Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
utorrent problem pomozcie
Autor Wiadomość
Marek 
Moderator



Pomógł: 241 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 7120
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 30-01-2008, 16:03   

serwer, przeczytaj instrukcję do rutera i się do niej zastosuj, numer portu znajdziesz w konfiguracji µtorrenta (dobrze by było gdybyś też przeczytał instrukcję programu z którego korzystasz)
  marekd@jabberpl.org
 
serwer 
Klikacz

Dołączył: 29 Sty 2008
Posty: 4
Wysłany: 30-01-2008, 17:52   

rozumiem, ale ja do wifi nie musiałem dodawać portów i śmiga. To do połączenia kablowego musze?

czytałem obie instrukcje. Ściągam od roku na utorrencie, tylko wczesniej nie miałem routera
 
 
Marek 
Moderator



Pomógł: 241 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 7120
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 30-01-2008, 19:58   

Cytat:
rozumiem, ale ja do wifi nie musiałem dodawać portów i śmiga. To do połączenia kablowego musze?
do jednego i drugiego musisz
Cytat:
tylko wczesniej nie miałem routera
nie maiłeś rutera to niemusiałeś sie w takie rzeczy bawić
  marekd@jabberpl.org
 
serwer 
Klikacz

Dołączył: 29 Sty 2008
Posty: 4
Wysłany: 30-01-2008, 22:35   

Marek napisał/a:
do jednego i drugiego musisz

to do wifi nic nie robilem
 
 
Nigihayami 
Klikacz

Dołączył: 28 Sty 2008
Posty: 14
Skąd: Wwa Wola
Wysłany: 30-01-2008, 23:03   

Marek napisał/a:
do jednego i drugiego musisz


No właśnie okazuje się, że niekoniecznie. Konfigurowałem ostatnio Linksys'a WAG200 bratu i utorrent działał tak jak powinien, bez przekierowania portów (prawdopodobnie za sprawą obsługi uPnP). Nie wiem natomiast czy sprawa wygląda tak samo na kablu.
Jeśli nie (nie mam możliwości teraz sprawdzic u siebie) to przekieruj port z utorrenta na swoje ip jak radzi Marek. Ten link powinien Ci w tym pomóc http://www.portforward.co...routerindex.htm

Btw. Jako nowy użytkownik pozdrawiam wszystkich ;)
 
 
Orion 
plus master

Pomógł: 16 razy
Dołączył: 03 Lis 2007
Posty: 470
Skąd: Warszawa
Wysłany: 01-02-2008, 09:16   

Nigihayami napisał/a:
Marek napisał/a:
do jednego i drugiego musisz


No właśnie okazuje się, że niekoniecznie. Konfigurowałem ostatnio Linksys'a WAG200 bratu i utorrent działał tak jak powinien, bez przekierowania portów (prawdopodobnie za sprawą obsługi uPnP). Nie wiem natomiast czy sprawa wygląda tak samo na kablu.
Jeśli nie (nie mam możliwości teraz sprawdzić u siebie) to przekieruj port z utorrenta na swoje ip jak radzi Marek.


Nie wszystkie routery domyślnie maja włączone UPNP i dobrze. Wobec ostatnich sygnałów http://hacking.pl/pl/news...ch_na_atak.html najlepiej mieć wyłączone UPNP i przekierowywać odpowiednie porty w konfiguracji routera.
 
 
Conroe91 
plus master

Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 532
Wysłany: 02-02-2008, 00:27   

Marek napisał/a:
Cytat:
Zainstaluj najnowszą wersje BitTorrent korzystam od listopada, nie zawiodłem się jeszcze.
oj odradzam akurat nowa jest popsuta.

Dla wszystkich którzy mają problemy i chcieli by sprawdzić czego to jest wina - podaje link do testowego torrenta, http://torrents.thepirate...333.TPB.torrent

Tylko 13MB publiczny taraceker mnóstwo seedów (oczywiście w 100% legalny można wysyłać do woli), powinien ściągnąć się błyskawicznie, jeśli nie znaczy, że rzeczywiście jest jakiś problem z konfiguracją programu albo łączem.


łącze 4 mbity a plik ściągał mi sie około 4 minut z tego linka torrenta co podałeś...prędkość około 150 KB/s czasem sięgała 180 KB/s dwa razy testowałem. Cyzy to przyzwoicie?
 
 
Marek 
Moderator



Pomógł: 241 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 7120
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 02-02-2008, 01:43   

Cytat:
łącze 4 mbity a plik ściągał mi sie około 4 minut z tego linka torrenta co podałeś...prędkość około 150 KB/s czasem sięgała 180 KB/s dwa razy testowałem. Cyzy to przyzwoicie?
tak jaknajbardziej
  marekd@jabberpl.org
 
Conroe91 
plus master

Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 532
Wysłany: 02-02-2008, 09:21   

Marek napisał/a:
Cytat:
łącze 4 mbity a plik ściągał mi sie około 4 minut z tego linka torrenta co podałeś...prędkość około 150 KB/s czasem sięgała 180 KB/s dwa razy testowałem. Cyzy to przyzwoicie?
tak jaknajbardziej

Ja tam nie będe mówił że mi torrenty wolno sie ściągają...bo to norma na public trackerach. Ale jak dobrze leci download via http z większości to znaczy że wszystko jest w porzo co nie?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,32 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: