Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Po co Wy kupujecie ten telefon UPC?
Autor Wiadomość
Marek 
Moderator



Pomógł: 241 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 7120
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 11-01-2008, 01:39   

A umowę za ile miesięcy podpisałeś ? Ile płacisz w sumie ? To, że jedna usługa jest wliczona w cenę innej nie znaczy, że ta druga jest za darmo.
  marekd@jabberpl.org
 
seven of nine 
ultra master


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 24 Mar 2008
Posty: 1339
Skąd: Sopot
Wysłany: 24-04-2008, 15:19   

Moj boze, czytam sobie te wszystkie komentarze i normalnie wlosy mi na glowie staja. :oops: :mrgreen: Teraz juz w ogole nie wiem, czy dobrze zrobilam przepisujac sie z TPSA do UPC na telefon. W tej chwili mam pakiet pelny, zmienil mi sie net z bylego Lighta na Turbo, a moja taryfa to taryfa w ktorej mam 30 minut darmowych.Powiedziano mi ,ze rachunek bede placila okolo 145 miesiecznie, no chyba ze wydzwonie wiecej niz 30 minut.Ale nie to mnie martwi. Prosilam,aby numer pozostawiono mi ten sam, ktory mialam w TPSA. Boje sie , jak to teraz bedzie wygladac. Malo tego boje sie, czy w ogole dodzwonie sie z komorki.Nie mowie juz nawet o faksie, ktorego zamierzam kupic. :roll:
 
 
Marek 
Moderator



Pomógł: 241 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 7120
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 24-04-2008, 19:00   

Cytat:
Prosilam,aby numer pozostawiono mi ten sam, ktory mialam w TPSA. Boje sie , jak to teraz bedzie wygladac.
Przez jakiś czas (miesiąc, może 2) sobie poczekasz z tymczasowym innym numerem, w końcu powinni numer przenieść. Telekomunikacji również wcale się nie spieszy z załatwieniem takich spraw.
Cytat:
Malo tego boje sie, czy w ogole dodzwonie sie z komorki.
Na 95% nie będzie z tym problemu a ten jeden przypadek na 20 mówi się trudno i próbuje jeszcze raz później.
Cytat:
Nie mowie juz nawet o faksie, ktorego zamierzam kupic.
Z tym jest już niestety gorzej :(
Bo nie każda bramka z nie każdym faksem może współpracować.
  marekd@jabberpl.org
 
TePeO 
ultra master


Pomógł: 40 razy
Dołączył: 03 Gru 2007
Posty: 836
Wysłany: 25-04-2008, 09:11   

seven of nine, dobrze zrobiłaś
jeśli bedziesz mieć jakiekolwiek problemy techniczne z usługami, to napisz mi na PW, a ja zobowiązuję się w Twoim przypadku udzielić pomocy.
I nie ma żadnych problemów z faksami...jeśli transmisja pomiędzy Twoim modemem a naszymi urządzeniami będzie prawidłowa, to usługi będą działać wzorowo.

TePeO
 
 
seven of nine 
ultra master


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 24 Mar 2008
Posty: 1339
Skąd: Sopot
Wysłany: 25-04-2008, 19:37   

Bardzo mi milo, dziekuje. :oops: :roll: :lol:
 
 
ANIOŁ 
chello master


Pomógł: 21 razy
Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 2412
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 12-05-2008, 20:55   

Ja wziałem telefon bo do mnie rzadko dzwonia na domowy tylko ja i matka czesto dzwonimy po roznych instytuacjach itd gdzie nie ma nr komorkowych i telefon z taryfa gadania bez ograniczen bardzo mi odpowiada moge sobie np pogadac z kumpele z Warszawy 5 godzin nie martwiac sie o koszty :mrgreen:
 
 
seven of nine 
ultra master


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 24 Mar 2008
Posty: 1339
Skąd: Sopot
Wysłany: 18-05-2008, 12:55   

Od kilku dni zastanawiam sie , gdzie umiescic moje pytanie odnosnie telefonu.W koncu wybralam ten temat. Moi drodzy, wiem,ze liste wykonanych polaczen mozna sobie sprawdzic w dziale Moje Upc. Po zalogowaniu sie, poiformowano mnie, ze droga pocztowa przyjdzie do mnie Pin. Czekam juz miesiac i nic. Nadal nie moge sprawdzic polaczen. Co robic.
 
 
ANIOŁ 
chello master


Pomógł: 21 razy
Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 2412
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 18-05-2008, 13:48   

Dzwonić i ponaglać mysle:)) ale weś pod uwage że poczte teraz warjuje....... na list polecony ze szczecina znajomy czekał 3 tygodnie........
 
 
seven of nine 
ultra master


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 24 Mar 2008
Posty: 1339
Skąd: Sopot
Wysłany: 07-06-2008, 23:16   

Mam totalnie glupie pytanie. Prosze powiedzcie mi, czy jesli do mnie ktos dzwoni ( posiadam telefon z Upc), to czy za to place? Wydawalo mi sie, ze place tylko za polaczenia wykonane ode mnie...Pomocy :oops:
 
 
kvs 
Moderator


Pomógł: 43 razy
Dołączył: 09 Mar 2005
Posty: 1586
Skąd: Mokotów / Białołęka
Wysłany: 08-06-2008, 00:14   

Czemu takie pytanie zadałeś ? Masz jakieś uzasadnione podejrzenie że naliczono Ci opłatę za poł. przychodzące ? Za odebranie połączenia nie naliczane są opłaty chyba w żadnej sieci. Chyba że w roamingu. Słyszałem coś że istnieje taka usługa która polega na tym że np. dzwonisz sobie na 0-800 do jakiegoś operatora i zamawiasz połączenie na koszt odbierającego, ale o ile się nie mylę w takim przypadku najpierw dzwoni operator i informuje iż jest rozmowa przychodząca na koszt odbierającego i pyta o zgodę na to...
_________________
 
 
Marek 
Moderator



Pomógł: 241 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 7120
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 08-06-2008, 01:18   

Wiem, że z komórki aby zdzwonić na koszt odbierającego trzeba wybrać *133*numer_telefonu# ale przed nawiązaniem połączenia druga osoba jest informowana kto dzwoni i za każdym razem musi wyrazić zgodę na połączenie.

No i to działa tylko w obrębie własnej sieci, nie da się zadzwonić w taki sposób do kogoś kto ma telefon u innego operatora, ten numer który podałem jest z plusa i nie wiem nawet czy w innych sieciach nie jest to inny numer.

Przydaje się gdy ktoś ma telefon na kartę nie ma pieniędzy na koncie a musi gdzieś pilnie zadzwonić. Czasem okazuje się to też dobrym rozwiązaniem na natrętów typu zadzwoń koniecznie gdy ... a odbiera automatyczna sekretarka.
  marekd@jabberpl.org
 
Altembas 
light master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 02 Kwi 2007
Posty: 50
Wysłany: 24-08-2008, 19:36   

A co jak ktos uzywa duzo telefonu i korzysta z tego, ze ma za darmo na stacjonarne?
 
 
Marek 
Moderator



Pomógł: 241 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 7120
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 24-08-2008, 20:11   

Cytat:
za darmo na stacjonarne?
za darmo ? gdzie u kogo ?

Jak dają za darmo to trzeba korzystać.

Ja jedyni widziałem operatorów który oferowali po 3 grosze za minutę albo tak, że cena rozmów była wliczona w abonament niezależnie od ich ilości (a to kosztuje - przynajmniej kilkanaście zł miesięcznie).
  marekd@jabberpl.org
 
Altembas 
light master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 02 Kwi 2007
Posty: 50
Wysłany: 24-08-2008, 21:38   

Marek, w UPC :> masz taryfe, w ktorej nie placisz za minute rozmowy na stacjonarne, za to masz wysoki abonament. Zle sie wyrazilem, czy nie mowimy o tym samym? :)
 
 
Marek 
Moderator



Pomógł: 241 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 7120
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 24-08-2008, 22:06   

Cytat:
Marek, w UPC :> masz taryfe, w ktorej nie placisz za minute rozmowy na stacjonarne, za to masz wysoki abonament. Zle sie wyrazilem, czy nie mowimy o tym samym?
Tak o tym samym.
Chodzi mi o to, że jak coś jest wliczone w abonament to znaczy, że nie jest darmowe.

Wielu operatorów (również internetowych) oferuje takie rozwiązanie, dlatego należy wybrać takiego u którego abonament jest najniższy.
  marekd@jabberpl.org
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,23 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: