Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przyspieszenie
Autor Wiadomość
Valmir 
easy master


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 26 Sty 2005
Posty: 26
Skąd: Gdynia
Wysłany: 26-04-2005, 19:53   

-=Piter=- napisał/a:


...chodziło mi o huby DC sieciowe - speed 100/10 Mbitów czyli parametry karty sieciowej :D

ale pewnie chello nie zalezy na tym - bo już by dawno było jak nie u nas w Polsce to w Europie....albo nie jest to technicznie możliwe

pomarzyć ludzka rzecz :wink:


hmm jest to technicznie i praktycznie niemozliwe. chello jest ogolno polskie(prawie) wiec chello mialo by 2 mozliwosci albo zrobic ze wszyscy z calej polski sie widza w sieci wewnetrznej ALBO podizelic na jakies obszary (np jedno miasto jeden obszar) aleeee niesie to ze soba wiele dywagacji no bo hmm jezeli jest trojmiasto (w ktorym mieszkam:P) i mieli by podzielic gdynie sopot i gdańsk na osobne rejony to by bylo zle bo np chcialbym cos przeslac kuzynowi w sopocie albo sciagnac cos od mojego kolegi z gdanska. dlatego uwazam ze raczej w najblizszej przyszlosci niema mozliwosci zrobienia sieci wewnetrzej w chello. a z reszta te wszystkie n00by by udostepnialy cale dyski a kid hakerzy by wszystko kasowali i komu by suszli glowu no oczywisice na bok'u ;) no to moje zdanie na temat sieci wewnetrzej chociaz jestem bardzo ZAAA ale niech zrobia dobry system z udostepnianiem plikow oo np zeby byly servery poszczegolnych miast i mozna by sie przelaczac pomiedzy te servery (niewiem jak mieli by to zrobic ale ja tak sobie medrkuje)
_________________
 
 
 
mizuk 
plus master


Dołączył: 06 Mar 2005
Posty: 378
Skąd: Warszawa
Wysłany: 27-04-2005, 19:09   

generalnie upc zna problem, ale jak mi wyjaśniał +- zorientowany w temacie
gościu z bok`u, gdyby wszystkim we wszystkich opcjach przyśpieszyło od razu,
to sieć jako taka, technicznie by padła...

rozmowa w obszarach porownywawczych do sieci za granicą jest na razie tylko
teoretyczna i jak się bok wyraził - każdy ma prawo wybrać najszybszy i pojemnościowo
największy pakiet - chello plus, jednak jest to "luksus" na który niewielu się decyduje! :wink:
_________________
 
 
rcube 
plus master


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Lis 2004
Posty: 338
Skąd: Gocław
Wysłany: 27-04-2005, 19:24   

mizuk napisał/a:
generalnie upc zna problem, ale jak mi wyjaśniał +- zorientowany w temacie
gościu z bok`u, gdyby wszystkim we wszystkich opcjach przyśpieszyło od razu,
to sieć jako taka, technicznie by padła...


No dziwne troche, bo jak przyspieszali Classica z 768kbps na 1,5 Mbps (i rowniez upload 2xwiekszy) to przyspieszenie bylo odrazu a nie fazowe. Podobnie jak przyspieszali wczesniej classica z 512kbps na 768 kbps.


-=Piter=- napisał/a:

W mojej 2 letniej historii posiadania chello classic jeszcze nie było tak aby podnieśli mi transfer 2X za jednym razem.


Zapomniales o classicu 768 kbps a potem podniesiony transfer do 1,5 Mbps ? :mrgreen:




A co do tematu przyspieszania.
Wlasnie "przyspieszyl" upload :mrgreen:
Ale :!: Nie ma tak latwo. Nie odrazu :( Podobnie jak z downloadem rowniez upload jest obecnie w fazie przyspieszania. Obecnie mam upload 36 kB/s. Teoretycznie przybylo 4 kilo bo niby bylo 32 kilo. Praktycznie przybylo 7 kilo bo w rzeczywistosci mielismy upload 29 kilo (na wszystkie ftpy ktore uploadowalem bylo max 29 kB/s ale stabilne ;) ).
Wiec jeszcze brakuje troche do tego pelnego przyspieszenia czyli teoretycznego 48 kB/s a praktycznego... no wlasnie ile ? Pewnie gora 44 kB/s.
_________________
 
 
 
mizuk 
plus master


Dołączył: 06 Mar 2005
Posty: 378
Skąd: Warszawa
Wysłany: 27-04-2005, 19:37   

rcube,
ja podzieliłem się z wami info jakie uzyskałem wczoraj w rozmowie z bokiem,
niczego nie komentuję, a zwłaszcza pakietów wyższych od light :|
_________________
 
 
kotlet 
light master


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 23 Gru 2004
Posty: 149
Skąd: Warszawa
Wysłany: 28-04-2005, 10:18   

U mnie na Targówku download na classicu przyspieszyl, natomiast upload tez ale nieznacznie. W kilku probach na numion wyszlo kolo 300kb/s. Daleko jeszcze do 384.
 
 
emi18l 
Klikacz

Dołączył: 22 Kwi 2005
Posty: 10
Skąd: Warszawa
Wysłany: 28-04-2005, 11:25   

U mnie jeszcze chello nie przyśpieszyło:-(
_________________
 
 
 
rcube 
plus master


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Lis 2004
Posty: 338
Skąd: Gocław
Wysłany: 28-04-2005, 11:59   

kotlet napisał/a:
U mnie na Targówku download na classicu przyspieszyl, natomiast upload tez ale nieznacznie. W kilku probach na numion wyszlo kolo 300kb/s. Daleko jeszcze do 384.


Prawda jest taka ze nie bedzie chyba tego 384 kbps :( Jesli dla 256 kbps upload wynosil 29kB/s (brakuje 3 kilosow) to mysle ze co najmniej 3 kilosow moze zabraknac do tych 48 KB/s . Jednak z tego co pamietam, ktos tu pisal (osoba majaca classica od "niedawna") ze upload wynosi 42 kB/s wiec az 6 kB/s w plecy :evil:

Podobnie mamy z downloadem, brakuje co najmniej ~ 10 kilosow do stabilnego 256 Kb/s. W telepiesku natomiast 2 Mbit to jest prawie 256 kB/s bez gora 3 kB/s.
_________________
 
 
 
Luk 
easy master

Dołączył: 24 Kwi 2005
Posty: 32
Skąd: Lublin
Wysłany: 28-04-2005, 13:12   

Witam :wink:

Mi jeszce w
lublinie chello nie przyspieszylo a z tego co mi wiadomo to niomu w Lublinie nie przyspieszylo.Widac zatym ze bardzo zwlekaja z tym przyspieszeniem :evil:
 
 
 
katmaipawel 
Klikacz

Dołączył: 05 Kwi 2005
Posty: 1
Wysłany: 28-04-2005, 18:37   

Wiecie Co jak tak patrze co wy wypisujecie jak sie podniecacie nową predkościa łącza jest załosne. ciagle piszecie ze czegos wam malo. a to download-u lub upload-u lub limitu poboru danych. prawda jest taka ze gdyby wszytsko znowu podniesli to by was nie zadowolilo bo za malo. ludzie zmiencie plyte bo to juz jest nudne. ciagle jedno i to samo a bo jeszce nie mam pelnej predkosci albo chello mi przyspieszylo albo upload pozostał bez zmian. normalnie nudni z tym jestescie i ciagle podkreslacie te pierdoly jakby mialy jakies znaczenie. Pijawy jedne. to moj pierwszy post a juz mam dosyc tego forum!!!!! :twisted:
 
 
kotlet 
light master


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 23 Gru 2004
Posty: 149
Skąd: Warszawa
Wysłany: 28-04-2005, 19:14   

katmaipawel napisał/a:
Wiecie Co jak tak patrze co wy wypisujecie jak sie podniecacie nową predkościa łącza jest załosne. ciagle piszecie ze czegos wam malo. a to download-u lub upload-u lub limitu poboru danych. prawda jest taka ze gdyby wszytsko znowu podniesli to by was nie zadowolilo bo za malo. ludzie zmiencie plyte bo to juz jest nudne. ciagle jedno i to samo a bo jeszce nie mam pelnej predkosci albo chello mi przyspieszylo albo upload pozostał bez zmian. normalnie nudni z tym jestescie i ciagle podkreslacie te pierdoly jakby mialy jakies znaczenie. Pijawy jedne. to moj pierwszy post a juz mam dosyc tego forum!!!!! :twisted:



No widzisz to twoj pierwszy post i tak sie rozpisales. Jak ci sie nie podoba to sa inne tematy moze ktorys cie zainteresuje.
 
 
Przemek 
light master


Dołączył: 20 Gru 2004
Posty: 125
Wysłany: 28-04-2005, 19:33   

katmaipawel napisał/a:
Wiecie Co jak tak patrze co wy wypisujecie jak sie podniecacie nową predkościa łącza jest załosne. ciagle piszecie ze czegos wam malo. a to download-u lub upload-u lub limitu poboru danych. prawda jest taka ze gdyby wszytsko znowu podniesli to by was nie zadowolilo bo za malo. ludzie zmiencie plyte bo to juz jest nudne. ciagle jedno i to samo a bo jeszce nie mam pelnej predkosci albo chello mi przyspieszylo albo upload pozostał bez zmian. normalnie nudni z tym jestescie i ciagle podkreslacie te pierdoly jakby mialy jakies znaczenie. Pijawy jedne. to moj pierwszy post a juz mam dosyc tego forum!!!!! :twisted:

A niby o czym mamy pisać, przecież to jest forum o chello :wink: . Nikt ci nie każe tego czytać, a poza tym przypomne, że jest możliwość ignorowania wybranych tematów :wink: .
_________________
 
 
 
Luk 
easy master

Dołączył: 24 Kwi 2005
Posty: 32
Skąd: Lublin
Wysłany: 28-04-2005, 19:52   

Przemek napisał/a:
Wiecie Co jak tak patrze co wy wypisujecie jak sie podniecacie nową predkościa łącza jest załosne. ciagle piszecie ze czegos wam malo. a to download-u lub upload-u lub limitu poboru danych. prawda jest taka ze gdyby wszytsko znowu podniesli to by was nie zadowolilo bo za malo. ludzie zmiencie plyte bo to juz jest nudne. ciagle jedno i to samo a bo jeszce nie mam pelnej predkosci albo chello mi przyspieszylo albo upload pozostał bez zmian. normalnie nudni z tym jestescie i ciagle podkreslacie te pierdoly jakby mialy jakies znaczenie. Pijawy jedne. to moj pierwszy post a juz mam dosyc tego forum!!!!!



Jak cie ten temat denerwuje i mowisz ze sie powtarzamy to poprostu nieczytaj.A jak jeszce cos ci sie niepodoba to poprostu zmien forum na ine :wink:

POZDRO :mrgreen:
 
 
 
Przemek 
light master


Dołączył: 20 Gru 2004
Posty: 125
Wysłany: 28-04-2005, 20:20   

Luk napisał/a:
Przemek napisał/a:
Wiecie Co jak tak patrze co wy wypisujecie jak sie podniecacie nową predkościa łącza jest załosne. ciagle piszecie ze czegos wam malo. a to download-u lub upload-u lub limitu poboru danych. prawda jest taka ze gdyby wszytsko znowu podniesli to by was nie zadowolilo bo za malo. ludzie zmiencie plyte bo to juz jest nudne. ciagle jedno i to samo a bo jeszce nie mam pelnej predkosci albo chello mi przyspieszylo albo upload pozostał bez zmian. normalnie nudni z tym jestescie i ciagle podkreslacie te pierdoly jakby mialy jakies znaczenie. Pijawy jedne. to moj pierwszy post a juz mam dosyc tego forum!!!!!

Jak cie ten temat denerwuje i mowisz ze sie powtarzamy to poprostu nieczytaj.A jak jeszce cos ci sie niepodoba to poprostu zmien forum na ine :wink:

Ejj, Luk, ale to nie ja tak napisałem, tylko katmaipawel :evil: .
_________________
 
 
 
kotlet 
light master


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 23 Gru 2004
Posty: 149
Skąd: Warszawa
Wysłany: 28-04-2005, 20:24   

Ale jaja. :D :D :D :D :D
 
 
Luk 
easy master

Dołączył: 24 Kwi 2005
Posty: 32
Skąd: Lublin
Wysłany: 28-04-2005, 22:32   

HEHEHEHE maly blad techniczny :D sorki HAHAHAHAHA
ale brech zemnie idzie :lol: :oops: a tak pozatym to przyspieszyl komus light
:?:
Pozdro :mrgreen:

-------------------------------------------------------
Karzdy sie kiedys pomyli
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,21 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: