Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
co jest z p2p??
Autor Wiadomość
dwozny 
light master

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 09 Sty 2005
Posty: 63
Wysłany: 20-03-2005, 22:53   co jest z p2p??

wie ktoś może co się stało z programami p2p?? długo nieściągałem z p2p i wtedy miałem max łącza, dzisiaj to transfer po 12-16 kb/s:( a seedów jest 67.
 
 
Przemek 
light master


Dołączył: 20 Gru 2004
Posty: 125
Wysłany: 20-03-2005, 23:43   

U mnie wszystko jest ok., dzisiaj na dc++ miałem cały czas 60kB/s. Jeżeli podajesz przykład z bittorrenta to pewnie trafiłeś na jakiegoś słabego torrenta (67 seedów jeszcze o niczym nie świadczy :wink: )
_________________
 
 
 
dwozny 
light master

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 09 Sty 2005
Posty: 63
Wysłany: 20-03-2005, 23:53   

no może. zobaczymy jutro jak będzie ściągać, bo narazie to od czterech osób ściągam a u około 10 pisze że przesyłają mi 0kb/s :/.
 
 
LoHinVar 
light master


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 17 Mar 2005
Posty: 108
Skąd: Warszawa-Piaseczno
Wysłany: 21-03-2005, 11:55   

Czy jestes moze za NATem?
 
 
 
dwozny 
light master

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 09 Sty 2005
Posty: 63
Wysłany: 21-03-2005, 14:33   

włąśnie zauważyłem że został zmieniony adres ip początek miałem 83, ateraz mam 84 może jest to tego wina?
 
 
Premier 
classic master


Dołączył: 02 Lut 2005
Posty: 157
Skąd: Warszawa
Wysłany: 21-03-2005, 16:27   

Jakież wy wszyscy macie problemy z tymi torrentami itp. Ja załączam DC++ i jade na maxa, zero problemów.
 
 
Przemek 
light master


Dołączył: 20 Gru 2004
Posty: 125
Wysłany: 21-03-2005, 17:26   

Premier napisał/a:
Jakież wy wszyscy macie problemy z tymi torrentami itp. Ja załączam DC++ i jade na maxa, zero problemów.

Zgadzam się jak najbardziej z tym poglądem :) . Po przerzuceniu się na sieć dc++ widze jedynie same zalety :) (co jest przeciwne do sieci bittorrent, gdzie o minusy było bardzo łatwo się dopatrzeć). Jeśli chodzi o dc++ to jestem jeszcze nowicjuszem, dlatego możecie podać jaką wersje programu najbardziej polecacie?
_________________
 
 
 
Marek 
Moderator



Pomógł: 241 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 7120
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 21-03-2005, 17:49   

Ja też się wam dziwię, torrent zawsze świetnie chodzą, to praktycznie jedyna sieć którą można w pełni wykorzystać na chello, jeśli komuś kiepsko chodzi proponuje sprawdzić na czymś porządnym, np

http://stacktrace.org/ind...ion.iso.torrent

jeśli po pietnastu minutach nie będzie szło pełną szybkością łącza znaczy, że rzeczywiście coś coś macie skopane i trzeba się zastanowić co.
  marekd@jabberpl.org
 
Supafax 
classic master


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 27 Lis 2004
Posty: 163
Skąd: Warszawa - SND
Wysłany: 21-03-2005, 17:51   

Premier napisał/a:
Jakież wy wszyscy macie problemy z tymi torrentami itp.


przypomina mi sie moja Matka - "czemu ty nigdy po sobie nie pozmywasz ?!" :x

prizon napisał/a:
Po przerzuceniu się na sieć dc++ widze jedynie same zalety (co jest przeciwne do sieci bittorrent, gdzie o minusy było bardzo łatwo się dopatrzeć)


jesli DC ma same zalety, a TORRENT jest tego przeciwienstwem to znaczy, ze ma same wady :?
 
 
Przemek 
light master


Dołączył: 20 Gru 2004
Posty: 125
Wysłany: 21-03-2005, 17:58   

Owszem na bittorrencie spokojnie można w pełni wykorzystywać łącze chello, a wszystko zależy jedynie od trackera. Dlatego jak ktoś pobiera torrenta z strony, która nie ma żadnego trackera np. torrentsearch to nie ma sie co dziwić, że torrent nie chce mu sie rozpędzać. Poraz kolejny dla tych, którzy nie są zadowoleni polecam te strony:
http://elitetorrents.org/ ,
http://www.torrentbytes.net/ ,
http://www.filelist.org/
_________________
 
 
 
Premier 
classic master


Dołączył: 02 Lut 2005
Posty: 157
Skąd: Warszawa
Wysłany: 21-03-2005, 18:44   

prizon napisał/a:
Premier napisał/a:
Jakież wy wszyscy macie problemy z tymi torrentami itp. Ja załączam DC++ i jade na maxa, zero problemów.

Zgadzam się jak najbardziej z tym poglądem :) . Po przerzuceniu się na sieć dc++ widze jedynie same zalety :) (co jest przeciwne do sieci bittorrent, gdzie o minusy było bardzo łatwo się dopatrzeć). Jeśli chodzi o dc++ to jestem jeszcze nowicjuszem, dlatego możecie podać jaką wersje programu najbardziej polecacie?

Generalnie najnowsze ale nie wersje beta.Trza używać w miarę aktualne sprawdzone i tyle.
 
 
Przemek 
light master


Dołączył: 20 Gru 2004
Posty: 125
Wysłany: 21-03-2005, 19:16   

prizon napisał/a:
Po przerzuceniu się na sieć dc++ widze jedynie same zalety (co jest przeciwne do sieci bittorrent, gdzie o minusy było bardzo łatwo się dopatrzeć)


Supafax napisał/a:
jesli DC ma same zalety, a TORRENT jest tego przeciwienstwem to znaczy, ze ma same wady


Hmm, może sie troche zagalopowałem mówiąc że ma same zalety ( po dłuższym użytkowaniu na pewno dopatrze się jakiś minusów). Mówiąc, że bittorrent jest przeciwieństwem miałem na myśli bardziej to, że nie ma samych zalet :p . Za minusy sieci bittorrent uważam np. to, że filmy na tych trzech stronach co podałem ukazują się stosunkowo późno ( na dvdrip'a Constantine do tej pory sie nie doczekałem). Za kolejną wadę uważam to, że programy do tej sieci ściągają nadwyżke niepotrzebnych danych (kłania się tu szczególnie Bitcomet, na którym przy filmie dwu płytowym ściągałem nieraz 300mb więcej, co wyraźnie sie odbijało na długości trwania ściągania :x . Oczywiście znajdą się osoby, które będą sie ze mną nie zgadzały, ale mimo to takie są moim zdaniem minusy tej sieci (co nie kwestionuje licznych plusów :wink: ).
_________________
 
 
 
SiNuS 
plus master


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 27 Lut 2005
Posty: 375
Skąd: Kraków
Wysłany: 22-03-2005, 15:17   

Ostatnio zmieniony przez SiNuS 01-07-2005, 09:17, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Marek 
Moderator



Pomógł: 241 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 7120
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 22-03-2005, 15:21   

SiNuS napisał/a:
Praktycznie to Ty chyba nic poza tym torrentem nie używałeś.

Używam wiele sieci ale na chello torrent jest najlepszy
  marekd@jabberpl.org
 
SiNuS 
plus master


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 27 Lut 2005
Posty: 375
Skąd: Kraków
Wysłany: 22-03-2005, 15:30   

Ostatnio zmieniony przez SiNuS 01-07-2005, 09:17, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: