Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przyspieszenie
Autor Wiadomość
kotlet 
light master


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 23 Gru 2004
Posty: 149
Skąd: Warszawa
Wysłany: 29-04-2005, 10:48   

Nasowa mi sie jedno pytanie w zwiazku z tym ze nowi abonenci chello maja juz nowe predkosci. A jak by np. majac podlaczony modem przez usb podlaczyc go przez sieciowke lub tez odwrotnie majac przez sieciowke podlaczyc go pod usb i zarejestrowac nowy mac na stronie http://admin.chello.pl/instal.html czy nie mialo by sie nowych predkosci. Ja jestem po przyspieszeniu wiec nie moge tego sprawdzic. Ale moze ci co nie maja jeszcze tych predkosci mogli by.
 
 
rcube 
plus master


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Lis 2004
Posty: 338
Skąd: Gocław
Wysłany: 29-04-2005, 10:57   

kotlet napisał/a:
Nasowa mi sie jedno pytanie w zwiazku z tym ze nowi abonenci chello maja juz nowe predkosci. A jak by np. majac podlaczony modem przez usb podlaczyc go przez sieciowke lub tez odwrotnie majac przez sieciowke podlaczyc go pod usb i zarejestrowac nowy mac na stronie http://admin.chello.pl/instal.html czy nie mialo by sie nowych predkosci. Ja jestem po przyspieszeniu wiec nie moge tego sprawdzic. Ale moze ci co nie maja jeszcze tych predkosci mogli by.


A upload tez Ci przyspieszyl czy tez jest w fazie przyspieszania ? Jesli nie to sprawdz :P
A ten sposob to nic nie da ;)

Liczy sie tylko MAC modemu, jesli jestes jego w stanie zmienic to ok, jesli nie to trzeba czekac.
_________________
 
 
 
kotlet 
light master


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 23 Gru 2004
Posty: 149
Skąd: Warszawa
Wysłany: 29-04-2005, 11:32   

Jezeli chodzi o upload to jest na poziomie 300kb/s. Wydaje mi sie ze to max. Ale moze sie myle. Poczekam do konca maja. Tak jak to napisales wczesniej
Cytat:
A co do tematu przyspieszania.
Wlasnie "przyspieszyl" upload
Ale Nie ma tak latwo. Nie odrazu Podobnie jak z downloadem rowniez upload jest obecnie w fazie przyspieszania. Obecnie mam upload 36 kB/s. Teoretycznie przybylo 4 kilo bo niby bylo 32 kilo. Praktycznie przybylo 7 kilo bo w rzeczywistosci mielismy upload 29 kilo (na wszystkie ftpy ktore uploadowalem bylo max 29 kB/s ale stabilne ).
Wiec jeszcze brakuje troche do tego pelnego przyspieszenia czyli teoretycznego 48 kB/s a praktycznego... no wlasnie ile ? Pewnie gora 44 kB/s.
 
 
Lord_Yabol 
easy master


Dołączył: 29 Kwi 2005
Posty: 29
Skąd: małopolskie
Wysłany: 29-04-2005, 12:27   

Co z tym przyspieszeniem dla Krakowa? :evil:
 
 
Luk 
easy master

Dołączył: 24 Kwi 2005
Posty: 32
Skąd: Lublin
Wysłany: 01-05-2005, 11:14   

Po przejzaniu waszych postow wynika stego ze nikomu nie przyspieszyl light :evil:

Moim zdaniem przyspiesza ten light dopiero pod koniec maja,wszystko to co upc robi jet specjalnie oni tylko by chcieli zeby bylo wiecej klijetow i specjalnie te przyspieszenia porobili oczywiscie zecz jasna dla nowych klijetow.Wiec widac ztego ze o starych klijetach zapomnieli.Tak mysle sobie ze nie powini robic takiej prowokandy z tymi przyspieszeniam i wszyscy z teo powodu denerwoja sie powini powiedzec ze light przyspieszy pod koniec maja. :evil:

Pozdro :wink:
 
 
 
Jacek 
Administrator


Pomógł: 45 razy
Dołączył: 31 Paź 2004
Posty: 1441
Skąd: Warszawa
Wysłany: 01-05-2005, 11:55   

Luk napisał/a:
Moim zdaniem przyspiesza ten light dopiero pod koniec maja

Bo tak obiecywali. Więc nie wiem czemu się złościsz... Ja też chciałbym żeby przyspieszenie było w lutym (co minął), ale nie zawsze jest tak jak się chce.

Luk napisał/a:
Wiec widac ztego ze o starych klijetach zapomnieli.

Nie zapomnieli o klientach. Gdyby zapomnieli, to zrobiliby tak jak TPSA, że neo zostało z prędkością 128kbps i 320kpbs (o ile nie przekręciłem prędkości) i kona powolną śmiercią.

Jacek
 
 
rcube 
plus master


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Lis 2004
Posty: 338
Skąd: Gocław
Wysłany: 01-05-2005, 14:57   

Ale jest pewna niesprawiedliwosc. Przez 4 miesiace mozna placic za cos dwa razy wolniejszego niz nowi koledzy.
_________________
 
 
 
mizuk 
plus master


Dołączył: 06 Mar 2005
Posty: 378
Skąd: Warszawa
Wysłany: 01-05-2005, 15:12   

rcube napisał/a:
Ale jest pewna niesprawiedliwosc. Przez 4 miesiace mozna placic za cos dwa razy wolniejszego niz nowi koledzy.


sic! świat jest pełen niesprawiedliwości... :wink:
_________________
 
 
Sturmovik 
Klikacz


Dołączył: 27 Kwi 2005
Posty: 9
Wysłany: 01-05-2005, 19:48   

chello i tak wypada njelpiej z dostawcow internetu ktorzy podlaczaja neta za pomoca kalowki lub lini telefonicznych. Pomijam tu osiedlowki i neta z satelity. W ziazku z tym prawda jest taka ze na kazda opcje neosrady przypada 2 razy wiesza opcja chello <lub jakos tak :twisted: > i cenowo jest bardzo oplacalna wiec jak naraie chello nie spieshy sie aby podwyzszac tranfer a to przez to ze jak narazie bardzo zdystansowala konkurencje.
P.S pakiet dostepu do internetu 40 godzinny jest porownywalny cenowo z opcja 128 kbps w neostradzie . Skomentuje to tak: Muahahahahahahahahahhaha :mrgreen:
_________________
 
 
Jacek 
Administrator


Pomógł: 45 razy
Dołączył: 31 Paź 2004
Posty: 1441
Skąd: Warszawa
Wysłany: 01-05-2005, 21:05   

Sturmovik, to że wypada najlepiej nie znaczy, że klienta można "olać" i mieć go... w nosie.
PS: staraj się pisać wolniej i wyraźniej - gubisz literki i ciężko to się czyta :)

Jacek
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,22 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: