Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
MixPakiety
Autor Wiadomość
ghostek 
Klikacz

Dołączył: 07 Lip 2008
Posty: 1
Wysłany: 07-07-2008, 18:06   MixPakiety

Witam,
Obecnie posiadam tv analog + canal+, jako że kończy mi się umowa na c+ a i zabardzo nie chcę przedłużać tej umowy, postanowiłem sobie zamówić mix pakiet: tv cyfrowa z hd + net 10 mbit. Na infolini poinformowali mnie że mix pakietów już nie ma. Jak powiedziałem że na ich stronie są dalej mix pakiety dostępne to Pani odpowiedziała że z tych ofert mogą sie wycofać kiedy chcą :) Ręce opadają. Może mi ktoś powiedzieć czy w chwili obecnej jeśli dalej mam umowę na tv analog, mogę sobie z strony zamówić ten ich mix pakiet i go dostanę ? Czy poprostu UPC ma taki bałagan, że nawet nie wiedzą jakie maja oferty promocyjne i co wisi na ich stronach ?
 
 
szewol 
light master

Dołączył: 22 Maj 2008
Posty: 143
Wysłany: 07-07-2008, 19:28   Re: MixPakiety

Tak, UPC ostatnio mysli, że jest pepkiem świata i wszyscy sikają po nogach widząc jej ofertę.

Gdy w weekend pytałem o promocję C+ i HBO (bo od piątku podobno nowe promocje), a nastepnie podziekowałem za informacje, bo jej warunki mi nie odpowiadały. Powiedziałem, że mnie interesuje tańszy abonament, a nie dwa miesiące za darmo. Wtedy zaczął mówić, że to cyfrówka itd. Więcj ja mu na to, że inni operatorzy to samo mogą zaoferować taniej. Więcj odpowiedził mi, abym gdzie indziej sobie kupił C+ życzac miłego dnia.

Obsługa na wysokim pozimioe ;)
 
 
seven of nine 
ultra master


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 24 Mar 2008
Posty: 1339
Skąd: Sopot
Wysłany: 08-07-2008, 17:33   

Do mnie wpada instalator z tv cyfrowa pod koniec tegoz miesiaca. A ze miec bede: cyfrowke, net i telefon, to place tylko za 2, 3 mam za friko. Tak mnie poinformowano :oops:
 
 
szewol 
light master

Dołączył: 22 Maj 2008
Posty: 143
Wysłany: 08-07-2008, 18:01   

seven of nine napisał/a:
Do mnie wpada instalator z tv cyfrowa pod koniec tegoz miesiaca. A ze miec bede: cyfrowke, net i telefon, to place tylko za 2, 3 mam za friko. Tak mnie poinformowano :oops:


Pytanie... czy przez cały rok ta promocja - 3 usługa gratis - czy przez pół, jak było ostatnio. Jesli przez cały rok to się poprawili ;) .

PS. Szkoda, że nie ma tak... 1 usługa (tv cyfrowa), 2 usługa (internet) płatne i trzecia (Canal+/HBO) gratis :evil:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: