Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
chello i gry online (jest źle, a nawet bardzo źle)

Czy na swoim chello masz podobny problem z grami online?
Cały czas
40%
 40%  [ 46 ]
Nigdy
33%
 33%  [ 38 ]
Zdaża się ale tylko w godzinach szczytu
25%
 25%  [ 29 ]
Głosowań: 113
Wszystkich Głosów: 113

Autor Wiadomość
polsilver 
Klikacz

Dołączył: 18 Kwi 2008
Posty: 5
Skąd: 100lyca
Wysłany: 18-04-2008, 15:26   

W zasadzie gram tylko w america'sa i teraz trochę w CoD4. LAG rządzi i tyle. Pingi w okolicach 300, jak spadają do rozsądnej granicy to PacketLosty i freezowanie makabryczne. Helpdesk ma cie w głębokim poważaniu. Robia 30 sekundowe testy i twierdzą, że jest wszystko OK. Po przesłaniu scr z mtr'a i gier przez 5 tygodni słyszałem, że sprawą zajmuje się jakaś super wyspecjalizowana komórka. W zeszłym tygodniu udałem sie do BOK, podpisac nową umowę i tam się dowiedziałem, że w mojej sprawie nie dzieje sie absolutnie nic bo w dniu w którym zgłosiłem problem ze stabilnością połączenia dostałem odpowiedź mailem, że jest wszystko OK i jeśli cokolwiek się dzieje to nie jest to wina UPC. Poprostu zwykła olewka klienta i tyle.
 
 
gabrynio 
light master

Dołączył: 19 Maj 2006
Posty: 133
Wysłany: 09-05-2008, 23:52   

Enemy Territory: Quake Wars juz dziala. UPC cos naprawilo.
_________________
 
 
 
Greg_4 
easy master

Dołączył: 02 Lip 2005
Posty: 31
Skąd: Szczecin
Wysłany: 18-06-2008, 20:08   

gabrynio napisał/a:
Enemy Territory: Quake Wars juz dziala. UPC cos naprawilo.

Owszem jest znacznie lepiej , ale dość często jest utrata połączenia i mam to tylko podczas tej jednej gry.
 
 
robusio 
easy master


Dołączył: 04 Maj 2008
Posty: 22
Skąd: wa-wa
Wysłany: 11-07-2008, 12:33   

A wiec w Quek Warsy malo gralem ale problemow nie bylo,
glownie gram w cs1.6 i raczej klopotow zadnych nie mam (czasem sie zdarzaja lagi:(),
mialem problem z modemem ale krotko i po wymianie jest wsio ok;D
a dodam jeszcze ze mam stara usluge 512,
pozdrawiam.

[ Dodano: 11-07-2008, 13:33 ]
 
 
Rustius 
Klikacz

Dołączył: 17 Cze 2008
Posty: 6
Wysłany: 22-07-2008, 15:39   

Ja niestety mam problem z UPC mam 4mb/s i wczoraj przeszło samo siebie. Tracę połączenie o ile wgóle uda mi się połączyć. Są dni, że musze próbować "tylko 2 razy" a czasem nawet (ŁAŁ) za pierwszym razem się mi uda połączyć i w ciągu 4 godz mam "tylko" 2 connection lossy.... :sad: Wczoraj z kartką i długopisem siedziałem przez 4 godziny i liczyłem ile razy mi się uda połączyć na ile nie. Wyszło, że udało mi sie 1 raz (słownie: JEDEN RAZ) na 54 (słownie pięćdziesiąt cztery):/ :evil: :evil: :evil: o ile wogóle udawało mi się łączyć bo czasami to nawet serwera gra nie mogła zlokalizować (checking status...) :evil:

Gra która tu opisałem to EVE Online. 8)
Prosze o pomoc. Może ktoś też ma takie problemy.
_________________
 
 
clarkkent 
Moderator



Pomógł: 34 razy
Dołączył: 12 Cze 2005
Posty: 1664
Skąd: Warszawa
Wysłany: 22-07-2008, 15:56   

Rustius napisał/a:
Prosze o pomoc. Może ktoś też ma takie problemy.


Teraz raczej to nie problem występujący gdzieś dalej na łączach, tylko u Ciebie lokalnie.
 
 
ANIOŁ 
chello master


Pomógł: 21 razy
Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 2412
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 28-09-2008, 14:30   

Metin 2 bez problemów:))
 
 
OPiUM 
Klikacz


Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 6
Skąd: Wa-wa
Wysłany: 30-09-2008, 23:26   

:twisted: Witam, to ja mam znowu taki problem, z Lineage2 [dokładnie DEX] że nie mogę wbić wogole na server bo przy logowaniu wywala mi ze "access filed, pls try again later" , inne servery L2 działają bez zarzutu, Nigdy wcześniej nie miałem tego problemu, a w L2 na UPC jade już z rok. Pytanie - czy może to wina jakiś poblokowanych portów czy może zmieni coś zmiana na zew/prywatne IP ?? :roll:
_________________
 
 
Rinciaq 
Klikacz


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 6
Skąd: KrK
Wysłany: 16-10-2008, 10:07   

@OPiUM
Grasz z tego co widzę na prywatnym serwerze co jest moim zdaniem godne Potępienia -_-" jest to prywatny serwer więc to imho normalna sprawa,że pada sobie co jakiś czas np. z powodów czysto hostingowego lub z winy graczy =] czyt.flood
Co do twojego pytania nie to NIC a NIC nie da =] polecam oficjalne serwery na których NIE zaznasz takich problemów...
 
 
 
Greg_4 
easy master

Dołączył: 02 Lip 2005
Posty: 31
Skąd: Szczecin
Wysłany: 12-12-2008, 22:24   

Enemy Territory Quake Wars cały czas bez poprawy. Wywala z serwerów ,czasami po 20min. , ale przeważnie po paru :evil:
 
 
wl.przemek 
light master


Dołączył: 27 Sty 2009
Posty: 93
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 04-02-2009, 20:36   

Witam.
Ja jak na razie jestem od niedawna posiadaczem usług UPC i internetu sprint 2 Mb/s gram co prawda tylko w Battlefield 2 w sieci i nie mogę narzekać nie miałem do tej pory żadnych problemów żadnych lagów a ping w granicach 20 wiec oby nic się nie pogorszyło :mrgreen:
-----UPC GDAŃSK----- ....polecam ;)
_________________
 
 
 
matowiec 
light master

Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 74
Skąd: Wrocław
Wysłany: 10-02-2009, 16:20   

Wlasnie, oby sie nie pogorszylo, czego Ci zycze. Z reguly zawsze na poczatku jest super, zacznie cos nawalac, to ciezko zeby to potem naprawili :)
 
 
egefege 
plus master

Dołączył: 19 Mar 2005
Posty: 508
Skąd: Warszawa (Gocław-Iskra)
Wysłany: 10-02-2009, 18:37   

WoW wszystko gra jak trzeba
_________________
 
 
patgaw 
classic master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 287
Skąd: WWA
Wysłany: 15-02-2009, 15:19   

Dostalem pytanie na PW, jak zrobic zeby za pomoca tunelu ssh, grac konfortowo w gry, ktore padly ofiara filtra pakietow p2p upc. (grid, trackmania itd) i pomyslalem ze innym tez sie moze przydac, wiec pisze tutaj.

potrzebujemy konta shell, programu sockscap i klienta ssh pod windowsa (open ssh)

Sockcap mozna pobrac np stad: http://www.mediafire.com/?iyhy2sjy2ky
open ssh pobieramy stad: http://sourceforge.net/pr...ckage_id=111688 (instalujemy tylko klienta, serwer nie jest porzebny)

wchodzimy do wiersza polecen windowsa i wpisujemy:
Kod:
ssh login@host -D 6666

6666 to przykladowy port, na ktorym zostatnie utworzyony nasz tunel, mozemy wpisac dowolny, powyzej 1024.
program sie pyta czy akceptujemy fingerprinta, wpisujemy yes i enter.
teraz podajemy haslo, i jestesmy na shellu. minimalizujemy okienko (nie zamykac!) i przechodzimy do programu sockscap.
za pierwszym razem, program sie spyta o konfiguracje, jak nie to wchodzimy w settings.
w SOCKS server wpisujemy:

Kod:
localhost
a w port nasze przykladowe 6666 :>
dajemy ok.
klikamy przycisk new, w profile name mozemy wpisac cokolwiek, np grid.
w command line, wybieramy plik odpalacjacy gre, u mnie np jest to D:\GRID\GRID.exe
i dajemy ok.
tera zaznaczamy grid klikamy run, i odpala nam sie gra :>
hf ;]
 
 
wl.przemek 
light master


Dołączył: 27 Sty 2009
Posty: 93
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 19-02-2009, 09:28   

Odnośnie pingu dużo tez zależy od serwera na którym się gra :!: Trzeba popróbować na rożnych od polskich po zagraniczne i wtedy będzie wiadomo czy wysoki ping lub jego inne różnice wynikają właśnie z lokalizacji serwera z którym się łączymy podczas gry czy niestety :sad: od naszego dostawcy int i jakości łącza jakie nam zapewnia :mrgreen:

Osobiście gram w Battlefield 2 w sieci i na ping nie mogę narzekać waha się w granicach 15 - 30 właśnie przede wszystkim na polskich serwerach - choć nie wszystkich ale również na zagranicznych wiec trzeba popróbować pograć na rożnych :mrgreen:
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,34 sekundy. Zapytań do SQL: 15
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: