Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
C+ na drugim TV
Autor Wiadomość
Hellboy 
light master

Dołączył: 02 Sty 2006
Posty: 50
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 19-02-2008, 13:12   C+ na drugim TV

Witam serdecznie
Pytalem juz w innym watku ale uznalem, ze lepiej zalozyc swoj poswiecony konkretnie tej jednej sprawie. Wiec mam pytanie, czy jesli monter zalozy mi C+ na TV nr 1, a ktoregos dnia bede chcial przelozyc dekoder na TV nr 2, to bedzie jakis problem?

I kolejne pytanie, czy konieczne jest zalozenie dekodera przed montera, czy mozna to zrobic samemu?
_________________
 
 
 
Marek 
Moderator



Pomógł: 241 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 7120
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 19-02-2008, 18:08   

Cytat:
Wiec mam pytanie, czy jesli monter zalozy mi C+ na TV nr 1, a ktoregos dnia bede chcial przelozyc dekoder na TV nr 2, to bedzie jakis problem?
nie będzie żadnego problemu do dekodera może sobie podłączyć każdy telewizor jaki tylko chcesz.
Cytat:
I kolejne pytanie, czy konieczne jest zalozenie dekodera przed montera, czy mozna to zrobic samemu?
ale w jakiej firmie ? w upc dostajesz skrzynkę którą może sobie podłączyć gdzie tylko chcesz (byle by w tym samym mieszkaniu).
  marekd@jabberpl.org
 
Hellboy 
light master

Dołączył: 02 Sty 2006
Posty: 50
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 20-02-2008, 00:10   

dzisiaj mnie poinformowano, ze koniecznie musi przyjsc monter... "zainstalowac" dekoder.... koszt 20 zl :|
_________________
 
 
 
Neo10 
ultra master


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 12 Kwi 2007
Posty: 707
Skąd: wawa
Wysłany: 20-02-2008, 23:31   

Jeżeli nadal dają tego general instruments to w zasadzie można zrobić tak aby na wszystkich tv było hbo itp... jedyna wada że przełączając wtedy na np hbo2 itp.. wszędzie się przełącza ;]

Tzn wystarczy zrobić obejście dekodera tzn rozdzielacz przed dekoderem jeden kabel do dekodera drugi wolny... potem z dekodera wychodzi kabel wchodzi do zdzielacza sygnalu i pod drugą wolną dziure podłącza się ten wcześniej nie wykorzystany kabel... w ten sposób na każdym tv można normalnie odbierać i ustawiać kablówkę plus na jednej częstotliwości będzie dekoder od hbo,canal plus itp... o ile czegos nie pozmieniali i akurat na tej samej częstotliwości na której jest dekoder nie ma jakiegoś kanalu ;] ale ogólnie jeszcze jakieś 2 lata temu miałem tak zrobione i wszystko działało ;]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: