Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Upgrade firmware dI-604 i problem
Autor Wiadomość
koliber2 
easy master

Dołączył: 24 Sty 2005
Posty: 24
Wysłany: 23-03-2005, 19:53   Upgrade firmware dI-604 i problem

Witam
Zdecydoiwsalem sie zrobic upgrade firmware w DI-604 z wersji 3.02 na 3.09 pobrany z dlink.pl - problem byl taki ze router sie czesto zawieszal i byly inne problemu. Proces upgradu przeszedl bez problemow. Natomiast pojawil sie problem z logowaniem do routera- wywala haslo. Czy ktos z Was pamieta moze standartowe haslo do tego routera lub w jaki sposob mozna w nim zmienic haslo na nowe? Pozdrawiam

[ Dodano: Sro Mar 23, 2005 20:40 ]
poradzilem sobie:))
 
 
 
grocal 
light master


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 09 Sty 2005
Posty: 140
Skąd: Gdynia
Wysłany: 24-03-2005, 09:15   

Fajnie, ze sie udalo... Ja natomiast zrobilem upgrade firmware'u i... zaczely sie problemy. Normalnie wszystko dzialalo, ale po upgradzie router usilnie zmienial mi podsiec na 192.168.1.x mimo, ze wolalem miec cos w stylu 192.168.100.x. Nie dalo sie wiec pracowac normalnie, wiec zrobilem downgrade do wersji ktora byla defaultowo i jest OK.

Generalna zasada - Jak cos dziala - to nie ruszaj!
_________________
  grocal@jabber.wp.pl
 
warm 
Klikacz

Dołączył: 20 Mar 2005
Posty: 4
Skąd: Warszawa
Wysłany: 24-03-2005, 10:55   

mam Di-624 przy zakupie w routerku był sofcik 2.52 nie dało sie pracować,ciagły restart,gubił pakiety ,brak sieci totalna porazka
wgrałem starszy soft 2.42 i jest OK
zastanówcie sie nad wgrywaniem nowych jeszcze ciepłych softów są pewnie niedopracowane i dlatego sa problemy
 
 
 
SiNuS 
plus master


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 27 Lut 2005
Posty: 375
Skąd: Kraków
Wysłany: 24-03-2005, 10:57   

warm napisał/a:
zastanówcie sie nad wgrywaniem nowych jeszcze ciepłych softów są pewnie niedopracowane i dlatego sa problemy


Czy po wgraniu nowego firmware'u ustawienia się resetują?
Bo jak nie to może w tym tkwi problem.
 
 
koliber2 
easy master

Dołączył: 24 Sty 2005
Posty: 24
Wysłany: 25-03-2005, 17:42   

Witam,
u mnie problem z DI-604 polegal na tym ze sie czesto zawieszal oraz czesto nie mozna bylo na niego wejsc, mimo iz router sam w sobie odpowiadal na ping. Po zaktualizowaniu firmware jest juz ok, router lepiej chodzi i nie notuj tak czestych zwiech jak do tej pory. ponadto pojawily sie nowe mozliwosci (np ochrona przrz ddosem) oraz kilka innych. A co do resetowania sie ustawien po upgradzie firmware- u mnie jedynie haslo na admina/usera zniklo a reszta zostala bez zmiany. W moim przypadku ten upgrade wiele dal bo dzieki temu nie musze co jakis czas schodzic na dol i resetowac ruter recznie. Czy Wy tez macie/mieliscie takie problemy z tym routerem? Czy zawieszal sie Wam? Moze to dobry temat na wymiane pogladow na temat D-link-ów?
 
 
 
warm 
Klikacz

Dołączył: 20 Mar 2005
Posty: 4
Skąd: Warszawa
Wysłany: 29-03-2005, 19:18   

ja ze swoim nie mam zadnych problemów zero zwiech ,działa od 2-tyg
jedyne co sie dzieje to na radiówce sa czasami zonki ,trzeba ja wyłączyć i załaczyc jeszcze raz i juz jest ok , ale dzieje sie to po włączeniu kompa z radiówka
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: