Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Negocjacje
Autor Wiadomość
Roberto 
Klikacz

Dołączył: 10 Mar 2005
Posty: 4
Wysłany: 25-03-2005, 16:59   Negocjacje

Witam jestem nowym użytkownikiem i chciałem się dowiedzieć czy w momencie gdy skończy się umowa na czas określony z chello można wynegocjować z nimi lepsze warunki w zamian za przedłużenie umowy??? :?:
 
 
Michal 
Jr Admin



Pomógł: 40 razy
Dołączył: 05 Lis 2004
Posty: 1332
Skąd: Warszawa
Wysłany: 25-03-2005, 17:08   

mozesz przedlużyc ponownie na 12mies po cenie lojalki ew zejsc z 10-20zl jak bedziesz bardzo negocjowal ze np zrezygnujesz .
 
 
antoni555 
classic master


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 27 Lis 2004
Posty: 265
Skąd: Warszawa - Mokotów
Wysłany: 25-03-2005, 19:03   ciekawe...

MrY napisał/a:
mozesz przedlużyc ponownie na 12mies po cenie lojalki ew zejsc z 10-20zl jak bedziesz bardzo negocjowal ze np zrezygnujesz .


MrY, z Twoją pierwszą częścią odpowiedzi zgadzam się, bo jak 21.02. podpisywałem nową umowę na czas określony (na rok), to pani (mam jej namiary) tak samo mnie zapewniła, ale co do negocjacji cenowej za kolejne przedłużenie, to trochę wątpię. Chociaż, w obecnej dobie konkurencji, wszystko jest możliwe. Zapamiętam sobie to, co napisałeś i przy kolejnej "przedłużce" ponegocjuję - może mi się uda. Pzdr.
 
 
 
Roberto 
Klikacz

Dołączył: 10 Mar 2005
Posty: 4
Wysłany: 25-03-2005, 19:13   Negocjacje

Wielkie Dzięki za odpowiedź, tylko nie za bardzo wiem co to znaczy po cenie lojalki??? :(
 
 
antoni555 
classic master


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 27 Lis 2004
Posty: 265
Skąd: Warszawa - Mokotów
Wysłany: 25-03-2005, 23:21   Re: Negocjacje

Roberto napisał/a:
Wielkie Dzięki za odpowiedź, tylko nie za bardzo wiem co to znaczy po cenie lojalki??? :(

Znaczy to, że obie strony, Ty i przedstawiciel chello, zachowają się wobec siebie fair podczas podpisywania kolejnych umów i przestrzegania zawartych w niej ustaleń - tak ja to rozumiem i chyba o to chodzi.
 
 
 
LoHinVar 
light master


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 17 Mar 2005
Posty: 108
Skąd: Warszawa-Piaseczno
Wysłany: 26-03-2005, 03:24   

A mi sie wydaje, ze MrY mial jednak chyba co innego na mysli :)
 
 
 
Michal 
Jr Admin



Pomógł: 40 razy
Dołączył: 05 Lis 2004
Posty: 1332
Skąd: Warszawa
Wysłany: 26-03-2005, 08:36   

Miałem na myśli umowe na 12miesięcy a nie na czas okreslony
 
 
budry 
plus master


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 433
Skąd: Szczecin
Wysłany: 26-03-2005, 09:25   

W cenniku chello są dwie ceny
cena chello na czas określony 12 miesięcy
cena chello na czas nieokreślony
ta osoba ,która ma umowę na czas nieokreślony zawsze może zmienić ją na umowę na czas określony 12 mc
_________________
 
  budry
 
Roberto 
Klikacz

Dołączył: 10 Mar 2005
Posty: 4
Wysłany: 26-03-2005, 10:11   Negocjacje

Przecież podpisanie umowy zobowiązuje do pewnych zachowań wynikających z jej podpisania w innym przypadku ponosi się określone w umowie konsekwencje więc nie można być nie lojalnym wobec chello ja podpisałem z nimi umowę na 9 miesięcy, a przy podpisywaniu kolejnej umowy spróbuję wynegocjować parę miesięcy gratis lub szybsze łącze po cenie wolniejszej opcji ciekawe czy mi się uda??? :?
 
 
-=Piter=- 
light master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 26 Mar 2005
Posty: 54
Skąd: Rumia
Wysłany: 26-03-2005, 11:59   

apropos negocjacji to moge być przykładem takowych. Mam chello classic od lipca 2003 i pełny pakiet TV i od tamtego czasu mam stała cene 159.01zł

129 za net
30 za TV

a skąd ten grosz to niewiem :D

w lutym dzwoniłem do BOKu bo otrzymałem informacje o zmianie ceny-obowiązuje mnie umowa do konca lipca. Zapytałem się co będzie z ceną po tym okresie i co muszę zrobić aby pozostala na niezmienionym poziomie-odp "przed koncem okresu umowy nalezy zadzwonić i przedłużyć umowe na nastepne 12 miesięcy i wtedy cena pozostanie bez zmian-159zł" -mam nadzieje że tak będzie 8)

a tak "by the way" czy może chello nie zrobi nam prezentu na wielkanoc i nie podniesie już transferku---może były jakieś przecieki kiedy to nastąpi bo do maja jeszcze w sumie cały miesiąc-hmmm

-pozdro i Wesołych Świąt :)
 
 
 
SiNuS 
plus master


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 27 Lut 2005
Posty: 375
Skąd: Kraków
Wysłany: 26-03-2005, 16:15   Re: Negocjacje

Roberto napisał/a:
przy podpisywaniu kolejnej umowy spróbuję wynegocjować parę miesięcy gratis lub szybsze łącze po cenie wolniejszej opcji ciekawe czy mi się uda??? :?


A może mógłbyś zakończyć tę umowę i podpisać jakąś nową promocyjną?
 
 
Rzbiku 
easy master

Dołączył: 27 Mar 2005
Posty: 43
Skąd: Warszawa
Wysłany: 28-03-2005, 01:12   

Co do negocjacji ceny miesięcznego abonamentu to wydaje mi się, że mogę mówić ostatnio o sporym szczęsciu - co dodatkowo wpływa na moje zadowolenie z chello :D Mam chello Classic od ponad 3 lat. Otóż skończyła mi się 4 lutego umowa a skoro były te niewielkie w sumie podwyżki (zwróćcie uwagę, ze tylko chello Light zdrożało o ok. 20% a pozostałe tylko o 10% zaś Telekompromitacja podniosła wszystkie opcje o 22%) i dodatkowo te kolejne przyspieszenia speed'a postanowiłem przejść na Lighta (mimo, że mniej opłacalny). I nie dość, że płacę teraz 129zł gdyż "poprosiłem" o jakąś obniżkę (dostałem na TV -15% a więc płace 84 za net + 45 za kablówke) to nie policzono mnie na kwotę 49 zeta za zmiane na wolniejszą opcje (nawet o tym wtedy nie wiedziałem). Ale miesiąc po mnie kumpel zmieniał też z Classic => Light i niestety nie dostał owej bonifikaty na TV, no i musiał zapłacić za zmiane 49zł. Ale on ma tylko roczny staż i to stąd brak owych ulg. W biurze UPC podkreślają, że owe obniżki i brak np. opłaty za zmianę na wolniejszą opcje uzależniają od "indywidualnego podejścia do klienta" czyli między innymi od stażu.

Tak więc jeśli macie już przynajmniej neta 2 lata (wydaje mi się że taka jest granica) i to niekoniecznie w dwóch rocznych umowach to możecie śmiało negocjować cenę abonamentu przy podpisywaniu kolejnej umowy.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: