Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
EVE-online
Autor Wiadomość
Olmer 
easy master

Dołączył: 23 Lis 2007
Posty: 30
Wysłany: 28-11-2007, 22:19   EVE-online

pisałem o moim problemie z połączeniem z serwerem gry EVE-online (link ). Ciągle czekam na odpowiedz od UPC (będzie już dwa tygodnie), i jak na razie wygląda na to że całe te problemy są spowodowane problemami z routerami UPC. Perę osób dostało odpowiedzi z UPC i piszą że to nie ich wina i zamykają ich sprawy. O to linki do wątków z forów gry (centrala EVE PL Unseen company (polska korporacja EVE) i uficjalny wątek na forum gry . Nie wiem już co robić czyja to wina, programy do skanowania połączeń wskazują na problemy u dostawcy (UPC) ale UPC się wyiera. Co robić? Czy niepoprawne działanie internetu stanowi podstawe do zerwania umowy?
 
 
dziabaq 
plus master


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 05 Maj 2006
Posty: 433
Wysłany: 29-11-2007, 07:56   

Problem jest trudny, bo w sądzie to TY będziesz musiał wykazać że problem z połączeniem leżał po stronie UPC - niestety takie mamy prawo.

Ja na twoim miejscu bym się nie szarpał, nie działa, to rezygnuj z netu i tyle. Najwyżej zapłacisz kare umowną, ale nie są to s kolei straszne pieniądze. Gdybym ja był na twoim miejscu to moje nerwy są więcej warte niż ten internet.
 
 
TePeO 
ultra master


Pomógł: 40 razy
Dołączył: 03 Gru 2007
Posty: 836
Wysłany: 29-12-2007, 14:02   

witam
mam pytanie do graczy EVE-online
jak w tej chwili wygląda jakość połaczenia?
jak możecie to dajcie znać na PW

TePeO
 
 
bolo 
Klikacz


Dołączył: 05 Kwi 2005
Posty: 17
Skąd: 127.0.0.1
Wysłany: 02-01-2008, 18:10   

etam na priv, niech wszyscy wiedza:

dzisiaj pogralem jakies 20 minut (rekord od 2 tygodni). po rozlaczeniu i ponownym polaczeniu wywalilo mnie jeszcze na login screenie. kolejne proby - max czas grania to ok. 1 minuta.
takie przygody mam juz ponad miesiac.
pora na rezygnacje z lacza.
_________________
 
 
TePeO 
ultra master


Pomógł: 40 razy
Dołączył: 03 Gru 2007
Posty: 836
Wysłany: 03-01-2008, 17:36   

witam
w tej chwili mamy otwarty ticket na ten problem i będzie analiza robiona
dam znać jak będzie nowe info

TePeO
 
 
marcinfp 
Klikacz

Dołączył: 16 Sty 2008
Posty: 4
Wysłany: 16-01-2008, 22:21   

witam,
też jestem graczem EVE. Od jakiegoś czasu mam problemy z połączeniem "connection lost". Czytałem na forach i muszę przyznać, że jest tych problemów coraz więcej - także z innymi grami. Do tej pory udawało mi się po jakimś czasie połączyć z serverem na dłużej ale dzisiaj jednak pojawił się nowy problem. Przy logowaniu normalnie pojawia się informacja o połączeniu z serverem "Checking status" (po połączeniu można się logować) ale dzisiaj ani rusz. Cały czas "Checking status". Zobaczę co będzie dalej, spróbuję jutro albo pojutrzę. Wiem tylko jedno nie zamierzam do UPC dzwonić bo inni dzwonili i żadnej konkretnej informacji nie uzyskali. Jedyne co pozostaje (jak inni twierdzą) to zmiana operatora sieci...
 
 
Guardian18 
Klikacz

Dołączył: 18 Sty 2008
Posty: 17
Wysłany: 18-01-2008, 10:20   

Ja walczę z chello od połowy grudnia, prez 11 miesięcy wszystko było cacy, Eve chodził jak się należy....Ani jednego "connection lost" przez cały ten czas. W listopadzie musięli coś zmieniać (może to wina transparentnego proxy") i katastrofa. Próbowałem już łączenia w różnych kofiguracjach , z różnych komputerów i nic....UPC zrywa permanentnie połączenia...co chwila.... Nawet iPlusie nie ma problemów....,a na megaszybkim upc - dramat..nawet Neostrada sobie radzi OK....

Jakość obsługi UPC - jeśli nie masz problemów to jest ok, masz problem - radź sobie sam, olewka na całej linii, chyba mają już za dużo abonentów. Nawet na maile nie odpowiadają.

Czekam jeszcze tydzień, jeśli nic nie zrobią to zmieniam operatora Internetu, całe szczęście jest teraz w czym wybierać....Zaraz po tym przełączy się z 10 znajomych z osiedla też fanów Eve Online + bracion....Może UPC wtedy zauważy, że trzeba szanować Klienta...

CHłopaki z UPC widać połakomili się na kasę i z jakości przeszli w ilość. Ich serwery i sieć niestety nie dają rady, oni zresztą też, bo praktycznie tylko w UPC występuje ten problem, inni sobie radzą o wiele lepiej....

Proponuję pisać do UPC, a może w końcu (za 6-7 miesięcy) coś zrobią , chociaż na to nie liczcie...;)
_________________
 
 
TePeO 
ultra master


Pomógł: 40 razy
Dołączył: 03 Gru 2007
Posty: 836
Wysłany: 18-01-2008, 14:45   

witam
pytanie do osób które obserwują problem z disconnect'em
czy korzystacie może z routerów D-Link-a?

TePeO
 
 
Guardian18 
Klikacz

Dołączył: 18 Sty 2008
Posty: 17
Wysłany: 18-01-2008, 15:17   

Ja jestem bezpośrednio połączony,modem motorolla, żadnych ruterów.

[ Dodano: 18-01-2008, 15:24 ]
TePE ,

Wiem, że jesteś z UPC, czy możesz powiedzieć co się z tym tematem dzieje i czy się coś dzieje ? Chociaż Ty odpowiadasz, bo inni zamilkli , jesteś ostatnią nadzieją ;) Czy są jakieś szanse na rozwiązanie tego tematu ? Gdzieś wyczytałem, że problem może dotyczyć "transparentnego proxy". Czy to prawda ? Czy może wiesz o wprowadzeniu jakiś zmianach sieci, które były w listopadzie ? Generalnie wszyscy mają ten sam przypadek, problemy są od listopada, wcześniej było bardzo OK.

Pozdrawiam
_________________
 
 
TePeO 
ultra master


Pomógł: 40 razy
Dołączył: 03 Gru 2007
Posty: 836
Wysłany: 18-01-2008, 15:33   

Guardian18
to nie jest problem z proxy

mam do Was (graczy EVE) prośbę...pograjcie dzisiaj i dajcie znać jak to wygląda
najlepiej przy połączeniu PC<->CM

TePeO
 
 
Guardian18 
Klikacz

Dołączył: 18 Sty 2008
Posty: 17
Wysłany: 18-01-2008, 15:36   

Sorry, ale w niektórych sprawach jestem noob.

PC<>CM ?

możesz sprecyzować ?

Napiszą zaraz na forum w Centrali i masz testowanie zapewnione ;)
_________________
 
 
TePeO 
ultra master


Pomógł: 40 razy
Dołączył: 03 Gru 2007
Posty: 836
Wysłany: 18-01-2008, 15:48   

sorry za skróty myślowe
chodzi o bezpośrednie połaczenie komputer - modem kablowy (bez ruterów)

TePeO
 
 
Guardian18 
Klikacz

Dołączył: 18 Sty 2008
Posty: 17
Wysłany: 18-01-2008, 16:18   

Z można wiedzięc co zmieniłeś ? Tak z czystej ciekawości ?
_________________
 
 
Olmer 
easy master

Dołączył: 23 Lis 2007
Posty: 30
Wysłany: 18-01-2008, 17:35   

już dawno tu nie zaglądałem, TePeO dzięki że tym się zainteresowałeś dziesiątki jeśli nie setki graczy tylko czeka na zbawienie. Grałem dziś znowu normalnie przez UPC (tuneluje na codziń połączenie przez yourfreedom bo inaczej mam DC) i po 5min DC. Jagby co jestem do twojej dyspozycji, byle szybciej naprawić to (trzy miesiące niedługo będzie).
_________________
 
 
marcinfp 
Klikacz

Dołączył: 16 Sty 2008
Posty: 4
Wysłany: 18-01-2008, 19:59   

Witam,
wczoraj nie wyrzuciło mnie ani razu (duży+). Dzisiaj raz, ale gram od ok. 15:00 i do teraz jest git. Nie wiem co zrobiliście ale nic już nie zmieniajcie :o )
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,28 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: