Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
UPC blokuje DC++
Autor Wiadomość
shpongled 
Klikacz

Dołączył: 19 Gru 2008
Posty: 5
Wysłany: 29-12-2008, 00:04   

No niestety po przegladnieciu wiekszosc stron z tego topica musze przyznac Ci racje - gnoje blokuja DC i jak widac wcale nie zamierzaja tego zmieniac.Poszukam jakiejs alternatywy(byle nie neo) i podziekuje im , jesli cos ciekawego znajde bo to jest zwykle oszustwo z ich strony.
Rzeczywiscie jest tak ze przez kilka godzin wszystko chodzi a potem to jest jedna wielka masakra - non stop rozlacza , a czasami w ogole nie da sie z zadnych hubem polaczyc.Ja bym to zrozumial gdyby to byla jakas osiedlowa siec, badz dzialo sie to 5 lat temu.Ale teraz, przy takiej konkurencji? - szkoda ze tak malo osob uzywa DC bo sa zupelnie bezkarni.
 
 
Astral699 
ultra master

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 04 Mar 2007
Posty: 1247
Skąd: Z Miasta
Wysłany: 04-01-2009, 17:02   

Jest delikatna poprawa. Od kilku dni listy hubów ładują sie w mgnieniu oka, jak w asterze.
Już nie rozłącza. Pozostał jednak problem z prędkoscami. Graniczy z cudem aby nawet przy 15 transferach przekroczyć 10KB/sec.
 
 
seven of nine 
ultra master


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 24 Mar 2008
Posty: 1339
Skąd: Sopot
Wysłany: 04-01-2009, 21:32   

Ja mam Emula oraz Bitorrenta i szczerze mowiac rzygac mi sie chce ................ Torrent chodzi na 4 +,a emule na 2. Nie wiem ,co jest grane. Przed naprawa kompa oba programy chodzi super. Teraz emule sie zacina i normalnie nie chce ciagnac. :evil: szalu dostac mozna...
 
 
petryk 
ultra master

Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 13 Wrz 2005
Posty: 830
Wysłany: 05-01-2009, 08:43   

seven of nine napisał/a:
Ja mam Emula oraz Bitorrenta i szczerze mowiac rzygac mi sie chce ................ Torrent chodzi na 4 +,a emule na 2. Nie wiem ,co jest grane. Przed naprawa kompa oba programy chodzi super. Teraz emule sie zacina i normalnie nie chce ciagnac. :evil: szalu dostac mozna...







Wina UPC u mnie to samo
 
 
Conroe91 
plus master

Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 532
Wysłany: 05-01-2009, 22:27   

Ja sobie wczoraj zmieniłem IP bo dostałem BAN na serwie w CSS i torrenty zaczęły mulić, dziś wróciłem do starego IP i wszystko śmiga. Tu wygląda na jakieś losowe przycięcia.
 
 
shpongled 
Klikacz

Dołączył: 19 Gru 2008
Posty: 5
Wysłany: 06-01-2009, 01:15   

Astral699 napisał/a:
Jest delikatna poprawa. Od kilku dni listy hubów ładują sie w mgnieniu oka, jak w asterze.
Już nie rozłącza. Pozostał jednak problem z prędkoscami. Graniczy z cudem aby nawet przy 15 transferach przekroczyć 10KB/sec.


A u mnie po staremu.Co ciekawe z predkosciami to nigdy nie mialem problemu - tzn czesto tez nie moge przekroczyc kilkunastu kb/s ale chwile pozniej pojawia sie ktos od kogo ciagne po kilkaset.Dzis np tak mialem - 2 kolesi i od kazdego po mniej wiecej 400.
 
 
VoivoD 
light master


Dołączył: 25 Maj 2006
Posty: 97
Skąd: gdansk
Wysłany: 06-01-2009, 16:37   

a mi przy wiecej niz 100 polaczeniach bt, timeoutuje stare/nowe
to samo emule itd
_________________
 
 
Cappo 
plus master

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 28 Lut 2008
Posty: 536
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 06-01-2009, 16:54   

Proponuje zmienić nazwe tematu na ogólny o P2P lub utworzyć nowy a ten zostawić jako temat DC ++.

VoivoD, eMule działa ci normlanie bez włączonej opcji maskowania, bo mi eMule działa tylko i wyłącznie z maskowaniem.
 
 
El-Maniaque 
plus master


Dołączył: 31 Gru 2008
Posty: 352
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 06-01-2009, 21:52   

Jestem użytkownikiem UPC w Bydgoszczy dokładnie dzielnica Fordon. Z DC++ korzystam od kilku lat, wcześniej miałem łącze LAN T1 z zewn. IP nie było problemów. Jedynie kiedy więcej ludzi ssało odemnieprzycinało się ostro na downloadzie i strony wolniej chodziły przy prędko ści łącza 2 MBp/s. Teraz w UPC nie obserwuję pogorszenia pracy DC++. Prędkości mam ponad 100 kb/s i więcej. Kłopotem jest tylko sytuacja kiedy zmieni się IP i trzeba wpisywać nowe w ustawieniach.
To tyle :)
Pozdr. :)
 
 
 
Pio69 
light master

Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 103
Wysłany: 07-01-2009, 15:22   

[quote="El-Maniaque"]
masz tylko 2MB - z tego co się zorientowałem to dotykają rózne przypadłości tylko wieksze prędkości :)

ale decyzja zapadła - przechodzę na Aster 6MB jak skończy się ta umowa z UPC :P

może uda mi się zrobić to wcześniej - bo miałem mieć rabat za straty 16,75zł - a faktury wystawiają normalnie i rabat na papierze jest a kwoty do zapłaty normalne :)
 
 
Astral699 
ultra master

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 04 Mar 2007
Posty: 1247
Skąd: Z Miasta
Wysłany: 08-01-2009, 00:09   

Cappo napisał/a:
Proponuje zmienić nazwe tematu na ogólny o P2P lub utworzyć nowy a ten zostawić jako temat DC ++.

VoivoD, eMule działa ci normlanie bez włączonej opcji maskowania, bo mi eMule działa tylko i wyłącznie z maskowaniem.


Popieram.
Juz kilka razy zwracałem uwage na to. Bez skutku jednak. Marek niby poprał moja zdanie ze ma byc porzadek w temacie i zeby nie robic offtopów o innych sieciach p2p.

Marek jest chyba moderatorem tylko z nazwy :mrgreen:
Moze cos z tym zrobic ale nie robi.

Zaznaczam po rak kolejny, zeby puzniej nie bylo. Zamykanie tematu to kiepskie rozwiazanie.

Mozna np. kasowac posty nie na temat, zagrozic za nietrzymanie sie tematy tymczasowymi blokadami kont itp.
Mało to jest sposobów ?
Musi sie tylko chciec!
 
 
El-Maniaque 
plus master


Dołączył: 31 Gru 2008
Posty: 352
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 11-05-2009, 19:58   

Kurcze, ja się cały czas zastanawiam, jka wymusić inne IP bo od paru miesiecy mam to samo ciągle. Ma ktoś jakis sposób?
_________________
 
 
 
Marek 
Moderator



Pomógł: 241 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 7120
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 11-05-2009, 20:40   

Wystarczy zamienić adres mac to zmieni się również IP.
Nasuwa się tylko pytanie po co ?
  marekd@jabberpl.org
 
El-Maniaque 
plus master


Dołączył: 31 Gru 2008
Posty: 352
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 12-05-2009, 06:06   

Hmmm, ale jak zamienić adres mac :) . sory, ale nigdy tego nie robiłem inie wiem, że tak można :D

Po co? MIałem nadzieje, że to nieco pomoże i nie będzie mnie na DC++ co chwilę wywalać z hubów. Ostatnio to jest koszmar po prostu, nie umiem sobie z tym poradzić.
Coraz bardziej jestem skłonny przyznać, że chyba faktycznie UPC mocno przeszkadza w korzystaniu z tego programu.

Ktoś kiedyś wcześniej napisał, że na DC++ zgredy same siedzą. ja zgredem się nie czuję, a na hubach można znaleźć takie pozycje, że próżno na torrentach ich szukać. :)
_________________
 
 
 
Cappo 
plus master

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 28 Lut 2008
Posty: 536
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 12-05-2009, 09:26   

http://www.google.com/sea...btnG=Szukaj&lr=
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,25 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: