Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Neo 1024 Kb/s uTorrent słabo idzie
Autor Wiadomość
Lukasz36016 
easy master

Dołączył: 01 Gru 2007
Posty: 27
Wysłany: 01-12-2007, 08:44   Neo 1024 Kb/s uTorrent słabo idzie

Mam neo 1024. Pliki sciągam uTorrentem próbowałem wszystkiego i nic nie daje pliki sciąga mi po 3Kb do 5kb. (Nawet przy wysokiej ilości Seedów wcale nie pobiera).

Sprawdziłem na www.speedtest.com i wyszło:
Download 1038 kb/s
Upload 269kb/s

Jak skonfigurować uTorrenta, i jak maxymalnie wykorzystać łącze. :!:

Bardzo proszę o rozpatrzenie mojej prośby i kontatkt ze mną. gg 5044406.
 
 
Rafal 
Moderator


Pomógł: 14 razy
Dołączył: 28 Lis 2004
Posty: 578
Wysłany: 01-12-2007, 09:22   

Temat wraca jak bumerang, mysle za kazdy juz ma dosyc odpowiadania, tylko dlatego ze tobie nie chcialo sie szukac, podaje ci link do forum, jezeli tam nie znajdziesz odpowiedzi to znaczy ze nie potrafimy ci pomoc, masz jeszcze opcje szukaj na naszym forum i google

http://www.searchengines....rrent-f147.html
 
 
Marek 
Moderator



Pomógł: 241 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 7120
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 01-12-2007, 09:31   

Po pierwsze upewnij się czy nie masz włączonego jakiegoś firewalla (nawet jeśli myślisz, że go kiedyś wyłączyłeś sprawdź ponownie bo windowsowy firewall potrafi się sam włączyć po jakiś automatycznych uaktualnieniach jeśli instalowałeś jakiś dodatkowy program typu antywirus/firewall odinstaluj go całkiem bo nawet wyłączony potrafi przeszkadzać), a jeśli korzystasz z rutera to czy przekierowałeś na nim właściwe porty (te same co masz ustawione w klęcie)

Jeśli chodzi o ustawienia szczegółów w optymalny sposób to:
W programie max upload ustawiasz na 27kB/s, download bez ograniczeń, ilość slotów wysyłkowych przy jednym torrencie 5 albo 6 (jak chcesz ściągać po 2 torrenty na raz ustaw w obu po 3), nie przeginać z ilością półotwartych połączeń i powinno być dobrze.
Pamiętać o tym aby DHT było włączone, aby klient akceptował zarówno połączenia szyfrowane jak i nieszyfrowane. I to w zasadzie wszystko.

Cytat:
Mam neo 1024.
niestety twój operator miewa ostatnio poważne problemy z wyjściem na świat a połączenia z resztą polski potrafi blokować celowo (jeśli stałeś się ofiarą takich praktyk nic nie poradzisz pozostaje tylko rozwiązać umowę i iść do konkurencji)

[ Dodano: 01-12-2007, 09:35 ]
Rzeczywiście się powtarza, sam odpisuję 3 raz w tym tygodniu niemal to samo, z tym że aż tak strasznie kiepski transfer nie jest raczej wynikiem nieoptymalnej konfiguracji klienta a czegoś innego (stawiam na firewall)
  marekd@jabberpl.org
 
Lukasz36016 
easy master

Dołączył: 01 Gru 2007
Posty: 27
Wysłany: 01-12-2007, 12:12   

coś pokombinuje. dzięki wam. Marek podaj ścieżke jak tego firewala wylaczyć :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :? :No i routera :?: :?: :?: I jak sie da miećtakie zasoby jak na rysunku :?: :?: :?:

utorrent_116.jpg
Plik ściągnięto 13087 raz(y) 10,08 KB

 
 
clarkkent 
Moderator



Pomógł: 34 razy
Dołączył: 12 Cze 2005
Posty: 1664
Skąd: Warszawa
Wysłany: 01-12-2007, 12:52   

Lukasz36016 napisał/a:
podaj ścieżke jak tego firewala wylaczyć


Panel sterowania--->Centrum zabezpieczeń--->Zapora systemu Windows
 
 
Lukasz36016 
easy master

Dołączył: 01 Gru 2007
Posty: 27
Wysłany: 01-12-2007, 13:37   

Gdy wyłączyłem Zapore systemu (Firewalla) nie chciało mi wcale sciagać i styl z Visty zmienił się na Windows 98.

[ Dodano: 01-12-2007, 17:25 ]
ZNAM ZASADY FORUM ale nie moge edytować a gdy wyłącze zaporę to żadna strona nie chce mi sie włączyć i z torrenta sciągaćsie nie chce. Prosze o wskazówki screeny. :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
 
 
jedrek 
ultra master


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 12 Maj 2006
Posty: 786
Skąd: Ursynów
Wysłany: 01-12-2007, 19:03   

Sprawdź dodatkowego firewalla jak masz zainstalowanego i ustal co blokuje Ci porty.Jeżeli instalowałeś jakieś style pod Windowsa na styl Visty zastanów się czy ich nie odinstalować.Ładnie to wygląda ale ingeruje w rejestry.Bawiłem się w upiększanie mojego XP ale pewnego razu powiedziałem dość.
_________________
  jedrek
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,27 sekundy. Zapytań do SQL: 15
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: