Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowy program Petera Schmeichela na Discovery Channel.
Autor Wiadomość
CC001polska 
Klikacz

Dołączyła: 29 Kwi 2008
Posty: 2
Wysłany: 29-04-2008, 18:45   Nowy program Petera Schmeichela na Discovery Channel.

Zaczyna się nowy program na Discovery Channel, w którym Peter Schmeichal (wybrany najlepszym bramkarzem w roku 1992 i 1993) jeździ po Europie i wyszukuje najbrudniejsze i najstraszniejsze prace jakie wykonuja ludzie.

Ponoć w Danii musi zapłodnić świnię, a w Rosji pracuje na wysypisku śmieci.

Brzmi ciekawie. Ktoś o tym słyszał???
 
 
TheMichal 
light master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 02 Lis 2006
Posty: 141
Wysłany: 05-05-2008, 13:50   

Dla mnie to brzmi żałośnie. To ma być program naukowy k&&&y nędzy ? Jak były bramkarz robi na wysypisku śmieci ?
 
 
bulek 
ultra master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 865
Skąd: 3city
Wysłany: 05-05-2008, 14:20   

Zgadza się... żałosne, ale może CC001polska ekscytuje się zapładnianiem duńskich świń.
 
 
Michal 
Jr Admin



Pomógł: 40 razy
Dołączył: 05 Lis 2004
Posty: 1332
Skąd: Warszawa
Wysłany: 05-05-2008, 18:35   

TheMichal, to że dałeś &&& nie znaczy, że tego nie widzimy.
 
 
CC001polska 
Klikacz

Dołączyła: 29 Kwi 2008
Posty: 2
Wysłany: 07-05-2008, 18:12   

Michal napisał/a:
TheMichal, to że dałeś &&& nie znaczy, że tego nie widzimy.


http://www.youtube.com/wa...feature=related

Moze to zmieni Wasze zdanie...
 
 
TheMichal 
light master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 02 Lis 2006
Posty: 141
Wysłany: 08-05-2008, 15:15   

Michal napisał/a:
TheMichal, to że dałeś &&& nie znaczy, że tego nie widzimy.


sory, ale jest to sprawa która mnie strasznie irytuje. Kiedyś Discovery było stricte naukowe, jak nie było co oglądać to się włączało Discovery i po problemie, była masa programów o kosmosie, lotnictwie, historii, zjawiskach paranormalnych. A teraz - co mnie obchodzi chodzenie po krowim łajnie ? A obecnie coraz więcej tego badziewia przenieśli do zapchanego reklamami Discovery Science, Civilzation zmienili na World i ramówka też zrobiła się nadzwyczaj rozrywkowa. Jedynie Survivorman i Deadliest Catch trzymają jakiś poziom, a reszta..ech..
 
 
bulek 
ultra master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 865
Skąd: 3city
Wysłany: 08-05-2008, 15:27   

Co ty tu z kosmosem i lotnictwem wyjeżdżasz :) . Większość społeczeństwa nie jest w stanie przebrnąć przez 5 minut takich programów. Ludzie siedzą i myślą "słowa słyszę, obrazki widzę, ale ni w ząb...". Przez to widownia topnieje w oczach i nie ma kto tych reklam oglądać. Dlatego właśnie programy, w których ktoś sobie brudzi rączki zwierzęcymi fekaliami muszą coraz częściej przychodzić z pomocą. Taki program większośc już rozumie. Siedzą, widzą i śmieją się do rozpuku na swoich sofach. Kooltura...
 
 
Maczolman 
light master

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 05 Sty 2005
Posty: 67
Skąd: Warszawa-Bielany
Wysłany: 08-05-2008, 16:18   

Popieram przedmówce, TheMichal, to co zrobili z Discovery to jedna wielka porażka. Sam kiedyś uwielbiałem je oglądać, mnóstwo ciekawych programów było, a teraz po tej zmianie? Ja się pytam co to w ogóle ma być? Ja rozumiem, że discovery nie było przeznaczone do tak szerokiego grona widzów, ale wtedy trzymało jakiś poziom. Teraz to dno, w ogóle przestałem je oglądać.

Pozdrawiam
 
 
TheMichal 
light master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 02 Lis 2006
Posty: 141
Wysłany: 10-05-2008, 10:05   

bulek -> ale to jest program naukowy! Zobacz wyniki w sondzie na ich stronie internetowej. Jak chcę zobaczyć takie rzeczy, to oglądam Zone Reality. Gdyby otworzyli dodatkowy kanał Discovery Entertainment nie miałbym żadnych zastrzeżeń. Ale obecnie zniszczyli szaty graficzne (zamiast pięknych trójwymiarowych są jakieś żałosne kwadraty). Już się pogodziłem z dennym poziomem Discovery, ale zabrali się za Science i RIP Civilization i to jest najgorsze...
 
 
bulek 
ultra master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 865
Skąd: 3city
Wysłany: 10-05-2008, 10:24   

Mnie akurat do tego nie musisz przekonywać... sam bym wywalił wszystkie kanały sportowe, żeby w zamian powkładali takie kanały jakim Discovery był kiedyś. Trochę liczę na te nowe BBC, które mają się niedługo pojawić. Ciebie jako odbiorcę sprawy finansowe danej stacji nie obchodzą (i właściwie nie powinny). Jednak stacja musi mieć jakies źródła zysku i stąd te idiotyczne zmiany. Może rozwiązaniem by było, gdybyś płacił jak za HBO... wtedy pewnie byłoby ich stać na programy na wysokim poziomie nie przeplatane chłamem. Póki co nic nie poradzisz. Kupiłem właśnie program TV na nowy tydzień... i co tam widzę? Artykuł na dwie strony o tym zapładniaczu świń :) .
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,53 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: