Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pytanie - LIMIT (szybsze wysyłanie)
Autor Wiadomość
sebol84 
Klikacz

Dołączył: 26 Maj 2005
Posty: 14
Skąd: Szczecin
Wysłany: 26-11-2006, 14:22   Pytanie - LIMIT (szybsze wysyłanie)

Witam
Mam pytanie: mam chello classic oraz pierwszy miesiac oopcji szybsze wysylanie, wszystko bylo ladnie pieknie itp. dopuki nie przekroczylem ilosci pobranych MB 50Gb (53328mb na wczoraj), dzisiaj wlonczam sciaganie a tu 5kb/s ul. podobnie, zdawalo mi sie ze razem z szybszym wysylaniem powiniemem miec 10GB wiecej czyli 60GB, czy to tylko w tym miesiacu tak jest a wnastepnych juz bedzie ok czy powinienem zadzwonic na party line :P ??
plz o pomoc
 
 
Jacek 
Administrator


Pomógł: 45 razy
Dołączył: 31 Paź 2004
Posty: 1441
Skąd: Warszawa
Wysłany: 26-11-2006, 14:26   

Cytat:
Łącze: chello light

Po co wpisujesz błędne dane? ehh... :evil:

http://www.upc.pl/szybszewysylanie/ - limit w chello classic przy szybszym wysyłaniu wynosi 60GB.
Dzwoń pod 9480 i reklamuj. Wcześniej na wszelki wypadek sam zrestartuj modem (aby wykluczyć przypadek).
Ponadto przypomnę, że szybsze wysyłanie wykupuje się na 1 miesiąc (i mam nadzieję, że wykupiłeś w listopadzie).
_________________
 
 
sebol84 
Klikacz

Dołączył: 26 Maj 2005
Posty: 14
Skąd: Szczecin
Wysłany: 26-11-2006, 17:47   

Jacek napisał/a:
Cytat:
Łącze: chello light

Po co wpisujesz błędne dane? ehh... :evil:

http://www.upc.pl/szybszewysylanie/ - limit w chello classic przy szybszym wysyłaniu wynosi 60GB.
Dzwoń pod 9480 i reklamuj. Wcześniej na wszelki wypadek sam zrestartuj modem (aby wykluczyć przypadek).

Ponadto przypomnę, że szybsze wysyłanie wykupuje się na 1 miesiąc (i mam nadzieję, że wykupiłeś w listopadzie).


sry zapomnialem zmienic po zmianie na classic.
zaraz dzwonie.
pierwsze slysze ze na miesiac :/ , tak w listopadzie wykupilem


zadzwonilem i po rozmiwie okazalo sie ze moj limit 60gb nie zostal jeszcze wprowadzony do bazy, i ze w ciagu 30 min bedzie juz ok.
a co do tego ze na miesiac sie wykupuje to sie zapytalem i powiedzial ze to nie prawda.

dzieki za pomoc
 
 
Jacek 
Administrator


Pomógł: 45 razy
Dołączył: 31 Paź 2004
Posty: 1441
Skąd: Warszawa
Wysłany: 26-11-2006, 22:34   

sebol84, dopytałem się jeszcze (aby nie wprowadzić w błąd nieumyślnie), ale mam tylko potwierdzenie, że jest to usługa miesięczna (wykupywana na 1 konkretny miesiąc).
Informacja ta pochodzi z kilku niezależnych źródeł.
_________________
 
 
sebol84 
Klikacz

Dołączył: 26 Maj 2005
Posty: 14
Skąd: Szczecin
Wysłany: 27-11-2006, 02:23   

no to dziwne bo tu mowia tak a gdzie indziej cos innego ahh to UPC :)

8 rano sprawdzam predkosc i znowu sie okazuje ze mnie przycieli.......znowu TEL i juz jest ok, ciekawe na jak dlugo :evil:
 
 
Brombra 
easy master

Dołączył: 25 Cze 2006
Posty: 23
Wysłany: 27-11-2006, 21:43   

szybsze wysyłanie raz zamówione automatycznie przedłuża się na kolejny miesiąc rozliczeniowy i już - latem jak sobie to aktywowałem na classicu jak było jeszcze 25 GB i 30 GB dla szybszego wysyłania to po 26 GB mnie przycinali 8 razy każdego ranka !!!
dopiero bezpośrednia interwencja instalatora na górze przyniosła skutek prawidłowego odblokowania pełnego classica z opcją szybsze wysyłanie - po zmianie na większe limity : 50 i 60 GB do dziś odpukać opcja szybszego wysyłania działa poprawnie

jak codziennie do końca miecha będą cie blokować skontaktuj się ze swoim instalatorem niech od siebie opier... tych frędzli w centrali albo najzwyczajniej poinformuj iż wypowiadasz im umowę skoro nie dotrzymują jej warunków
 
 
 
lukasz_krak 
Klikacz

Dołączył: 02 Gru 2006
Posty: 16
Wysłany: 02-12-2006, 21:04   

Witam.
Ja mam inny problem... Zamowilem szybsze wyslyłanie tydzien temu bo konczyl mi sie juz limit 49GB no i po 2 godz od tel do nich niby juz mialem tą usługe wlaczona,limit przekroczylem i i zakonczylem miesiac /listopad/ z wynikiem 57Gb pobranych danych.Ale co innego mnie zastanawia... dlaczego do wczoraj /bo dzis jest tragedia ale to chyba w calym chello/ moj upload nie przekraczal 350 skoro niby jest 2 razy szybsze wysylanie czyli powinno byc okolo 600-700kbps?? .Czy moze strona lezy po mojej stronie?? czy moze oni cos zle aktywowali?,mial ktos taki juz problem ze limit wiekszy ale szybkosc UP ta sama???.
pozdrawiam Łukasz Krakow

PS a tak wyglada dzisiejszy pomiar lacza z godz 21 ale to caly Krakow i nie tylko ma chyba problemy.
Rychlost připojení k internetu: 127,72 kbit/s
Rychlost stahování dat: 16 kByte/s
 
 
Jacek 
Administrator


Pomógł: 45 razy
Dołączył: 31 Paź 2004
Posty: 1441
Skąd: Warszawa
Wysłany: 03-12-2006, 13:21   

lukasz_krak, czytałeś cały temat dokładnie i ze zrozumieniem?
A ponieważ odpowiedź, jest "nie", dlatego jeszcze raz przeczytaj i skoncentruj się na:
http://chellopl.one.pl/fo...p?p=23632#23632
Szybsze wysyłanie jest wykupowane na 1 (słownie: jeden) miesiąc...
_________________
 
 
xdefxx 
easy master

Dołączył: 16 Maj 2006
Posty: 41
Wysłany: 15-12-2006, 11:51   

Juz nie ma ze na jeden miesiac automatycznie przechodzi na nastepny miesiac ostatnio czytajac posty na tym forum zamowilem po kolejnym miesiacu szybsze wysylanie i pani z chello ze juz mam ta usluge i ze ona automatycznie ulega przedluzeniu.

Jak to jest ze chello dzwaoni zawsze z tego samego numeru 5032008..
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,24 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: