Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Laptop do gier za 2000zł
Autor Wiadomość
krystianbres 
Klikacz

Dołączył: 25 Sty 2014
Posty: 1
Wysłany: 12-02-2014, 17:15   Laptop do gier za 2000zł

Poszukuje laptopa do gier takiego do 2000tyś znalazłem coś takiego www(kropka)ogit.pl/produkt/62589/laptop ... art-520zl- co o nim sądzicie?
 
 
Marek 
Moderator



Pomógł: 241 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 7120
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 12-02-2014, 23:21   

1 Taki laptop jest wart poniżej 1500zł więc poszukaj sobie miejsca gdzie jest taniej.

2 W jakie konkretnie gry chcesz na tym grać? Bo nie do wszystkiego się to nadaje.
  marekd@jabberpl.org
 
Zygfryt 
plus master


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 18 Sie 2010
Posty: 472
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 13-02-2014, 00:17   

Ten laptop chyba tylko do Pasjansa się nadaje. Poza tym ten post to reklama sklepu...
 
 
 
RadkoR
[Usunięty]

Wysłany: 13-02-2014, 19:06   

Prawda jest taka, że do "ambitnego" grania laptopa za 2000 się nie kupi. Za 2000 co najwyżej GeForce 720M będzie i to w połączeniu z i3. Dobry komputer do wymagających gier nie jest tani.
 
 
beny8989 
ultra master

Pomógł: 12 razy
Dołączył: 08 Sty 2013
Posty: 901
Skąd: Szczecin
Wysłany: 13-02-2014, 20:23   

Do gier ostatnio kupowalem asusa w media za 2400 z i5 4gb ram dysk 500 geforce 720 i oczywiscie ostatnio standardpwy win8. A co do lapka za 2k nie kupisz dobrego do zadnej gry tak jak koledzy pisali minimum 2,4k musisz miec
_________________
 
 
RadkoR
[Usunięty]

Wysłany: 13-02-2014, 21:51   

beny8989 napisał/a:
geforce 720

To nie jest do gier. Do gier jest 760, 770. ;)Tylko, że niestety odpowiednio drożej.
No chyba, że ktoś gra na min lub medium.
 
 
Anna 
Jr Admin



Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 23 Lis 2004
Posty: 317
Skąd: z dyrekcji
Wysłany: 20-02-2014, 09:12   

No nie wiem. Ja mam wsadzone GeForce 650 i ciągnie mi bez problemu klienty gier MMO w detalach ultra (SWTOR, ESO beta, AoC, EVE). W EVE odpalam 3 klienty naraz (jak każdy porządny gracz ;) ) i nie mam problemów. Faktem, że do tego mam w komplecie i7, dyski SSD i 16 GB RAM, ale grafika w zupełności wystarcza.

Może lepiej napisz, w jakie gry grasz? Na forum praktycznie każdej z gier wysokobudżetowych pojawiają się wątki na temat sprzętu przenośnego.
 
 
Susane
[Usunięty]

Wysłany: 20-02-2014, 11:45   

Zygfryt napisał/a:
ten post to reklama sklepu...
I ja wyraziłam podobną opinię, ale mój post zniknął w tajemniczych okolicznościach. Można podejrzewać reklamę jeśli autor umieszcza post tej samej treści na różnych forach, po czym traci zainteresowanie tematem. Przykład: http://www.telepolis.pl/f...ic.php?p=697802
 
 
RadkoR
[Usunięty]

Wysłany: 20-02-2014, 23:24   

Anna napisał/a:
Ja mam wsadzone GeForce 650 i ciągnie mi bez problemu

Tylko, że w laptopowych GeForcach najważniejsza jest ta druga cyfra określająca "półkę" grafiki.
GF720M to najniższa półka 7-mej serii. GF650M jest dużo wydajniejsza od niej.
 
 
Marek 
Moderator



Pomógł: 241 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 7120
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 21-02-2014, 23:30   

Susane, ja też podejrzewam, że to reklama - ale skoro prosi o opinię, że coś jest absolutnie nie warte swojej ceny to czy to dalej reklama czy już antyreklama?

A tego czy straci zainteresowanie tematem niestety nie da się domyślić zaraz po napisaniu pierwszego postu.

Link jest w postaci która na nic się nie zda robotom wyszukiwarek a temat jak widzę stał się okazją do dyskusji o kartach graficznych. Nie widzę potrzeby aby go kasować (przynajmniej na razie).
  marekd@jabberpl.org
 
Susane
[Usunięty]

Wysłany: 21-02-2014, 23:54   

Marek napisał/a:
Susane, ja też podejrzewam, że to reklama - ale skoro prosi o opinię, że coś jest absolutnie nie warte swojej ceny to czy to dalej reklama czy już antyreklama?
Cytat:
Nie widzę potrzeby aby go kasować (przynajmniej na razie).
Pierwszy post w wątku ma znamiona reklamy, a drugi (i kolejne) uzasadnionej antyreklamy :) Mnie temat nie przeszkadza jakoś szczególnie i nie wnosiłam, żeby go kasować, zdziwiło mnie jedynie, że mój post został skasowany.
 
 
Anna 
Jr Admin



Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 23 Lis 2004
Posty: 317
Skąd: z dyrekcji
Wysłany: 24-02-2014, 11:54   

Forum dyskusyjne, jak sama nazwa wskazuje, służy do dyskusji.

dyskusje prowadzi się na dany temat.
Jeżeli temat znajduje się w odpowiednim dziale, nie obraża nikogo, nie łamie w rażący sposób Regulaminu (który i tak dopuszcza się do nagięć), to nie ma powodu, by post zamykać czy usuwać.

Za to usuwane są posty:
- zgłaszane do moderacji przez użytkowników
- kompletnie nie wnoszące nic do tematu.
Swoją drogą, większość zgłoszeń do moderacji to posty nie wnoszące nic do tematu i wnoszące tylko jeszcze większy chaos w to, co jest na forum.

Stąd usunięcie postu koleżanki.

A ponieważ dyskusja zeszła na kompletny off-topic, zamykam.
Szkoda, bo temat jest zawsze aktualny nawet, gdy jest to próba nieudolnej reklamy.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,16 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: