Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
EVE-online
Autor Wiadomość
Olmer 
easy master

Dołączył: 23 Lis 2007
Posty: 30
Wysłany: 10-03-2008, 17:40   

Wątek ten założony prze zemnie dnia 23 Lis 2007 roku, spełnił swój obowiązek i mam nadzieje że pomógł w naprawieniu problemu. Można go zamknąć lub umieści go w jakimś miejscu pamięci by przypominał nam o tych strasznych miesiącach problemów i udręki zwykłych, szarych użytkowników gry EVE-online :P .
_________________
 
 
Grzmiący 
Klikacz

Dołączył: 09 Mar 2008
Posty: 3
Wysłany: 12-03-2008, 23:50   

Przykro mi Olmer ale obowiązku nie spełnił. UPC nadal olewa klientów, połączenie rwie i generalnie jest nieprzyjemnie. Fakt faktem eve działa, ale nie płacę co miesiąc grubej kasy za możliwość grania tylko w eve i czytania wiadomości na onecie. Nóż mi się w kieszeni otwiera, ale moge jedynie bić głową w ścianę, bo umowa kończy się za 1,5 roku, a osobę na którą została wystawiona, naprawdę grzeje, czy mogę grać czy nie.
 
 
koalaa 
Klikacz

Dołączył: 14 Mar 2008
Posty: 1
Wysłany: 14-03-2008, 08:56   

Ja w ogole nie wiem o czym mowa. Eve jak zrywało połączenie tak zrywa. Absolutnie NIC sie nie zmieniło.
 
 
Hand 
plus master

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 21 Sie 2005
Posty: 373
Skąd: warszawa, goclaw
Wysłany: 14-03-2008, 13:43   

hmm w warszawie nie - testowalem 2 dni po 6 godzin ani jednego dc
_________________
 
 
clarkkent 
Moderator



Pomógł: 34 razy
Dołączył: 12 Cze 2005
Posty: 1664
Skąd: Warszawa
Wysłany: 14-03-2008, 14:19   

Hand napisał/a:
testowalem 2 dni po 6 godzin ani jednego dc


A masz jeszcze czas na jakieś inne zajęcia? ;-)
 
 
Bodziu 
easy master

Dołączył: 10 Lut 2008
Posty: 39
Wysłany: 17-03-2008, 16:12   

koalaa napisał/a:
Ja w ogole nie wiem o czym mowa. Eve jak zrywało połączenie tak zrywa. Absolutnie NIC sie nie zmieniło.


Podaj swoja droge pakietow. Mozesz uzyc pingplotera lub inny program do podgladu drogi dla pakietow.
U mnie wszystko dziala ok, zero DC i gram okolo 3-4h dziennie,czasami dluzej.

[ Dodano: 14-04-2008, 09:51 ]
No i problem powrocil od piatku tj. 11.04.2008r. Podpisalem nowa umowe 5 kwietnia z nadzieja, ze problem zostal rozwiazany raz na zawsze a tu niespodzianka, po 6 dniach od podpisania nowej umowy EVE zaczelo znow tracic polaczenie z serverem.
Koszmar powrocil, nie moge w to uwierzyc.
Moja naiwnosc, ze naprawili stabilnosc lacza byla tak wielka, ze wstyd mi za to.
10mb lacze jest super choc do warszawy idzie max 4mb bylem szczesliwy do feralnego piatku.
Prosze o pomoc Pana Tepeo bo slow mi brak, znow czeka mnie stek bzdurnych wymian informacji z dzialem technicznym i odpowiedzi typu u nas wszystko jest ok.
Tragedia.
 
 
Sidian 
Klikacz

Dołączył: 18 Kwi 2008
Posty: 4
Skąd: Warszawa
Wysłany: 18-04-2008, 11:36   

Potwierdzam. Od 11.04.2008 problem pojawil sie z taka sila, ze naprawde mozna stracic cierpliwosc. Mam setki logow z Ping Plottera, w ktorych wyraznie widac, ktory serwer zawala sprawe: pl-waw03a-rd1-ge-0-1-0.aorta.net . Nie powiecie mi, ze chyba, ze takie polaczenie:



Do serwera jest normalne. Rozumiem dwa pierwsze, ktore po prostu nie odpowiadaja na pingi, ale ten ma 3/4 packet lossow. Niech mi teraz ktos w UPC powie, ze to nie ich wina.

-EdiT- A tymczasem, kiedy Was cisnie, znajdzcie sobie jakis unixowy serwer, na ktorym mozecie miec konto SSH (z reguly trzeba albo zaplacic albo na kolanach blagac jakiegos bardzo zlego i grubego admina :D ). Pozniej przeczytajcie to: http://myeve.eve-online.c...threadID=426676 i bye bye DC.

-EdiT- Testowane przez dluzszy czas. Dziala i nie wywala, jesli serwer, do ktorego sie laczycie, jest dobry.

Pozdrawiam,
Sidian
_________________
 
 
  thanatos@force-crusaders.org
 
Olmer 
easy master

Dołączył: 23 Lis 2007
Posty: 30
Wysłany: 07-05-2008, 13:17   

A jak teraz jest z połączeniem? Przez parę dni był problem, miałem parę DC, a nawet net mi padł w końcu na godzinę, ale teraz wszystko jest oki.
_________________
 
 
Outlander18 
Klikacz

Dołączył: 04 Maj 2008
Posty: 4
Wysłany: 10-05-2008, 19:43   

Witam

Też mam problem z EVE ,dzisiaj zainstalowałem gre i nawet nie udało mi sie do końca zrobic postaci ;p bo było DC co 2-5min. Mieszkam w Krk ,internet mam od 1tyg. 10mb(TURBO) i modem Motoroli :P .Działa to komuś w Krakowie ??
 
 
Rustius 
Klikacz

Dołączył: 17 Cze 2008
Posty: 6
Wysłany: 17-06-2008, 20:42   

Panowie i Panie TePeO, poroblem z UPC i EVE Online powrócił.
Proszę o to adres do mojego posta w innym wątku.

http://forum.mediaswiat.p...er=asc&start=15
Ogólnie:

Kilka dni temu zainstalowałem sobie EVE i nawet, do tej pory nie mogłem zrobić postaci! DC DC DC DC...... Lossy na aorta.net są ogromniaste. Nie chce mi się wdawać w szczegóły bo są takie same jakie inni mają.
Panowie i Panie z UPC, macie poważny problem ze swoją siecią od ponad pół roku. Kiedy to się zmieni?

Napisałem do UPC, zobaczymy co odpowiedzą.

[ Dodano: 17-06-2008, 20:45 ]
Zapomniałem dopsiać, że moja lokalizacja to: Warszawa, Mokotów. Bardzo blisko do biura konkurencji Panowie z UPC :) .....
_________________
 
 
TePeO 
ultra master


Pomógł: 40 razy
Dołączył: 03 Gru 2007
Posty: 836
Wysłany: 18-06-2008, 12:03   

witam
na aorcie nie moze być żadnych strat...mamy bardzo dużo zapasu
poczekaj na opinię z helpdesku, być może masz problem w transmisji cmts<->modem

czy ktoś potwierdza problem z EVE?

TePeO
 
 
Rustius 
Klikacz

Dołączył: 17 Cze 2008
Posty: 6
Wysłany: 18-06-2008, 15:01   

Dziękuje za odpowiedź. Niestety nie dostalem jeszcze zadnej informacji z serwisu. Moze podałem błędnego e-maila :)

Jeszcze raz napisze i zobaczymy.

[ Dodano: 18-06-2008, 16:29 ]
Dołączam obrazek z Pingplottera




Mój modem to Scientific Atlanta EPC2203
_________________
 
 
kvs 
Moderator


Pomógł: 43 razy
Dołączył: 09 Mar 2005
Posty: 1586
Skąd: Mokotów / Białołęka
Wysłany: 18-06-2008, 19:25   

Rustius: i co Twoim zdaniem jest niepokojącego na tym screenie ?
_________________
 
 
Rustius 
Klikacz

Dołączył: 17 Cze 2008
Posty: 6
Wysłany: 18-06-2008, 20:26   

NIe znam się za bardzo na tym ale przy serwerze aorta.net warszawa widze 70% loss i na dole na tym wykresie te czerwone oznaczją chyba, że połączenie jest bardzo słabe.

Może to wina mojego modemu. Nie wiem. Wysłałem już e-mail do serwisu UPC. Ciekawe co odpowiedzą...

Wiem jedno moje połączenie z serwerem EVe jest zrywane co 3-5 minut a czasem nawet nie może sprawdzić statusu...

[ Dodano: 18-06-2008, 20:27 ]
Sorki 40% ale widziałem jak dochodziło do 90 a nawet 100%
_________________
 
 
kvs 
Moderator


Pomógł: 43 razy
Dołączył: 09 Mar 2005
Posty: 1586
Skąd: Mokotów / Białołęka
Wysłany: 18-06-2008, 20:31   

Routery nie mają obowiązku odpowiadać w 100% na zapytania ICMP.
Zauważ ponadto że dalsze routery nie wykazują strat - więc jeśli by faktycznie był problem z gubieniem pakietów przez routery AORTY to wszystkie dalsze routery również by wykazywały straty.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,31 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: