Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wedding TV wchodzi do Polski.
Autor Wiadomość
Michal 
Jr Admin



Pomógł: 40 razy
Dołączył: 05 Lis 2004
Posty: 1332
Skąd: Warszawa
Wysłany: 23-04-2007, 11:50   Wedding TV wchodzi do Polski.

Jak myślicie czy takie kanały o dość wąskiej tematyce przyjmą się na naszym rynku?
Jak podoba wam się pomysł tego kanału ?
 
 
raphalski 
easy master

Dołączył: 25 Mar 2007
Posty: 22
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 23-04-2007, 12:51   

Klasyczny kanał o pierdołach... szczerze powiedziawszy nie widzę przyszłości dla niego. Człowiek ma dość swoich problemów, żeby jeszcze interesować się randkami i związkami innych... :P

Jednak kanały poświęcone konkretnej tematyce (nie o pierdołach :P ) są przeze mnie mile widziane. Weźmy takie programy jak kuchnia.tv, tvn turbo..są wyspecjalizowane tylko w jednym temacie i skierowane do konkretnego grona.

I teraz tylko pytanie, czy się mylę.. i znajdzie się grono osób lubiących takie pierdoły które ma emitować wedding.tv :P
 
 
ledman 
Klikacz

Dołączył: 20 Mar 2007
Posty: 4
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 23-04-2007, 13:17   

A mi się wydaje, że sie przyjmie, jeżeli będzie miał promocje, znaczy będą go reklamować ...
Przydadzą się porady dla nowożeńców ... a raczej narzeczonych ... wystarczy zobaczyć, że internetowe serwisy weselne cieszą się sporym zainteresowaniem...
 
 
clarkkent 
Moderator



Pomógł: 34 razy
Dołączył: 12 Cze 2005
Posty: 1664
Skąd: Warszawa
Wysłany: 23-04-2007, 13:39   

raphalski napisał/a:
Jednak kanały poświęcone konkretnej tematyce (nie o pierdołach :P ) są przeze mnie mile widziane.


Dla Ciebie taka tematyka to nie pierdoły, a dla kogoś innego jest odwrotnie. Każdy interesuje się czymś innym. Mi np. podoba się koncepcja Wedding TV.
 
 
raphalski 
easy master

Dołączył: 25 Mar 2007
Posty: 22
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 23-04-2007, 16:38   

wynika to zapewne z tego że kanał skierowany jest głównie do kobiet w wieku do 18 do 34 lat :P
 
 
ANIOŁ 
chello master


Pomógł: 21 razy
Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 2412
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 23-04-2007, 17:21   

Jak dla mnie debilizm , akurat ktoś zamiast sie szykować do slubu bedzie tygodniami siedzial i wysluchiwał porad...... bzdura, co innego strony o tej tematyce wchodzisz szukasz co cie interesuje i tyle, ale patrzac że nawet taka glupia Polonia 1 sie utrzymuje juz tyle lat to pewnie troszkę nam zabawi.....
 
 
suck 
classic master

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 06 Paź 2005
Posty: 253
Wysłany: 23-04-2007, 18:00   

mam nadzieje, ze sie nie przyjma bo bedzie jeszcze wiecej crapu w tv, juz styknie ze poprowadzali to cale tn gra, itv, jakies ezo zmiast innych kanalow a jak jeszcze to dadza to juz masakra totalna
 
 
ANIOŁ 
chello master


Pomógł: 21 razy
Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 2412
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 23-04-2007, 18:36   

Widzą że polak łyknie każde gówno to nas karmia takim chłamem...
 
 
Michal 
Jr Admin



Pomógł: 40 razy
Dołączył: 05 Lis 2004
Posty: 1332
Skąd: Warszawa
Wysłany: 23-04-2007, 20:06   

ANIOŁ, ja bym powiedział raczej: Polak jak go nie interesuje to uważa że nie powinno istnieć i nie może zrozumieć jak może interesować kogoś innego.
Ja jestem zwolennikiem aby nawet w tv kablowej było i 300 takich kanałów bo wybiorę sobie 3 które będą z ściśle moimi zainteresowaniami.
 
 
clarkkent 
Moderator



Pomógł: 34 razy
Dołączył: 12 Cze 2005
Posty: 1664
Skąd: Warszawa
Wysłany: 23-04-2007, 20:45   

Michal napisał/a:
ja bym powiedział raczej: Polak jak go nie interesuje to uważa że nie powinno istnieć i nie może zrozumieć jak może interesować kogoś innego.


Potwierdzam.

raphalski napisał/a:
wynika to zapewne z tego że kanał skierowany jest głównie do kobiet w wieku do 18 do 34 lat


To nie ma nic do rzeczy. Często kobiety mają takie zainteresowania jak mężczyźni i odwrotnie.
 
 
ANIOŁ 
chello master


Pomógł: 21 razy
Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 2412
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 23-04-2007, 21:00   

Michal napisał/a:
ANIOŁ, ja bym powiedział raczej: Polak jak go nie interesuje to uważa że nie powinno istnieć i nie może zrozumieć jak może interesować kogoś innego.
Ja jestem zwolennikiem aby nawet w tv kablowej było i 300 takich kanałów bo wybiorę sobie 3 które będą z ściśle moimi zainteresowaniami.

Ja też jestem zwolennikiem dużej liczby kanałow no ale bez przesady aby robic kanal co tematyka dotyczy nas raz max 2 razy w życiu ? To by mozna zrobić pasmo np w TVN Style 3 godzinne i starczyloby ;)


Ja tam jestem zwolnennikiem filmow i wpierw niech dadza dobre filmowe do kabla a potem to nawet wyscigi mrowek moga dać :P
 
 
clarkkent 
Moderator



Pomógł: 34 razy
Dołączył: 12 Cze 2005
Posty: 1664
Skąd: Warszawa
Wysłany: 23-04-2007, 21:57   

ANIOŁ napisał/a:
no ale bez przesady aby robic kanal co tematyka dotyczy nas raz max 2 razy w życiu


Nie prawda, przecież większość dorosłych osób jest w jakimś związku, a ten kanał ma dotyczyć relacji partnerskich, itp. Domyślam się, że będzie w nim też sporo zagadnień psychologicznych, a to mnie akurat również interesuje.
 
 
ANIOŁ 
chello master


Pomógł: 21 razy
Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 2412
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 24-04-2007, 00:09   

Wybacz matka mnie wychowała na dorosłego myślacego który nie potrzebuje TV aby wiedzieć jak żyć, tak samo uważam za bezsens pisma mówiace nam jak sie ubierac itd
Ale jak ktoś tam potrzebuje to niech mu nadaja 8) ....
 
 
clarkkent 
Moderator



Pomógł: 34 razy
Dołączył: 12 Cze 2005
Posty: 1664
Skąd: Warszawa
Wysłany: 24-04-2007, 00:13   

Rozumiem, że tak Cię wychowała, że żadnej wiedzy w tej kwestii już nie potrzebujesz. Nie wiedziałem, że można mieć całkowitą wiedzę na jakiś temat. A podobno człowiek całe życie się uczy.

Cytat:
i ciekawe czy po 100 dniach oglądania tego programu mozgi tych oglądaczy zwiększą swoje funkcje ?


A ciekawe jak to będzie np. po oglądaniu TVN Turbo? Na prawdę ta rozmowa staje się żenująca.
Ostatnio zmieniony przez clarkkent 24-04-2007, 00:23, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kubas33 
light master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 04 Lip 2006
Posty: 135
Skąd: Warszawa - Mokotów
Wysłany: 24-04-2007, 00:18   

i ciekawe czy po 100 dniach oglądania tego programu mozgi tych oglądaczy zwiększą swoje funkcje ?

a może już były jakieś obiecujące testy prowadzone przez UPC o czym powinniśmy się dowiedzieć, co by wpłynęło na oglądalność tego programu , a przynajmiej uzasadniało jego wprowadzenie do kabla.

wątpie !

ale nawet jeżeli błąd popełniam
to nie będę nawet próbował wybrnąć z błędu tak samo jak UPC wprowadzając swoje nowości
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,35 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: