światłowodu - odcięcie użytkownikom p2p... :)
 
 
 
walerian 
light master

Dołączył: 07 Cze 2008
Posty: 105
Wysłany: 09-09-2008, 21:49   

no trudno trza czekac, dobrze, że ping i transfer ftp są dobre...
 
 
Marduk 
classic master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 18 Sie 2006
Posty: 192
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 09-09-2008, 22:11   

Niektórzy tutaj chyba nie zdają sobie sprawy jakie konserkwencje powoduje taka awaria, ludzie to nie lokalny LAN a światłowód łączący dwa kraje. WWW i cała reszta działa ponieważ nie obciążają tak bardzo sieci, P2P zostało odłączone żeby uniknąć wzrostu pingów i transferów rzędu 5kB/s.

egefege, już ci mówię czemu, to że tracker stoi w Polsce nie znaczy że korzystają z niego tylko Polacy. Odcięli całe P2P bo nie będą teraz sprawdzać lokalizacji każdego trackera...
 
 
egefege 
plus master

Dołączył: 19 Mar 2005
Posty: 508
Skąd: Warszawa (Gocław-Iskra)
Wysłany: 09-09-2008, 22:16   

a co mnie to obchodzi ze swiatlowod nie dziala ? ja place i wymagam zeby dzialalo, jutro mnie przyblokuja i powiedza ze znowu awaria
_________________
 
 
Marduk 
classic master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 18 Sie 2006
Posty: 192
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 09-09-2008, 22:23   

Każdemu się zdarza, technika nie jest doskonała, ludzie także. Ciekaw jestem czy tobie w domu się kiedyś coś nie zepsuło? Albo czy nie popełniłeś błędu? Taki doskonały jesteś?
 
 
omufo 
plus master

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 11 Maj 2008
Posty: 318
Skąd: Warszawa
Wysłany: 09-09-2008, 22:25   

Pozostaje tylko jutro masowo pisać reklamacje, że usługa za którą płacimy NIE W PEŁNI działała przez ponad pół dnia, a może i dłużej (kto wie kiedy odblokują wszystkie porty). Pytanie tylko czy uprawnia nas to jedynie do odszkodowania pieniężnego, czy też ewentualnego rozwiązania umowy z winy providera...
 
 
 
egefege 
plus master

Dołączył: 19 Mar 2005
Posty: 508
Skąd: Warszawa (Gocław-Iskra)
Wysłany: 09-09-2008, 22:28   

Marduk napisał/a:
Każdemu się zdarza, technika nie jest doskonała, ludzie także. Ciekaw jestem czy tobie w domu się kiedyś coś nie zepsuło? Albo czy nie popełniłeś błędu? Taki doskonały jesteś?
jak sie zepsulo to poszedlem i oddalem na gwarancji i nikt nie robil łaski ze naprawi, a w chello chyba tak nie ma co ? no chyba ze sam zepsulem ale tu przy swiatlowodzie nie majstrowalem, skoro im tak sie psuja to moze czas pomyslec nad wymiana lub opancerzyc je skoro sa zrywane
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: