Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Tańsze dzwonienie tpsa + komórka
Autor Wiadomość
dizel 
light master

Dołączył: 11 Kwi 2005
Posty: 129
Skąd: Lublin
Wysłany: 18-04-2008, 17:53   Tańsze dzwonienie tpsa + komórka

Potrzebna dodatkowo jakaś stara komórka do dzwonienia.Ostatnio zrobiłem u siebie coś takiego,przejście w tpsa na socjalny (28pln/miesiąc), telefon do odbierania tylko(stacjonarny) + dla pewności usługa aktywna blokada połączeń z kodem nr. 11 całkowita blokada połączeń, do tego w erze jest promocja w telefonie na kartę (taktak) pakiet co miesiąc kosztuje 21 zł (w tym pakiecie masz 150 minut na era i stacjonarne (wychodzi 0,14gr/min), trzeba być w taktaku co najmniej 60 dni,czyli doładowuje co miesiąc komórkę za 25zł i aktywuje pakiet za 21 zł do ery i stacjonarnych czyli wychodzi 28+25=53pln i za to mam tel stacjonarny i do wygadania 2 i pół godziny do era i stacjonarnych z komórki, a do niedawna płaciłem 45pln za pakiet standardowy w którym nie było żadnych minut, więc się opłaca,wiadomo że są bramki voip i operatorzy wirtualni ale nie wszyscy z tego korzystają, jak by się promocja w taktaku skończyła to jest nowe orange go na karte, przy doładowaniu za 100pln dostajemy 0,20 gr na orange i stacjonarne odrazu +10 pln premii do wykorzystania do wszystkich sieci czyli jak to ma być tylko do stacjonarnych wykorzystywane to z bonusem wychodzi 0,18 gr/ minutę bez róznicy czy rozmowa miejscowa czy poza, myślę że może ktoś z tego skorzysta mi się opłaca.
 
 
Piotruskas 
light master

Dołączył: 29 Sty 2005
Posty: 119
Wysłany: 18-04-2008, 18:51   

w pakiecie socjalnym mozesz aktywowac bezplatnie wliczone w abonament 15 impulsow na miesiac ........i to juz bedzie optymalna wersja
 
 
Marek 
Moderator



Pomógł: 241 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 7120
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 18-04-2008, 19:55   

Czy ja wiem czy to się opłaca - ja mam z komórki w samiswoi na stacjonarne 10gr za minutę bez kombinowania (znaczy normalnie jest 22gr/min ale można sobie za 10zł 100minut kupić - do wykorzystania na stacjonarne i komórki w plusie)

Przy doładowaniach też są jakieś premie (więc gdy ktoś z tego więcej korzysta mogło by mu wyjść jeszcze taniej), ale nie korzystam bo zawsze doładowuję minimalną kwotą 80zł, raz na 7 miesięcy.
  marekd@jabberpl.org
 
dizel 
light master

Dołączył: 11 Kwi 2005
Posty: 129
Skąd: Lublin
Wysłany: 19-04-2008, 01:51   

Piotruskas Napisałem o blokadzie połączeń dlatego że jak wiadomo, nie ma jak sprawdzić (można dzwonić na blue line niech sprawdzają w systemie albo siedzieć z zegarkiem w ręku i zapisywać,choć dla mnie to jest chore kiedy się przekroczy te darmowe 15 impulsów, a po przekroczeniu wiadomo za połączenie płaci się kosmiczne stawki.
Marek Może i taniej ale zależy co komu potrzebne, z tego co wyczytałem to żeby tą promocje aktywować trzeba mieć staż w sami swoi powyżej 180 dni i pakiet za 10 zł można aktywować tylko raz na 15 dni, także w miesiącu wychodzi 20pln i trzeba trochę kombinować bo musisz pamiętać o tym że ci mija 15 dni i jeśli chcesz dzwonić taniej to musisz aktywować kolejny pakiet, zresztą z tego co widzę ta promocja już się chyba skończyła, przynajmniej tak wynika z regulaminu :D , ale i tak cieszy to że przynajmniej jest jakaś alternatywa.
Przy cenie kart sim z numerem rzędu 5-10 zł wystarczy śledzić promocje operatorów i wystarczy tel bez simlocka i można w miarę tanio dzwonić na stacjonarne, każdy coś wybierze zależnie od profilu dzwonienia,a stacjonarny tel mieć tylko do odbierania.
 
 
Marek 
Moderator



Pomógł: 241 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 7120
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 19-04-2008, 09:26   

Nie raz na 15, a aktywowany pakiet ważny jest 15 dni (kiedyś było 30) jest to spora niedogodność bo opłaca się to tylko gdy się naprawdę dużo rozmawia i się te 100 minut zużyje w 15 dni, jeśli się zużyje to szybciej - można szybciej aktywować kolejny. Kiedy się kończy i ile zostało można sobie sprawdzić w bardzo podobny sposób jak się sprawdza ile zostało na karcie.
  marekd@jabberpl.org
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,19 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: